Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Oto Twój horoskop na niedzielę!

Przepowiednia na 05.01.2020

Redakcja VIVA! 5 stycznia 2020 05:45
Horoskop codzienny

Gwiazdy przewidują spokojną niedzielę dla wszystkich znaków zodiaku. Korzystne okoliczności zmobilizują do pokonywania zaistniałych problemów i poszukiwania innowacyjnych, kreatywnych rozwiązań. Horoskop na 05.01.2020 zachęca do odwagi w sprawach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.01.2020: BARAN

Barany nie unikną dziś kłopotów rodzinnych. Nie odmawiaj pomocy, jeśli bliska osoba poprosi Cię o wsparcie. Niewykluczone, że Twoja porada raz na zawsze rozwiąże pewien problem, a Ty będziesz mogła liczyć na przysługę. W miłości zachowaj spokój, pomimo irytujących wydarzeń.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.01.2020: BYK

Horoskop na niedzielę zachęca do komunikacji z osobami, którym bezwarunkowo ufasz. Przyjazna atmosfera doda Ci energii. Ukochana osoba może oskarżyć Cię o brak zaangażowania. Nawet jeśli nie zgadzasz się z krytyką, nie prowokuj kłótni.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.01.2020: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt będą musiały dokładnie zaplanować dzień, aby nie spóźnić się na ważne spotkanie i nie zawieść bliskiej osoby. Sukces osiągną te przedstawicielki znaku, które zdecydują się na sprawdzone i skuteczne działania. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.01.2020: RAK

Horoskop na 05.01.2020 ostrzega, że wszelkie inwestycje nie są dziś wskazane. Ryzyko zadłużenia jest zbyt duże, dlatego sprawy finansowe przełóż na inny dzień. Gwiazdy nie wykluczają, że ukochana osoba spełni jedno z Twoich miłosnych marzeń…

HOROSKOP DZIENNY NA 05.01.2020: LEW

Przygotuj się na dość spokojny, a zarazem irytujący dzień. Niestety, Twoje poświęcenie nie otrzyma stosownej nagrody, a Twoje pomysły nie spodobają się otoczeniu. Pomimo drobnego potknięcia, nie rezygnuj ze swoich planów. Pozytywne nastawienie szybko przywróci Ci równowagę, również w sprawach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.01.2020: PANNA

Horoskop na niedzielę podpowiada, że Panny mają dziś szansę na pozbycie się szkodliwych nawyków. Zwróć uwagę na swoje samopoczucie, a dowiesz się, jakie zmiany powinnaś wprowadzić natychmiast. Szczery komplement przyjaciela pozytywnie wpłynie na Twoją samoocenę. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.01.2020: WAGA

Pomimo dość leniwej atmosfery dnia, nie unikniesz drobnych sprzeczek z najbliższymi. Nie prowokuj jednak długotrwałej kłótni, jeśli nie chcesz stracić ważnej osoby w Twoim życiu. Gwiazdy namawiają do ogólnej rozwagi, także w relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.01.2020: SKORPION

Horoskop na niedzielę przewiduje spełnienie jednego z Twoich pragnień. Radosna wiadomość nie tylko poprawi Ci humor, ale także zmotywuje Cię do dalszego działania. Jedyna uwaga Gwiazd: ie krytykuj dziś ukochanej osoby. Nieprzemyślane słowa mogą wiele zmienić.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.01.2020: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca powinny dziś odpocząć. Horoskop nie ukrywa, że następne dni będą wymagały Twojej energii, dlatego zrób wszystko, co pozwoli Ci się zrelaksować. W sprawach miłosnych nadszedł czas na zmiany. Nie kieruj się jednak przeszłością.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.01.2020: KOZIOROŻEC

Im bardziej będziesz systematyczna, tym szybciej wywiążesz się z obowiązków domowych. Nie odkładaj zaplanowanych spotkań, szczególnie z najbliższymi przyjaciółmi. Nieoczekiwane rozczarowanie miłosne może popsuć Ci humor. Niektóre Koziorożce zdecydują się dziś na daleką podróż.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.01.2020: WODNIK

Twoja sytuacja finansowa może Cię zmartwić – unikniesz kłopotów, jeśli pozbędziesz się zaległego długu. Wykorzystaj swoje doświadczenie i pamiętaj, że nie wygrasz, jeśli postawisz na zbyt pochopne działania. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.01.2020: RYBY

Horoskop na 05.01.2020 obiecuje osobom spod znaku Ryb dość przyjemny dzień. Jeśli poprawnie zinterpretujesz swoje pragnienia, już wkrótce mogą się spełnić… Gwiazdy namawiają do odrobiny kreatywności w relacji miłosnej. Ukochana osoba będzie Ci wdzięczna za inicjatywę. 

horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.