Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 24.01.2020

Redakcja VIVA! 24 stycznia 2020 06:35
Horoskop codzienny

Horoskop na 24.01.2020 przewiduje, że znaki zodiaku skupią swoją uwagę na tym, co nowe i nieznane, nie tylko w sprawach zawodowych, ale także miłosnych. Przyziemne obowiązki wywołają jedynie znużenie i poczucie niedowartościowania. Gwiazdy nie przewidują kłopotów tego dnia, ale polecają trzymać się z dala od wszelkich sporów.

HOROSKOP DZIENNY NA 24.01.2020: BARAN

Horoskop na piątek ostrzega, że marzycielski nastrój może być poważną przeszkodą, jeśli chodzi o realizację Twoich planów. Pomimo to, dzisiaj będziesz miała więcej niż jedną wyjątkową okazję, aby zdobyć to, czego chcesz... Niektóre Barany zdecydują się na znaczące zmiany w relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY NA 24.01.2020: BYK

Gwiazdy nie wykluczają, że piątek będzie dla Ciebie dniem trudnych decyzji. Nie obawiaj się żadnych zmian – nawet te pozornie nieistotne pozytywnie wpłyną na Twoje życie, co zauważysz już w najbliższej przyszłości. Nie zaniedbuj obowiązków domowych, jeśli nie chcesz sprowokować konfliktu z ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY NA 24.01.2020: BLIŹNIĘTA

Dziś możesz liczyć na powodzenie we wszystkich sprawach, które dotyczą Twojej kariery. Współpracownicy docenią Twój wysiłek, a przełożeni prawdopodobnie hojnie wynagrodzą. Horoskop namawia do dalszego działania, ponieważ dziś możesz osiągnąć jeszcze większy sukces. W sprawach miłosnych warto dostosować się do nowych okoliczności.

HOROSKOP DZIENNY NA 24.01.2020: RAK

Podpowiedź Gwiazd: nie przestawaj wierzyć w siebie. Nawet jeśli Twój nowy projekt nie okaże się sukcesem, zainteresujesz nim osoby, które mogą mieć pozytywny wpływ na Twoją karierę. Z ich pomocą rozwiążesz problemy, na które ostatnio nie miałaś czasu. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 24.01.2020: LEW

Horoskop na 24.01.2020 podpowiada osobom spod znaku Lwa, że sukces finansowy nie zawsze jest najważniejszy. Dziś musisz skupić się na tym, co sprawia Ci przyjemność, a zysk może poczekać. Twoje nastawienie będzie miało ogromne znaczenie, szczególnie jeśli chodzi o komunikację z krewnymi. Wieczorne spotkanie z ukochaną osobą zapewni wiele wrażeń.

HOROSKOP DZIENNY NA 24.01.2020: PANNA

Gwiazdy przewidują, że całkowicie poświęcisz się obowiązkom zawodowym, ale nie sprawi Ci to satysfakcji. Zastanów się, czy Twój wysiłek nie idzie na marne? Jeśli cokolwiek Cię zaniepokoi, nie obawiaj się zmiany planów. Samotne Panny mogą dziś poznać kogoś wyjątkowego.

HOROSKOP DZIENNY NA 24.01.2020: WAGA

Horoskop na piątek przewiduje, że osoby spod znaku Wagi będą dziś skupione na wszystkim, co dotyczy ich przyszłości. Pamiętaj, że Twoje dzisiejsze decyzje będą miały ogromny wpływ na resztę tego roku... Twoja relacja miłosna będzie zdecydowanie bardziej harmonijna, jeśli ustąpisz i zgodzisz się na spełnienie jednego z waszych wspólnych pragnień.

HOROSKOP DZIENNY NA 24.01.2020: SKORPION

Przygotuj się na dość spokojny, ale niezbyt radosny dzień. Pomimo złego samopoczucia, nie pozwól sobie na roztargnienie – popełnisz błąd, jeśli zapomnisz o najpilniejszych obowiązkach. Nie jest to również dobry czas na wszelkie inwestycje finansowe. Ukochana osoba może Ci zarzucić brak zaangażowania w wasz związek.

HOROSKOP DZIENNY NA 24.01.2020: STRZELEC

Gwiazdy obiecują wszystkim Strzelcom wspaniały dzień. Twoje dążenie do doskonałości okaże się strzałem w dziesiątkę, i prawdopodobnie otrzymasz dziś nowe wymarzone stanowisko, premię lub ciekawą propozycję współpracy. W miłości okaż więcej cierpliwości, a w zamian otrzymasz niezbędną motywację.

HOROSKOP DZIENNY NA 24.01.2020: KOZIOROŻEC

Horoskop na piątek przepowiada, że nie będziesz narzekać na nudę. Kreatywne podejście do wyzwań zawodowych pozytywnie wpłynie na Twoją karierę, jednak nowe obowiązki mogą wiązać się z ogromnym poświęceniem. Jeśli chodzi o miłość, prawdopodobnie nie unikniesz dziś nieporozumień. Bliska osoba może krytykować Twoje decyzje.

HOROSKOP DZIENNY NA 24.01.2020: WODNIK

Sukces zawodowy zdecydowanie poprawi Ci humor, jak i brak kłopotów finansowych. Gwiazdy sugerują również, że pochwała otoczenia zmotywuje Cię do dalszych aktywnych działań, przez co odkryjesz nowe możliwości rozwoju. Nie zmarnuj tej szansy! Horoskop nie wyklucza, że samotne osoby spod znaku Wodnika poznają dziś kogoś, kto będzie miał ogromny wpływ na ich życie osobiste.

HOROSKOP DZIENNY NA 24.01.2020: RYBY

Przed Tobą dość udany dzień. Prawdopodobnie skorzystasz z okazji, aby udowodnić swoim konkurentom i rywalom, co tak naprawdę potrafisz i ile jesteś warta. Twoje samozaparcie zrobi wrażenie na innych... Jedyne ostrzeżenie horoskopu na piątek: ze względu na Twój spontaniczny nastrój, wszelkie inwestycje i duże zakupy warto odłożyć na inny dzień. W miłości bez zmian. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.