Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop na piątek!

Przepowiednia na 06.03.2020

Redakcja VIVA! 6 marca 2020 07:15
Horoskop codzienny

Gwiazdy ostrzegają znaki zodiaku, że nie jest to najlepszy dzień na wszelkie spory, debaty i rozmowy o rzeczach, które nie są oczywiste. Horoskop na 06.03.2020 podpowiada również, że w sprawach miłosnych należy wykazać się elastycznością.

HOROSKOP NA 06.03.2020: BARAN

Gwiazdy przepowiadają osobom spod znaku Barana dzień pełen nieoczekiwanych odkryć i niezwykłych osiągnięć. To doskonały moment na rozwój kariery zawodowej. Horoskop zaleca ostrożność w sprawach miłosnych – pozornie przyszłościowa znajomość może być jedynie iluzją.

HOROSKOP NA 06.03.2020: BYK

Ze względu na dość chaotyczny i napięty dzień, powinnaś zadbać o samopoczucie. Skoncentruj się jedynie na najpilniejszych obowiązkach – resztę czasu poświęć na relaks. Szczera rozmowa z ukochaną osobą pozwoli na oczyszczenie atmosfery w relacji miłosnej.

HOROSKOP NA 06.03.2020: BLIŹNIĘTA

Horoskop na piątek ostrzega, że nieprzewidziane okoliczności prawdopodobnie zmuszą Cię do zmiany ustalonych wcześniej planów. Nie będzie to łatwy dzień, jednak przy odpowiednim wsparciu rozwiążesz najtrudniejsze problemy. W miłości bez zmian.

HOROSKOP NA 06.03.2020: RAK

Gwiazdy przepowiadają osobom spod znaku Raka wspaniały dzień! Wykorzystaj sprzyjającą atmosferę i zawalcz o lepsze warunki zawodowe. Horoskop nie wyklucza odważnych decyzji. Bliska osoba uszczęśliwi Cię niespodzianką, a pozytywne emocje pozostaną z Tobą na długo.

HOROSKOP NA 06.03.2020: LEW

Prawdopodobnie nie będziesz zadowolona z tego, co dzieje się wokół Ciebie. Z tego powodu niektóre osoby spod znaku Lwa podejmą nietypowe dla siebie decyzje – intuicja podpowie, które z nich będą słuszne, również w życiu miłosnym.

HOROSKOP NA 06.03.2020: PANNA

Horoskop na 06.03.2020 przepowiada dość spokojny dzień. Odrzuć lęki z przeszłości i postaraj się nie powracać myślami do sytuacji, których już nie możesz zmienić. Powstrzymaj się dziś od wszelkich wyznań miłosnych.

HOROSKOP NA 06.03.2020: WAGA

Przed Tobą dość trudny dzień. Gwiazdy podpowiadają, że powinnaś skupić się na swoich czynach i szczególnie uważać na słowa. Nieprzemyślane wypowiedzi doprowadzą do przedłużającego się konfliktu z osobą, na której zdaniu naprawdę Ci zależy.

HOROSKOP NA 06.03.2020: SKORPION

Gwiazdy nie przepowiadają znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno w sprawach zawodowych, jak i prywatnych. Wykorzystaj spokojną atmosferę dnia na należny odpoczynek u boku bliskiej osoby.

HOROSKOP NA 06.03.2020: STRZELEC

Prawdopodobnie rozwiążesz dziś zaległe problemy finansowe, przez co Twoje samopoczucie znacznie się poprawi. Przeanalizuj popełnione błędy, aby podobna sytuacja nie przydarzyła Ci się w przyszłości. W miłości bez zmian.

HOROSKOP NA 06.03.2020: KOZIOROŻEC

Horoskop na piątek przepowiada, że osoby spod znaku Koziorożca skupią się dzisiaj na sprawach rodzinnych, a nie zawodowych. Im szybciej rozwiążesz konflikty z przeszłości, tym lepiej – Gwiazdy nie wykluczają jednak zaskakujących decyzji. Samotne przedstawicielki znaku mają szansę na obiecującą znajomość.

HOROSKOP NA 06.03.2020: WODNIK

Przed Tobą dość spokojny i przyjemny dzień. Horoskop namawia do odpoczynku – przemęczenie nie wpłynie dobrze na Twoje samopoczucie. Nie jest to również dobry dzień na decyzje osobiste. Nieprzemyślane czyny doprowadzą do konfliktu.

HOROSKOP NA 06.03.2020: RYBY

Osoby spod znaku Ryb muszą zachować szczególną ostrożność we wszystkim, co mówią i robią. Nawet najdrobniejszy błąd doprowadzi do poważnych konsekwencji, a rywale wykorzystają Twoje potknięcie. W miłości bez zmian. 

Horoskop codzienny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.