Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

W jaki sposób rozpoczniesz nowy tydzień? Sprawdź swój horoskop na poniedziałek!

Przepowiednia na 13.01.2020

Redakcja VIVA! 13 stycznia 2020 05:55
Horoskop codzienny

Gwiazdy przewidują dzień pełen emocji, przeważnie negatywnych. Niestety, znaki zodiaku nie unikną sporów i nieporozumień, dlatego warto uważać na słowa i czyny. Horoskop na 13.01.2020 ostrzega, że niektóre relacje miłosne mogą nie wytrzymać takiego napięcia.

HOROSKOP DZIENNY NA 13.01.2020: BARAN

Horoskop na poniedziałek nie wyklucza, że będziesz musiała zmienić ustalone wcześniej plany. Twoje życie zawodowe będzie wyglądać zupełnie inaczej, ale opanowanie i samodyscyplina zrobią wrażenie na przełożonych. Niektóre osoby spod znaku Barana powrócą do osobistych wspomnień. Nie wpłynie to dobrze na harmonię w związku.

HOROSKOP DZIENNY NA 13.01.2020: BYK

Gwiazdy przewidują, że będziesz dziś walczyć o sprawiedliwość. Nie poddawaj się, ponieważ los będzie Ci sprzyjał. Nie żałuj czasu na wyjaśnienie spornych kwestii, a osiągniesz sukces. Zaplanowana podróż będzie fascynująca. Być może wydarzy się coś, co na zawsze zmieni Twój pogląd na miłość.

HOROSKOP DZIENNY NA 13.01.2020: BLIŹNIĘTA

Horoskop na 13.01.2020 ostrzega, że zwiększona emocjonalność prawdopodobnie doprowadzi do kłótni z bliską osobą. Nie jest to dobry czas na rozwiązywanie codziennych problemów. Pomimo nerwowej atmosfery dnia, nie będziesz musiała martwić się o swoje finanse, a zaplanowana inwestycja przyniesie zysk.

HOROSKOP DZIENNY NA 13.01.2020: RAK

Osoby spod znaku Raka wykażą się dziś wyjątkową charyzmą, wywołując gniew rywali. Nie rezygnuj z upragnionego celu, ale uważaj na to, co mówisz i robisz – pozornie nieistotny błąd może mieć niespodziewane konsekwencje. Wieczorem zadbaj o rozwój relacji miłosnej. Być może nadszedł czas na kolejny krok?

HOROSKOP DZIENNY NA 13.01.2020: LEW

Horoskop na poniedziałek przewiduje dość spokojny dzień. Zanim zdecydujesz się  na nowy projekt, poproś o opinię zaufane osoby, których porady zawsze były trafne. Twoje samopoczucie będzie jeszcze lepsze, jeśli spotkasz się z przyjaciółmi, z którymi wiele Cię łączy. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 13.01.2020: PANNA

Gwiazdy ostrzegają, że możesz być zbyt pewna siebie i arogancka, a zachowując się w ten sposób, możesz stracić ważne kontakty. Jeśli niefortunne słowa zranią kogoś z Twoich najbliższych, natychmiast przeproś – to jedyny sposób na utrzymanie poprawnej relacji w przyszłości. Jedynie sprawy finansowe nie będą Cię dziś martwić.

HOROSKOP DZIENNY NA 13.01.2020: WAGA

Niektóre osoby spod znaku Wagi otrzymają zaskakującą propozycję długiej podróży służbowej. Nie odmawiaj, jeśli zależy Ci na rozwoju zawodowym i stabilności finansowej. Gwiazdy przewidują sukces. Samotne przedstawicielki znaku mogą dziś poznać kogoś wyjątkowego.

HOROSKOP DZIENNY NA 13.01.2020: SKORPION

Przed Tobą dość trudny dzień. Postaraj się nie okazywać swoich słabości – niestety, ktoś może Cię wykorzystać, a konsekwencje nieprzemyślanych czynów na pewno nie będą Ci się podobać. Uważaj na to, co mówisz, zwłaszcza podczas dyskusji z krewnymi. Ukochana osoba może poczuć się urażona, i nie wybaczy Ci tego przez dłuższy czas.

HOROSKOP DZIENNY NA 13.01.2020: STRZELEC

Horoskop na poniedziałek zaleca, aby osoby spod znaku Strzelca zadbały o serdeczne i przyjazne nastawienie w gronie współpracowników. W ten sposób uzyskasz aprobatę otoczenia, co może pozytywnie wpłynąć an Twoją karierę. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 13.01.2020: KOZIOROŻEC

Postaraj się dziś zrelaksować. Idź na spacer, odwiedź miejsca, które znasz i lubisz od dawna, spotka się z przyjaciółmi… Zrób to, dzięki czemu poczujesz się szczęśliwa. Tylko w ten sposób zmotywujesz się do dalszego działania. Warto też poświęcić więcej uwagi swojemu zdrowiu.

HOROSKOP DZIENNY NA 13.01.2020: WODNIK

Gwiazdy obiecują Wodnikom doskonały dzień. Z łatwością zrealizujesz cele na najbliższe dni, a nawet tygodnie. Niektórzy uznają, że Twoje pomysły są szalone, ale nie rezygnuj z wprowadzania ich w życie – wkrótce Ci się to opłaci. Ukochana osoba może narzekać na Twój brak zaangażowania w relację miłosną. Udowodnij, jak bardzo się myli.

HOROSKOP DZIENNY NA 13.01.2020: RYBY

Prawdopodobnie będziesz dziś cierpieć z powodu huśtawki nastrojów, ale niezwykle trudno będzie Ci poradzić sobie z emocjami. Zwłaszcza, jeśli bliska osoba wytrąci Cię z równowagi. Skup się na obowiązkach zawodowych i zaległościach finansowych – horoskop przewiduje, że nie popełnisz dziś żadnego błędu w tych sprawach. 

horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.