Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak zakończy się Twój tydzień? Sprawdź swój horoskop na niedzielę!

Co wydarzy się 23.02.2020?

Redakcja VIVA! 23 lutego 2020 07:35
Horoskop codzienny

Horoskop na 23.02.2020 przepowiada, że znaki zodiaku skupią się dziś na rozwoju osobistym – niektóre zdecydują się na powrót do starego hobby, a inne na naukę zupełnie nowych rzeczy. Z tego powodu Gwiazdy nie przewidują istotnych zmian w sprawach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.02.2020: BARAN

Gwiazdy nie wykluczają, że spełnisz jedno ze swoich dawnych pragnień. Skup się na szczegółach – im bardziej będziesz uważna, tym łatwiej osiągniesz cel. Samotne osoby spod znaku Barana nie powinny wierzyć we wszystko, co dziś usłyszą. Ktoś może być wobec Ciebie nieszczery.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.02.2020: BYK

Horoskop na niedzielę przekonuje, że nie jest to najlepszy dzień na podejmowanie decyzji, dotyczących Twojej przyszłości. Prawdopodobieństwo błędu jest zbyt duże, dlatego powstrzymaj się od udzielania wszelkich odpowiedzi. Intuicja Cię nie zawiedzie... W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.02.2020: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt nie będą narzekać na dzisiejszy dzień, o ile nie poddadzą się smutnym myślom. Uwierz w swoje możliwości, a poczucie niepewności już wkrótce zniknie. Nie unikniesz jednak nieporozumień w związku z ukochaną osobą. Kompromis pozwoli przywrócić harmonię w związku.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.02.2020: RAK

Horoskop na 23.02.2020 przewiduje, że osoby spod znaku Raka czeka bardzo spokojny koniec tygodnia. Nie jest to moment na poważne zmiany w życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Skup się dzisiaj na odpoczynku i swoim samopoczuciu, również pod względem zdrowia.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.02.2020: LEW

Gwiazdy podpowiadają, że powinnaś rozważyć, jakie działania pozwolą Ci spełnić Twoje pragnienia. Pamiętaj jednak, że nie otrzymasz nic wartościowego, jeśli spróbujesz osiągnąć to kosztem swoich najbliższych. Uważaj na swoje słowa – ktoś może wykorzystać je przeciwko Tobie.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.02.2020: PANNA

Niektóre osoby spod znaku Panny zajmą się dziś planowaniem przyszłości, a inne podsumują dotychczasowe osiągnięcia. Takie przemyślenia mogą przekonać do znaczących zmian w sferze zawodowej... Przygotuj się na poważną rozmowę z bliską osobą. Pamiętaj jednak, że nadmierna szczerość może mieć odwrotny skutek.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.02.2020: WAGA

Prawdopodobnie poświęcisz się dziś rozwiązywaniu problemów domowych i rodzinnych. Jak najszybciej skup się na zaległych obowiązkach, a nie będziesz musiała ponosić żadnych konsekwencji swojego zaniedbania. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.02.2020: SKORPION

Horoskop na niedzielę przewiduje, że pozbędziesz się dziś kłopotów finansowych – nieoczekiwany zysk pozwoli na zwrot zaległego długu. Pomimo pozytywnej atmosfery dnia, nie jest to dobry czas na podejmowanie ważnych decyzji zawodowych. Jeśli chodzi o życie osobiste, w Twojej relacji miłosnej ponownie zagości harmonia.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.02.2020: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca powinny przygotować się na bardzo spokojny i przyjemny dzień. Niespodziewane spotkania z przyjaciółmi i miłe rozmowy dodadzą Ci energii i zmotywują do działania w nadchodzącym tygodniu. Jedyna podpowiedź horoskopu: postaraj się odnaleźć równowagę między życiem prywatnym a zawodowym.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.02.2020: KOZIOROŻEC

Gwiazdy przewidują, że odnajdziesz dziś sposób na pozbycie się problemów, które spowalniają Twój rozwój zawodowy. Niewykluczone, że będziesz musiała dokonać pewnych zmian w swoim życiu – bliska osoba podpowie, czy nie popełniasz błędu. Nie jest to dobry moment na inwestycje finansowe.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.02.2020: WODNIK

Prawdopodobnie nie wydarzy się dziś nic, co mogłoby wpłynąć na Twoją przyszłość. Z tego powodu poświęć jak najwięcej czasu drobnym przyjemnościom, które poprawią Ci humor. Jedynie rozwój Twojej relacji miłosnej może Cię dziś zaniepokoić. Pamiętaj, że szczera rozmowa może wiele wyjaśnić.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.02.2020: RYBY

Horoskop na niedzielę przepowiada, że nie będziesz dziś narzekać na brak dobrego nastroju. Zarówno w sprawach zawodowych, jak i miłosnych, powinnaś zaufać swojej intuicji, a już wkrótce będziesz cieszyć się sukcesem. Gwiazdy nie wykluczają, że dzisiejsze przemyślenia w zaskakujący sposób wpłyną na Twoją przyszłość. 

Horoskop codzienny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.