Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

W jakim nastroju rozpoczniesz nowy tydzień? Oto Twój horoskop na poniedziałek!

Przepowiednia na 02.03.2020

Redakcja VIVA! 2 marca 2020 07:20
Horoskop codzienny

Horoskop na 02.03.2020 przepowiada znakom zodiaku doskonały dzień na uporanie się z zaległymi sprawami, zarówno zawodowymi, jak i prywatnymi. Zdecydowane działania okażą się dziś najskuteczniejsze, również w życiu miłosnym.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.03.2020: BARAN

Gwiazdy namawiają osoby spod znaku Barana do szczególnej ostrożności we wszystkich działaniach. Nawet drobne niedopatrzenie może Cię wiele kosztować. Pomimo to, masz szansę na zadowalający zysk finansowy. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.03.2020: BYK

Horoskop na poniedziałek przepowiada pracowity początek tygodnia. Prawdopodobnie zechcesz wywiązać się ze wszystkich zaległości, jednak musisz pamiętać, że przemęczenie nie posłuży Twojemu zdrowiu. W Twojej relacji miłosnej znów pojawi się harmonia.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.03.2020: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy nie wykluczają, że osoby spod znaku Bliźniąt odczują dziś wzmożone zmęczenie. Skup się tylko na podstawowych obowiązkach – przemęczenie może doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Poproś o wsparcie bliską osobę, a na pewno poczujesz się lepiej.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.03.2020: RAK

Horoskop na 02.03.2020 ostrzega, że nie powinnaś zbyt otwarcie wyrażać swoich emocji i opinii. Nawet jeśli uważasz, że to Ty masz rację, lepiej nie wdawaj się w dyskusję. Nieprzemyślane słowa będą wykorzystane przeciwko Tobie. Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twojej relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.03.2020: LEW

Przed Tobą dość spokojny dzień. Z powodzeniem ominiesz kłopoty zawodowe, jeśli umiejętnie wykorzystasz swoje zdolności organizacyjne. Niektóre osoby spod znaku Lwa otrzymają dziś należną premię za ostatnie sukcesy. Ukochana osoba może Cię zaskoczyć nietypową propozycją na przyszłość.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.03.2020: PANNA

Horoskop na poniedziałek przepowiada chaotyczny i napięty dzień dla większości osób spod znaku Panny. Pomimo trudnej atmosfery, nie poddawaj się negatywnym emocjom – Twoje samopoczucie będzie miało ogromny wpływ na dzisiejsze wydarzenia. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.03.2020: WAGA

Nieoczekiwana propozycja zawodowa może skłonić Cię do nieprzemyślanych decyzji. Przeanalizuj możliwości swojego rozwoju, zanim zgodzisz się na coś, czego nie jesteś pewna. Horoskop nie ukrywa, że sytuacja w Twojej relacji miłosnej może być napięta. Nie prowokuj kłótni z bliską osobą.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.03.2020: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona skoncentrują się dzisiaj na poprawie swojej sytuacji finansowej. Nieoczekiwany zysk na pewno poprawi Ci humor. Jeśli martwi Cię rozwój Twojego związku, zdobądź się na szczera rozmowę z ukochaną osobą. W przeciwnym razie nie poznasz odpowiedzi na swoje pytania.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.03.2020: STRZELEC

Przed Tobą dość spokojny i przyjemny dzień. Kłopoty zawodowe nie będą Twoim priorytetem, ale nie zapominaj o najważniejszych obowiązkach. Samotne przedstawicielki znaku prawdopodobnie odważą się na decydującą rozmowę z kimś bliskim. Los szykuje dla nich niespodziankę...

HOROSKOP DZIENNY NA 02.03.2020: KOZIOROŻEC

Horoskop na poniedziałek przypomina, że nagromadzone problemy są wynikiem Twojego zaniedbania, dlatego nie możesz wymagać pomocy z zewnątrz. Im więcej swoich talentów wykorzystasz, tym szybciej poradzisz sobie z zaległościami. W miłości bez zmian. 

HOROSKOP DZIENNY NA 02.03.2020: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika prawdopodobnie zdecydują się na zmiany zawodowe. Okaż swoją kreatywność, a będziesz mogła sprawdzić się przy zupełnie nowym projekcie. Jedynie sprawy finansowe pozostaną bez zmian. Ukochana osoba może poprosić Cię o pomoc. Nie odmawiaj.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.03.2020: RYBY

Gwiazdy przepowiadają, że nie będziesz narzekać na początek tygodnia, jeśli wykorzystasz swoje poczucie humoru. Niektóre osoby spod znaku Ryb z chęcią podejmą się wszystkiego, co nowe i niezwykłe. Odważne decyzje, także w życiu uczuciowym, mogą zmienić Twoje życie... 

Horoskop codzienny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.