Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

To będzie emocjonalny koniec tygodnia! Sprawdź swój horoskop na niedzielę

Co wydarzy się 19.01.2020?

Redakcja VIVA! 19 stycznia 2020 07:55
Horoskop codzienny

Horoskop na 19.01.2020 przepowiada, że najważniejszymi cechami nadchodzącego dnia będą  nieprzewidywalność i spontaniczność. Znaki zodiaku prawdopodobnie podejmą decyzję, które wcześniej sprawiały im trudność. Pomimo ogromnych emocji, warto pamiętać o konsekwencjach swoich działań, szczególnie w sprawach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.01.2020: BARAN

Horoskop na niedzielę namawia wszystkie Barany do odpoczynku od obowiązków zawodowych. Poświęć czas swoim najbliższym, jeśli zależy Ci na poprawnej relacji w przyszłości. Niektóre przedstawicielki znaku zdecydują się dziś na rewolucyjną zmianę w życiu osobistym. Los będzie Ci sprzyjał w tym temacie, jednak pamiętaj o szacunku wobec drugiej osoby.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.01.2020: BYK

Gwiazdy namawiają do przemyśleń – prawdopodobnie właśnie dziś podejmiesz najlepsze decyzje, które pomogą Ci osiągnąć wymarzone cele. Jeśli Twoja sytuacja finansowa nie jest w najlepszej kondycji, zdecydowanie powstrzymaj się przed nieprzewidywalnymi wydatkami. Ryzyko niepowodzenia jest zbyt duże. Niewykluczone, że ukochana osoba Cię rozczaruje. Warto jednak powalczyć o kompromis.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.01.2020: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą dość spokojny, nieco leniwy dzień. Dzisiaj powinnaś skupić się wyłącznie na sobie i swoich potrzebach. Nie ufaj zbytnio osobom, które obiecują Ci to, co wydaje się nierealne, oraz wystrzegaj się fałszywych zapewnień o lojalności. Negatywne emocje mogą doprowadzić do nieporozumień w relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.01.2020: RAK

Horoskop na 19.01.2020 obiecuje wszystkim Rakom przyjemny dzień. Pomimo relaksującej atmosfery, nie zapominaj o tym, że wciąż masz szansę na wyzwanie zawodowe, które wpłynie na Twój rozwój zawodowy i poprawi sytuację finansową. Jeśli chodzi o Twoje życie miłosne, Gwiazdy nie przewidują żadnych zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.01.2020: LEW

Prawdopodobnie będziesz musiała skupić się na problemach najbliższych Ci osób. Nawet jeśli nie będziesz zachwycona swoją rolą, postaraj się opanować negatywne emocje – Twoje nastawienie może doprowadzić do nieprzyjemnego nieporozumienia, a konsekwencje tego sporu będą nieprzewidywalne. Te osoby spod znaku Lwa, które zaplanowały na dziś podróż, mogą liczyć na wspaniały czas.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.01.2020: PANNA

Horoskop na niedzielę podpowiada, że dziś powinnaś określić swoje pragnienia i cele. Nie rezygnuj ze swoich planów, nawet jeśli uznasz je za zbyt ambitne – masz dużą szansę na sukces. Gwiazdy ostrzegają jedynie przed kłopotami finansowymi, które mogą pojawić się po nieudanej, a przede wszystkim nieprzemyślanej inwestycji. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.01.2020: WAGA

Prawdopodobnie spędzisz dzisiejszy dzień w samotności, jednak ten fakt nie powinien Cię smucić. wręcz przeciwnie, wykorzystaj okazję i zrób coś, co uszczęśliwia tylko Ciebie – w ten sposób zmotywujesz się do działania w nadchodzącym tygodniu. W życiu osobistym zacznij kierować się swoimi pragnieniami, a ukochana osoba będzie Ci wdzięczna za podpowiedź.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.01.2020: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona powinny uważać na wszelkie niesprawdzone informacje. Zwracaj szczególną uwagę na to, co mówisz, ponieważ Twoja naiwność może doprowadzić do poważnych kłótni z otoczeniem. Gwiazdy nie wykluczają, że jedna z nich może negatywnie wpłynąć na Twoje życie, nie tylko zawodowe, ale i osobiste.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.01.2020: STRZELEC

Nie będziesz dziś narzekać na zły humor, jednak horoskop zachęca do skupienia się wyłącznie na bieżących obowiązkach. To doskonały dzień na ustalenie harmonogramu na najbliższą przyszłość – zastanów się jednak nad słusznością swoich planów. Wieczorem koniecznie spotkaj się z ukochaną osobą. Prawdopodobnie spełni jedno z Twoich marzeń.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.01.2020: KOZIOROŻEC

Gwiazdy przewidują dość trudny dzień. Nie będziesz w najlepszym nastroju, a samokrytyka może zniechęcić Cię do dalszego działania. Im szybciej zaakceptujesz fakt, że każda osoba popełnia błędy, tym szybciej odzyskasz równowagę i skupisz się na tym, co ważne. Niewykluczone, że będziesz musiała podjąć pilną decyzję związaną z życiem miłosnym. Niestety, niektóre przedstawicielki znaku zdecydują się dziś na rozstanie.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.01.2020: WODNIK

Horoskop na niedzielę radzi osobom spod znaku Wodnika, aby były zdecydowanie bardziej ostrożne, jeśli chodzi o komunikację z innymi – a szczególnie z ludźmi, których nie znają zbyt dobrze. Gwiazdy ostrzegają przed plotkami i niesprawdzonymi informacjami. Niewykluczone, że ktoś będzie chciał się na Tobie zemścić... Pomimo to, nie będziesz narzekać na kłopoty miłosne.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.01.2020: RYBY

Gwiazdy przewidują, że zdecydujesz się dziś na drobne zmiany, które będą początkiem zupełnie nowego życia. Prawdopodobnie skupisz się na rozwoju zawodowym, ale warto również pamietać o sprawach domowych i komunikacji z najbliższymi. Być może otrzymasz istotną wiadomość, która wpłynie na Twoje życie osobiste. Samotne osoby spod znaku Ryb mogą dziś poznać kogoś wyjątkowego. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.