Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Czy koniec tygodnia będzie dla Ciebie udany? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Co wydarzy się 07.02.2020?

Redakcja VIVA! 7 lutego 2020 07:35
Horoskop codzienny

Gwiazdy przepowiadają wspaniały dzień na realizację nawet najśmielszych pomysłów. Znaki zodiaku prawdopodobnie nie będą zawiedzione rezultatem. Horoskop na 07.02.2020 podpowiada, że ewentualne rozczarowanie należy traktować jako wskazówkę, aby zadać sobie pytanie: „czy zmierzam w dobrym kierunku?”.

HOROSKOP DZIENNY NA 07.02.2020: BARAN

Dziś będziesz musiała wywiązać się ze swoich ostatnich obietnic. Wykorzystaj lata doświadczenia i umiejętności, a nie będziesz musiała zmagać się z poważnymi problemami. Zadbaj również o swoje samopoczucie – horoskop namawia do porzucenia złych nawyków. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 07.02.2020: BYK

Horoskop na piątek podpowiada, że osoby spod znaku Byka powinny ograniczyć swoje wydatki do minimum. Nie bez powodu – Gwiazdy nie wykluczają, że w najbliższej przyszłości będziesz miała szansę na kilka udanych inwestycji. Jeśli chodzi o Twoje życie miłosne, nie unikniesz gwałtownych kłótni. Zanim podejmiesz decyzję o rozstaniu, zastanów się, dlaczego w relacji się nie układa.

HOROSKOP DZIENNY NA 07.02.2020: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt prawdopodobnie upewnią się, że nadszedł czas na zmiany. Zajmij się dziś wyłącznie sobą i swoimi potrzebami, skup się na planowaniu i osiąganiu celu. Bliska osoba może rozczarować Cię swoim podejściem do waszego związku, ale nieprzyjemna rozmowa może zmotywować Cię do podjęcia słusznej decyzji. 

HOROSKOP DZIENNY NA 07.02.2020: RAK

Gwiazdy nie wykluczają, że napięta atmosfera popsuje Ci humor. Opanuj jednak negatywne emocje, aby nie sprowokować kłótni z osobą, która może namieszać w Twoim życiu. Nie przegap szansy na poprawę sytuacji finansowej – w tym temacie los będzie Ci sprzyjał. Niestety, nie możesz liczyć na zmiany w życiu miłosnym.

HOROSKOP DZIENNY NA 07.02.2020: LEW

Horoskop na 07.02.2020 przewiduje udany dzień dla wszystkich osób spod znaku Lwa. Nie ograniczaj się i nie poświęcaj się jedynie pracy – postaw na rozwój osobisty. Spontaniczne spotkanie z przyjaciółmi zmotywuje Cię do pewnych decyzji, które pozytywnie wpłyną na najbliższą przyszłość. Harmonia na dobre zagości w Twojej relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY NA 07.02.2020: PANNA

Przed Tobą dość spokojny, nieco leniwy dzień. Nie poniesiesz konsekwencji, jeśli skupisz się jedynie na najpilniejszych obowiązkach – wszystko inne może poczekać. Gwiazdy namawiają jedynie do ostrożności w sprawach finansowych. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 07.02.2020: WAGA

Osoby spod znaku Wagi prawdopodobnie będą skupione na życiu rodzinnym i prywatnym. Brak skupienia negatywnie wpłynie na Twoją pracę, dlatego zrezygnuj z trudniejszych obowiązków. Nie jest to dobry czas na ewentualne błędy. Wieczorem koniecznie spotkaj się z ukochaną osobą. Horoskop nie wyklucza odważnych wyznań i przyszłościowych decyzji.

HOROSKOP DZIENNY NA 07.02.2020: SKORPION

Gwiazdy ostrzegają, że ktoś może Cię dziś oszukać. Nie inwestuj pieniędzy i nie angażuj się we współpracę z nieznajomymi. Poza tym nie będziesz narzekać na dzisiejszy dzień. Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 07.02.2020: STRZELEC

Horoskop na 07.02.2020 przepowiada, że dziś będziesz kierować się... miłością! Ze względu na doskonałe samopoczucie, wszelkie nieprzyjemności znikną, a kłopoty i problemy nie będą Twoim zmartwieniem. Niektóre osoby spod znaku Strzelca podejmą dziś istotne decyzje, które wpłyną na przyszłość ich związków.

HOROSKOP DZIENNY NA 07.02.2020: KOZIOROŻEC

Niewykluczone, że ujawnisz dziś nowe cechy swojego charakteru. Otoczenie nie zdaje sobie sprawy, że jesteś tak różnorodną osobą, a największe – według Ciebie – wady, mogą okazać się zaletami. Gwiazdy obiecują mnóstwo pozytywnych emocji, również w relacji z ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY NA 07.02.2020: WODNIK

Gwiazdy przewidują dość spokojny dzień dla większości Wodników, pomimo ogólnie napiętej atmosfery. Nie warto wciąż rozmyślać nad wcześniej podjętą decyzją – uwierz w siebie, i przede wszystkim w słuszność swoich działań. Horoskop namawia do zwrócenia szczególnej uwagi na zdrowie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 07.02.2020: RYBY

Horoskop na piątek nalega, że nie powinnaś dziś podejmować się pracy innych osób. Nie ma znaczenia, że szybko wywiązałaś się ze swoich obowiązków – problemy współpracowników nie mogą być Twoim zmartwieniem. Bądź bardziej konkretna, również w relacji miłosnej. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.