Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak zakończy się Twój tydzień? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 16.02.2020

Redakcja VIVA! 16 lutego 2020 07:55
Horoskop codzienny

Gwiazdy przewidują, że znaki zodiaku skupią się dziś na swoim życiu osobistym. To doskonały dzień na zażegnanie dawnych sporów i rozwiązanie nieporozumień z najbliższymi. Horoskop na 16.02.2020 nie wyklucza też przełomu w sprawach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 16.02.2020: BARAN

Przed Tobą dość trudny, ale jednocześnie udany dzień – prawdopodobnie pozbędziesz się dziś problemów, które męczyły Cię od kilku tygodni. Uważaj jedynie na ryzykowne transakcje finansowe. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 16.02.2020: BYK

Horoskop na niedzielę ostrzega, że nie jest to dobry dzień na zbyt odważne decyzje. Reakcja otoczenia może Cę rozczarować. Jeśli zależy Ci na wsparciu bliskich, powstrzymaj emocje i przeanalizuj swój plan działania. Być może znajdziesz inne rozwiązanie zaistniałego problemu?

HOROSKOP DZIENNY NA 16.02.2020: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy przewidują, że osoby spod znaku Bliźniąt wykażą się dziś wyjątkową cierpliwością. Nie licz na pomoc innych, jeśli zależy Ci na jak najlepszym rezultacie swoich działań. Harmonia powróci do Twojej relacji miłosnej, jeśli odważysz się na szczerą rozmowę z ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY NA 16.02.2020: RAK

Osoby spod znaku Raka muszą przygotować się na niespodziewane problemy finansowe. Gwiazdy nie wykluczają, że właśnie dziś będziesz musiała wziąć odpowiedzialność za nieprzemyślane decyzje z przeszłości. Jednocześnie horoskop zapewnia, że bliska osoba okaże Ci swoje wsparcie nawet w najtrudniejszej sytuacji.

HOROSKOP DZIENNY NA 16.02.2020: LEW

Horoskop na 16.02.2020 przepowiada bardzo spokojny, a nawet nieco leniwy dzień dla wszystkich Lwów. Wykorzystaj ten czas na relaks i drobne przyjemności, które zmotywują Cię do działania w nadchodzącym tygodniu. W miłości również bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 16.02.2020: PANNA

Gwiazdy namawiają do wywiązania się z zaległości, przede wszystkim zawodowych. Im szybciej pozbędziesz się nadmiaru zapomnianych spraw, tym szybciej powrócisz do walki o awans i lepsze stanowisko. Wieczorem koniecznie zrelaksuj się w towarzystwie ukochanej osoby. Niewykluczone, że otrzymasz nietypowy prezent.

HOROSKOP DZIENNY NA 16.02.2020: WAGA

Gwiazdy ostrzegają, że nie będzie to łatwy dzień dla Wag. Roztargnienie, łatwowierność, brak rozwagi – wszystko to może wywołać przykre sytuacje, z którymi będziesz musiała się zmierzyć. Również Twoje życie osobiste może być źródłem nieprzyjemnych kłopotów. Nieprzemyślana wymiana zdań z bliską osobą może doprowadzić do większej kłótni.

HOROSKOP DZIENNY NA 16.02.2020: SKORPION

Horoskop na niedziele nie przewiduje żadnych wydarzeń, które mogłyby wpłynąć na życie Skorpionów – nie musisz obawiać się problemów, zarówno w sprawach zawodowych, jak i miłosnych. Samotne przedstawicielki znaku nie powinny odmawiać zaproszenia na spontaniczną randkę.

HOROSKOP DZIENNY NA 16.02.2020: STRZELEC

Gwiazdy przekonują, że dzisiejszy dzień to Twoja szansa na pozbycie się męczących problemów osobistych. Nie obawiaj się trudnych kroków i nie zmieniaj swoich planów, nawet jeśli bliska osoba będzie chciała wpłynąć na Twoją decyzję. Los jest po Twojej stronie.

HOROSKOP DZIENNY NA 16.02.2020: KOZIOROŻEC

Gwiazdy przewidują, że osoby spod znaku Koziorożca skupią się dziś na relacji miłosnej z ukochaną osobą. To doskonały dzień na szczere rozmowy, które doprowadzą do przyjemnych zmian w Twoim życiu osobistym. Jedyna podpowiedź horoskopu: pamiętaj, że Twoje pragnienia są równie ważne.

HOROSKOP DZIENNY NA 16.02.2020: WODNIK

Horoskop na niedzielę przewiduje, że nie będzie to najłatwiejszy dzień. Gorsze samopoczucie będzie Ci doskwierać, dlatego rozważ najlepszą dla siebie formę wypoczynku. Uważaj również na nieprzemyślane transakcje finansowe – błędna decyzja może Cię wiele kosztować. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 16.02.2020: RYBY

Osoby spod znaku Ryb nie będą narzekać na dzisiejszy dzień. Prawdopodobnie podejmiesz udaną decyzję zawodową, która znacznie przyśpieszy Twój awans. jeśli chodzi o sprawy miłosne, koniecznie zachowaj spokój i opanowanie. Bliska osoba nie musi zgadzać się na Twoje pomysły. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.