Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak rozpocznie się nowy tydzień? Oto Twój horoskop na poniedziałek!

Co wydarzy się 17.02.2020?

Redakcja VIVA! 17 lutego 2020 07:15
Horoskop codzienny

Gwiazdy przewidują, że znaki zodiaku będą dążyć do swojego celu bez względu na przeszkody i napotkane trudności. Warto pamiętać, że samodyscyplina przybliży do upragnionego rezultatu. Jeśli chodzi o miłość, powrót do przeszłości nie jest dobrym rozwiązaniem – horoskop na 17.02.2020 ostrzega, że nadmierna tęsknota za tym, co było, może negatywnie wpłynąć na obecny związek.

HOROSKOP DZIENNY NA 17.02.2020: BARAN

Horoskop na poniedziałek przewiduje, że myśli osób spod znaku Barana dalekie będą od spraw zawodowych – zdecydowanie bardziej skupisz się na swoim życiu uczuciowym. Nie strać czujności, jeśli nie chcesz ponieść konsekwencji chwilowego braku zorganizowania, w przeciwnym razie grozi Ci utrata tego, na co tak długo pracowałaś.

HOROSKOP DZIENNY NA 17.02.2020: BYK

Pomimo pozytywnej atmosfery dnia, prawdopodobnie nie opuści Cię wrażenie, że o czymś zapomniałaś. Gwiazdy nie odpowiadają wprost na to pytanie, ale radzą skupić się na planach na najbliższą przyszłość. Unikaj wszelkich transakcji finansowych, których nie jesteś pewna. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 17.02.2020: BLIŹNIĘTA

Niektóre osoby spod znaku Bliźniąt podejmą dziś ostateczne decyzje, związane z dużymi zmianami w życiu zawodowym. Niewykluczone, że zdecydujesz się na nowe wyzwania, które przybliżą Cię do spełnienia marzeń. Bliska osoba będzie Ci kibicować, ale nie zapominaj, że relacja miłosna zbudowana jest na kompromisach.

HOROSKOP DZIENNY NA 17.02.2020: RAK

Przed Tobą udany dzień, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Intuicja podpowie, jakie decyzje powinnaś podjąć, aby nie pożałować swoich działań. Chwilowa stagnacja w związku z ukochaną osobą wskaże, jakie problemy warto pokonać. Jedynie zdrowie może Cię dzisiaj zawieść – unikaj przepracowania i nie stresuj się z byle powodu.

HOROSKOP DZIENNY NA 17.02.2020: LEW

Horoskop na 17.02.2020 ostrzega osoby spod znaku Lwa przed nieprzemyślanymi negocjacjami w sprawach zawodowych. Prawdopodobieństwo popełnienia błędu jest dzisiaj zbyt duże, dlatego zwracaj szczególną uwagę na swoje słowa i czyny. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 17.02.2020: PANNA

Przed Tobą bardzo spokojny, przyjemny dzień. Gwiazdy nie wykluczają, że bliskie osoby zaskoczą Cię niespodzianką, która spełni jedno z Twoich pragnień. Pozbędziesz się też kłopotów, związanych ze sprawami finansowymi. Również życie uczuciowe zacznie układać się po Twojej myśli.

HOROSKOP DZIENNY NA 17.02.2020: WAGA

Prawdopodobnie uda Ci się zażegnać konflikt zawodowy, który zagrażał Twojej karierze. Pomimo sukcesu, nie trać czujności i uważnie obserwuj rywali. To doskonały dzień na nadrobienie zaległości w komunikacji z krewnymi. Bliska osoba liczy na Twoje wsparcie.

HOROSKOP DZIENNY NA 17.02.2020: SKORPION

Horoskop na poniedziałek nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Gwiazdy namawiają do odpoczynku – los szykuje intensywne chwile dla wszystkich przedstawicielek znaku. W miłości również bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 17.02.2020: STRZELEC

Gwiazdy podpowiadają osobom spod znaku Strzelca, że dzisiejszy dzień będzie sprzyjał podejmowaniu decyzji, na które wcześniej nie miały odwagi. Nie strać swojej szansy na szybki rozwój zawodowy. Jedynie kwestie finansowe będą wymagały Twojej rozwagi. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 17.02.2020: KOZIOROŻEC

Gwiazdy namawiają osoby spod znaku Koziorożca do odważnego działania. Wszystko, na co się dziś zdecydujesz, opłaci Ci się w najbliższej przyszłości. Horoskop nie wyklucza też niespodziewanej propozycji zawodowej, która zmotywuje Cię do zmian. Nie jest to dobry dzień na rozwiązywanie kłopotów miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 17.02.2020: WODNIK

Horoskop na poniedziałek przepowiada Wodnikom dość spokojny dzień. Będziesz mogła cieszyć się rezultatem tego, co osiągnęłaś wcześniej – z tego powodu nie angażuj się w nowe projekty. Jeśli chcesz utrzymać harmonię w związku, musisz wziąć pod uwagę potrzeby i prośby ukochanej osoby.

HOROSKOP DZIENNY NA 17.02.2020: RYBY

Gwiazdy przepowiadają, że przełożeni docenią dziś Twoją inicjatywę – niewykluczone, że otrzymasz propozycję, która w znaczący sposób wpłynie na Twój rozwój zawodowy. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, przeanalizuj ewentualność błędów, które możesz popełnić. Samotne osoby spod znaku Ryb powinny rozejrzeć się wokół siebie. Ktoś walczy o Twoją uwagę... 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.