Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Czy koniec tygodnia będzie udany? Oto Twój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 26.01.2020

Redakcja VIVA! 26 stycznia 2020 07:55
Horoskop codzienny

Horoskop na 26.01.2020 przewiduje, że nadchodzący dzień upłynie pod hasłem wielkich porządków. Znaki zodiaku będą dziś niezwykle zorganizowane – nie tylko w sprawach dotyczących pracy, ale również w tych domowych i związanych z relacją miłosną. Ze względu na samoorganizację, Gwiazdy namawiają do zmian, które będą miały pozytywny wpływ na przyszłość.

HOROSKOP DZIENNY NA 26.01.2020: BARAN

Horoskop na niedzielę nie wyklucza, że osoby spod znaku Barana zanurzą się dziś w świat własnych fantazji. Niestety, w prawdziwym życiu wszystko potoczy się inaczej. Prawdopodobnie nie unikniesz nieprzyjemności, związanych z nieprzemyślaną inwestycją, jednak bliska osoba okaże Ci wsparcie i podpowie, co możesz zrobić. Nie odrzucaj jej porad.

HOROSKOP DZIENNY NA 26.01.2020: BYK

Dziś będziesz musiała zapomnieć o swoich pragnieniach i preferencjach, akceptując to, co narzuca otoczenie. Nawet racjonalne argumenty nie wybronią Twojego zdania, dlatego przygotuj się na nieporozumienia w komunikacji z innymi. Ukochana osoba może Cię rozczarować swoim egoizmem.

HOROSKOP DZIENNY NA 26.01.2020: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy ostrzegają, że nie powinnaś dziś polegać na przypadku – los szykuje dla Ciebie ogromną niespodziankę, ale horoskop nie ujawnia, czy będzie przyjemna. Postaraj się uwierzyć w siebie i swoje mocne strony, a osiągniesz to, czego chcesz. Samotne przedstawicielki znaku prawdopodobnie rozpoczną nową relację miłosną. Nie wierz jednak we wszystko, co słyszysz lub widzisz.

HOROSKOP DZIENNY NA 26.01.2020: RAK

Horoskop na 26.01.2020 nie wyklucza, że będziesz musiała dostosować się do okoliczności i zdecydować się na radykalna zmianę wszystkich planów, również tych na najbliższą przyszłość. Chwilowe niepowodzenie może popsuć Ci nastrój. Postaraj się jednak powstrzymać negatywne emocje, szczególnie podczas rozmowy z najbliższymi Ci osobami.

HOROSKOP DZIENNY NA 26.01.2020: LEW

Przed Tobą dość spokojny, ale nieco napięty dzień. Unikaj wszelkich transakcji finansowych, jeśli nie chcesz wpaść w długi. Gwiazdy nie wykluczają, że otrzymasz propozycję ciekawej współpracy – warto zwrócić się po poradę do kogoś zaufanego, ale pamiętaj, że ostateczną decyzję musisz podjąć samodzielnie. Los będzie Ci sprzyjał.

HOROSKOP DZIENNY NA 26.01.2020: PANNA

Horoskop na niedzielę przewiduje, że niektóre Panny nie będą mogły pozbyć się nadmiaru wątpliwości, co doprowadzi do nieprzyjemnego rozczarowania. Zaufaj intuicji i uwierz, że podejmujesz słuszne decyzje. W miłości bez zmian. Nie zapomnij też o odpoczynku. Zadbaj o swoje samopoczucie, a nabierzesz motywacji do działania w nadchodzącym tygodniu.

HOROSKOP DZIENNY NA 26.01.2020: WAGA

Tylko cierpliwość i upór pomogą Ci zrealizować najbardziej ambitne plany. Gwiazdy nie wykluczają dość poważnych zmian w Twoim życiu zawodowym, ale każda z nich będzie dla Ciebie korzystna, o czym przekonasz się już wkrótce. Dzień będzie też sprzyjał sprawom miłosnym, a samotne Wagi mogą poznać osobę, która już na zawsze pozostanie w ich życiu.

HOROSKOP DZIENNY NA 26.01.2020: SKORPION

Przed Tobą wspaniały dzień! Wszystko, co dziś zaplanujesz, wkrótce się spełni, a Gwiazdy podkreślają, że to dobry moment na najodważniejsze decyzje związane z Twoim życiem. Ukochana osoba udowodni, jak wiele dla niej znaczysz, a harmonia na dobre zagości w Twojej relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY NA 26.01.2020: STRZELEC

Horoskop na 26.01.2020 namawia osoby spod znaku Strzelca do rozwagi i przemyśleń. Skoncentruj się na tym, co już trwa – nie wybiegaj zbyt daleko w przyszłość, jeśli nie chcesz ponieść przykrych konsekwencji nieprzemyślanych decyzji. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 26.01.2020: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca mogą liczyć na spokojny, nieco leniwy dzień. Jeśli konsekwentnie zajmujesz się bieżącymi sprawami, nie zaskoczy Cię dziś żadna niespodzianka. Jedynie Twoja relacja miłosna może nabrać zupełnie nowych barw. Niewykluczone, że ukochana osoba złoży Ci ciekawą propozycję...

HOROSKOP DZIENNY NA 26.01.2020: WODNIK

Horoskop na niedzielę przewiduje, że skupisz się dziś na poszukiwaniu nowych projektów, które uszczęśliwią Cię bardziej niż to, czym zajmujesz się teraz. Nie obawiaj się odważnych decyzji – intuicja Cię nie zawiedzie, a pierwszy zysk przekona, że to sukces również w planie finansowym. Zakochane Wodniki mogą zmagać się z poczuciem niepewności. Szczera rozmowa rozwieje wątpliwości, ale może pozostawić nieprzyjemne wrażenie.

HOROSKOP DZIENNY NA 26.01.2020: RYBY

Osoby spod znaku Ryb powinny wykorzystać dziś swoją wyobraźnię, zarówno w sprawach zawodowych, jak i miłosnych. Poczucie odpowiedzialności nie pozwoli Ci odpocząć, jednak horoskop przypomina, że musisz zadbać o swoje samopoczucie, aby zdrowie nie zawiodło Cię w najmniej odpowiednim momencie. Niektóre przedstawicielki znaku podejmą dziś ważną decyzję związaną z życiem miłosnym: jedne zdecydują się na ślub, a inne na ostateczne rozstanie. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.