Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Gwiazdy obiecują udany początek tygodnia! Sprawdź swój horoskop na poniedziałek

Przepowiednia na 10.02.2020

Redakcja VIVA! 10 lutego 2020 07:05
Horoskop codzienny

Horoskop na 10.02.2020 przepowiada, że znaki zodiaku będą dziś skłonne do szybkich, ale trafnych decyzji. Gwiazdy ostrzegają jednak, że nadmierna pewność siebie może doprowadzić do nieoczekiwanych konfliktów. Z tego powodu, należy unikać wszelkich sporów, szczególnie w sprawach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.02.2020: BARAN

Osoby spod znaku Barana zechcą natychmiast zrealizować wszystkie swoje pragnienia, jednak Gwiazdy zalecają rozwagę. Nie będzie to dziś możliwe – musisz w realny sposób ocenić swoją sytuację. Niektóre plany mogą wymagać zbyt dużych wydatków, a inne czasu, którego obecnie Ci brakuje. Nie upieraj się przy swoim, jeśli nie jesteś pewna rezultatu. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.02.2020: BYK

Przed Tobą aktywny i gorączkowy dzień. Prawdopodobnie zrozumiesz, że zaangażowałaś się w zbyt wiele spraw, i z czegoś musisz zrezygnować. Jeśli obowiązki zaczną Cię przerastać, śmiało poproś o pomoc osoby, którym ufasz. Przy odrobinie dobrej woli, uda Ci się zrealizować plan na dziś.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.02.2020: BLIŹNIĘTA

Horoskop na poniedziałek przewiduje, że uda Ci się rozwiązać problemy, które wcześniej wydawały Ci się zbyt trudne. Gwiazdy nie wykluczają, że poczujesz się jak prawdziwa liderka, ale radzą uważać na  reakcję współpracowników i nie zwracać uwagi na zazdrosne komentarze. Bliska osoba zaskoczy Cię dziś przyjemną niespodzianką.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.02.2020: RAK

Przed Tobą wspaniały dzień. Nie będziesz musiała zmagać się z żadnymi kłopotami, ani w życiu zawodowym, ani w życiu prywatnym. Los będzie Ci sprzyjał, dlatego horoskop namawia do odważnych decyzji i zmian, których wcześniej się obawiałaś. Również w Twojej relacji miłosnej zagości harmonia.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.02.2020: LEW

Horoskop na 10.02.2020 obiecuje wszystkim osobom spod znaku Lwa przyjemny i spokojny  dzień. Prawdopodobnie zaangażujesz się w zajęcie, które Cię zainspiruje do nowych wyzwań, a dodatkowo pozwoli uciec od rutyny. Jedyne ostrzeżenie Gwiazd – nie jest to dobry moment na romantyczne wyznania. Na uporządkowanie życia osobistego przyjdzie jeszcze czas.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.02.2020: PANNA

Zanim podejmiesz spontaniczną decyzję, zastanów się, czy jesteś przygotowana na nieoczekiwane zmiany, do których możesz doprowadzić. Gwiazdy nie wykluczają, że odwaga wyjdzie Ci na dobre, ale radzą uważać, szczególnie w sprawach finansowych. Samotne osoby spod znaku Panny powinny dobrze rozejrzeć się wokół siebie – ktoś walczy o wasze uczucia.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.02.2020: WAGA

Horoskop na poniedziałek przewiduje, że Wagi zajmą się dzisiaj wszystkim, co związane jest z finansami – spłacą stare długi, zainwestują w coś nowego i zaplanują wydatki na najbliższą przyszłość. Gwiazdy namawiają też do większej dbałości o zdrowie, ponieważ nawet drobna infekcja może pozbawić Cię energii na dłuższy czas. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.02.2020: SKORPION

Przed Tobą jednocześnie spokojny, jak i intensywny dzień. O ile w Twoich sprawach zawodowych nic się nie zmieni, o tyle wydarzenia w Twoim życiu osobistym mogą Cię zaskoczyć. Powstrzymaj się od nierozważnych działań, jeśli zależy Ci na obecnej relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.02.2020: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca muszą dziś zwracać szczególną uwagę na drobiazgi. Horoskop namawia również do odważnej demonstracji najlepszych cech Twojego charakteru – niewykluczone, że w ten sposób zapewnisz sobie rozwój kariery. Nie będziesz narzekać na kłopoty w sprawach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.02.2020: KOZIOROŻEC

Aby osiągnąć zamierzony cel, musisz dziś odpowiedzialne podchodzić do wszystkich zadań, nawet tych pozornie nieistotnych. Przełożeni czujnie Cie obserwują, więc bądź poważna i wykaż się cierpliwością. Gwiazdy nie wykluczają, że ukochana osoba poprosi Cię dziś o zdanie w ważnej dla niej kwestii. Nie oszukuj, nawet jeśli nie chcesz zranić jej uczuć.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.02.2020: WODNIK

Horoskop na poniedziałek przepowiada Wodnikom dość napięty dzień. Pomimo nadmiaru obowiązków, poradzisz sobie z trudnościami i udowodnisz, jak wiele jesteś warta. Gwiazdy zachęcają do szczerej rozmowy z najbliższymi, którzy mogą Ci pomóc. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.02.2020: RYBY

Przed Tobą dość spokojny i przyjemny dzień. Jedynie sprawy finansowe mogą Cię przytłoczyć, dlatego uważnie podpisuj i wypełniaj wszelkie dokumenty. Samotne osoby spod znaku Ryb mogą dziś poznać kogoś, dzięki komu znów zapragną być w związku. Być może warto spróbować? Intuicja podpowie słuszną decyzję.  

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.