Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Czy znaki zodiaku mogą liczyć na pozytywne wieści? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Co wydarzy się 17.01.2020?

Redakcja VIVA! 17 stycznia 2020 05:35
Horoskop codzienny

Horoskop na 17.01.2020 zachęca znaki zodiaku do samodzielnej pracy umysłowej, ale nie skłania do aktywnej komunikacji z innymi. W relacjach z otoczeniem mogą pojawić się nieporozumienia, i niedopowiedzenia, prowadzące do sporów i żalów. Warto skupić się na samorozwoju – dziś praca nad sobą zapewni najlepsze rezultaty.

HOROSKOP DZIENNY NA 17.01.2020: BARAN

Gwiazdy ostrzegają, że nie powinnaś dziś ufać osobom, które obiecują zbyt wiele. Niewykluczone, że ktoś Cię oszuka, a konsekwencje nieprzemyślanych działań będą gorsze, niż się spodziewasz. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 17.01.2020: BYK

Horoskop na piątek przewiduje dzień pełen udanych negocjacji zawodowych i finansowych. Jeśli obierzesz prawidłowy kierunek, nikt nie stanie na Twojej drodze do sukcesu. Ukochana osoba może Cię zaskoczyć propozycją na przyszłość – zanim się zgodzisz, zastanów się, czy tego właśnie chcesz.

HOROSKOP DZIENNY NA 17.01.2020: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt powinny postawić na rozwagę i zdrowy rozsądek. Postaraj się nieco zwolnić, ponieważ mogą Ci umknąć istotne szczegóły Twoich działań. Gwiazdy nie wykluczają, że inwestycja z dalekiej przeszłości nagle przyniesie zysk. Samotne przedstawicielki znaku powinny przygotować się na niespodziewane wyznanie uczuć…

HOROSKOP DZIENNY NA 17.01.2020: RAK

Horoskop na 17.01.2020 przewiduje wiele zmian w życiu Raków, które należy godnie przyjąć. Jeśli czujesz się przemęczona lub przytłoczona tym, co dzieje się wokół Ciebie, koniecznie zastanów się nad chwilą wolnego. Odpoczynek i czas na rozmyślenia będą dla Ciebie bardziej korzystne niż aktywna praca. Ukochana osoba wykaże się niezastąpionym wsparciem.

HOROSKOP DZIENNY NA 17.01.2020: LEW

Unikaj dziś wszelkich plotek i nie angażuj się w cudze sprawy. Niefortunna wypowiedź może ściągnąć na Ciebie kłopoty. Gwiazdy podpowiadają, że piątek będzie doskonałym dniem na zamknięcie zaległych spraw finansowych – prawdopodobnie pozbędziesz się długu. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 17.01.2020: PANNA

Panny nie będą narzekać na problemy, jednak Gwiazdy mają pewne ostrzeżenie: niewykluczone, że powinnaś zmienić swoje nastawienie do otoczenia, ponieważ nie widzisz tego, co dzieje się za Twoimi plecami. Ewentualne rozczarowanie jedynie Cię wzmocni. Poświęć więcej czasu na rozmowy z najbliższymi przyjaciółmi i krewnymi.

HOROSKOP DZIENNY NA 17.01.2020: WAGA

Prawdopodobnie będzie musiała zmienić wszystkie swoje plany. Los szykuje niespodziankę, która wpłynie na Twoje dalsze życie… Posłuchaj swojej intuicji, a podejmiesz najlepszą dla siebie decyzję. Samotne Wagi powinny zwrócić uwagę na osobę, która od dawna okazuje swoje zainteresowanie.

HOROSKOP DZIENNY NA 17.01.2020: SKORPION

Horoskop na 17.01.2020 przepowiada Skorpionom wspaniały dzień. Pozytywne emocje naładują Cię energią i optymizmem. Nie zmieniaj żadnych swoich planów, szczególnie zawodowych, ponieważ jesteś coraz bliżej osiągnięcia celu. Jedynie sprawy miłosne mogą Cię dziś przytłaczać. Nie prowokuj kłótni z bliską osobą.

HOROSKOP DZIENNY NA 17.01.2020: STRZELEC

Gwiazdy nie wykluczają, że poznasz dziś kogoś, kto wpłynie na Twój rozwój zawodowy. Okaż najlepsze cechy swojego charakterna  być może otrzymasz interesująca propozycję biznesową. Zanim się zgodzisz, przeanalizuj, czy podołasz nowym wyzwaniom. Horoskop nie przewiduje zmian w twojej relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY NA 17.01.2020: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca powinny przygotować się na pracowity dzień. Obowiązki służbowe będą dla Ciebie ważniejsze niż życie rodzinne, co może odbić się na relacji z najbliższymi. Niestety, nie unikniesz sporów na tym tle, jednak warto pamiętać, że Twoje zaangażowanie zagwarantuje Ci sukces.

HOROSKOP DZIENNY NA 17.01.2020: WODNIK

Horoskop na piątek przewiduje, że otrzymasz dziś dokładnie to, na co zasłużyłaś. Jeśli nie popełniłaś żadnego błędu, nie masz się o co martwić. W innym przypadku, konsekwencje mogą Cię zaskoczyć. Nie poddawaj się pokusie spontanicznych zakupów – stan Twoich finansów może się zmienić na gorsze. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 17.01.2020: RYBY

Dzisiaj powinnaś skupić się przede wszystkim na sobie i swoim samopoczuciu. Odpocznij, spotkaj się z przyjaciółmi, wybierz się w krótką podróż… Przyjemne chwile poprawią Ci nastrój i zmotywują do nieoczekiwanych, ale słusznych działań. Gwiazdy nie wykluczają, że spotkasz się dziś wielbicielem z przeszłości. Lepiej mu się przyjrzyj, jeśli jesteś wolna. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.