Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Czy Twój dzień będzie pełen... miłości? Sprawdź swój horoskop na Walentynki!

Przepowiednia na 14.02.2020

Redakcja VIVA! 14 lutego 2020 00:25
Horoskop codzienny

Gwiazdy zapewniają, że nadchodzący piątek nie będzie zwykłym dniem! Znaki zodiaku z przyjemnością będą świętować... Walentynki. Co czeka te osoby, które już odnalazły drugą połówkę i te, które wciąż jej szukają? Horoskop na 14.02.2020 zna odpowiedź!

HOROSKOP DZIENNY NA 14.02.2020: BARAN

Gwiazdy podpowiadają, że powinnaś pomyśleć o przyjemnym upominku dla ukochanej osoby, która zaskoczy Cię niezwykłym prezentem – nawet jeśli dzisiejszy dzień nie ma dla was większego znaczenia. Samotne przedstawicielki znaku wybiorą się dziś na wyjątkowo obiecujące randki.

HOROSKOP DZIENNY NA 14.02.2020: BYK

Horoskop na piątek obiecuje wszystkim Bykom miłe niespodzianki. Nie tylko bliska osoba poprawi Ci dziś humor – niewykluczone, że otrzymasz interesującą propozycję zawodową. Samotne osoby spod znaku Byka nie powinny odrzucać zaproszenia na romantyczną kolację, nawet jeśli będą musiały zmienić swoje plany.

HOROSKOP DZIENNY NA 14.02.2020: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy ostrzegają, że zmęczenie i drażliwość mogą wywołać nieporozumienia w Twojej relacji miłosnej. Nie komentuj więc zachowania ukochanej osoby, jeśli nie chcesz sprowokować nieprzyjemnego konfliktu. Bliźnięta, które poszukują miłości, muszą wyjść z domu – nie przegap szansy od losu!

HOROSKOP DZIENNY NA 14.02.2020: RAK

Horoskop na 14.02.2020 namawia do odważnego działania zarówno w sprawach zawodowych, jak i miłosnych. Będziesz miała szansę na przywrócenie harmonii do swojego związku – wykaż się inicjatywą, a rezultat Cię zaskoczy. Samotne Raki muszą uważać na nowych znajomych.

HOROSKOP DZIENNY NA 14.02.2020: LEW

Walentynki przyniosą wszystkim Lwom jedynie pozytywne emocje. Ukochana osoba nie tylko zaskoczy Cię trafionym prezentem, ale także spełni jedno z Twoich największych marzeń! Także samotne Lwice nie będą narzekać na brak powodzenia. Gwiazdy nie zdradzają jednak, czy poznasz dziś „tego jedynego”.

HOROSKOP DZIENNY NA 14.02.2020: PANNA

Prawdopodobnie będziesz skłonna do dużych zmian w swoim życiu osobistym, jednak zanim podejmiesz ostateczną decyzję, rozważ wszystkie za i przeciw. Panny, które poszukują idealnego partnera, powinny przyjrzeć się bliżej swojemu otoczeniu. Być może nie zauważasz starań kogoś, kto walczy o Twoją uwagę?

HOROSKOP DZIENNY NA 14.02.2020: WAGA

Horoskop na piątek ostrzega, że nie powinnaś ujawniać żadnych szczegółów swojego życia osobistego – zawistne komentarze skutecznie popsują Ci humor. Pamiętaj, że szczęście lubi ciszę, a zwłaszcza szczęście w związku z ukochaną osobą. Gwiazdy nie przewidują większych zmian w Twoich sprawach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 14.02.2020: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona poświęcą się dziś... pracy, dlatego romantyczna atmosfera nie zrobi na nich wrażenia. Pomimo wszystko, wieczorem koniecznie spotkaj się z bliską osobą – ona liczy na Twoje zaangażowanie. Pamiętaj, że kompromis to klucz do udanej relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY NA 14.02.2020: STRZELEC

Przed Tobą dość spokojny, przyjemny dzień. Jedyna podpowiedź Gwiazd: pamiętaj, że żaden prezent nie zastąpi miłych słów i poświęconej uwagi. Samotne osoby spod znaku Strzelca mają szansę na nawiązanie znajomości, która może przerodzić się w burzliwy romans. Najważniejsze – pozostań sobą.

HOROSKOP DZIENNY NA 14.02.2020: KOZIOROŻEC

Horoskop na 14.02.2020 namawia, aby osoby spod znaku Koziorożca były odważniejsze. Szczęście w relacji miłosnej zależy jedynie od Ciebie – przejmij więc inicjatywę i szczerze porozmawiaj z bliską osobą, nie zapominając o pytaniach, które od dawna siedzą w Twojej głowie. Rezultat pozytywnie Cię zaskoczy...

HOROSKOP DZIENNY NA 14.02.2020: WODNIK

Nie będziesz narzekać na dzisiejszy dzień, jeśli wykorzystasz wcześniejsze doświadczenia. Horoskop Walentynkowy przewiduje kilka niespodzianek, o których nawet nie marzyłaś! Samotne przedstawicielki znaku nie powinny odrzucać zaproszeń na wieczorne spotkania z przyjaciółmi i znajomymi. Gwiazdy nie wykluczają, że ktoś wyzna Ci swoje uczucia.

HOROSKOP DZIENNY NA 14.02.2020: RYBY

Osoby spod znaku Ryb znajdą się dziś w centrum uwagi! Niezależnie od tego, czy już tworzysz udaną relację miłosną, czy dopiero poszukujesz drugiej połówki, Twoje Walentynki upłyną w wyjątkowo przyjemnej atmosferze. Nie obawiaj się swoich pragnień – to od nich zależy szczęście w Twoim życiu osobistym. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.