Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

W jakim nastroju powitasz nowy miesiąc? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 01.03.2020

Redakcja VIVA! 1 marca 2020 07:45
Horoskop codzienny

Znaki zodiaku czeka niezwykle emocjonalny dzień. Z tego powodu Gwiazdy zalecają szczególną ostrożność podczas komunikacji z najbliższymi – pozornie nieistotna sprzeczka może doprowadzić do przedłużającej się awantury. Horoskop na 01.03.2020 nie przewiduje znaczących zmian w życiu miłosnym.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.03.2020: BARAN

Horoskop na niedzielę przepowiada dość radosny dzień dla wszystkich osób spod znaku Barana. Niespodziewana wiadomość nie tylko poprawi Ci humor na dłuższy czas, ale i podpowie najlepszy kierunek zmian zawodowych. Ukochana osoba może zaskoczyć Cię swoimi planami na przyszłość.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.03.2020: BYK

Pomimo ogólnie pozytywnej atmosfery dnia, prawdopodobnie nie będziesz mogła pozbyć się poczucia niepokoju. Gwiazdy uspokajają jednak, że chwilowe kłopoty finansowe nie wpłyną na resztę tego miesiąca. Nie odrzucaj wsparcia najbliższych, a szybko powrócisz do równowagi psychicznej. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.03.2020: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą bardzo spokojny, a nawet nieco leniwy dzień. Poświęć jak najwięcej czasu sobie – osłabiona odporność może wywołać poważniejsze kłopoty zdrowotne, dlatego odpocznij i spróbuj znaleźć sposób na lepsze samopoczucie. Gwiazdy nie wykluczają nieprzyjemnej kłótni z bliską osobą.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.03.2020: RAK

Horoskop na 01.03.2020 przewiduje niespodziewane spotkanie z osobą, z którą wiele Cię łączyło w dalekiej przeszłości. Intuicja Cię nie zawiedzie, ale pamiętaj, że niektóre znajomości wymagają szczególnego podejścia. Twoja relacja miłosna zacznie rozwijać się w pożądanym kierunku.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.03.2020: LEW

Prawdopodobnie uda Ci się opanować chwilowy kryzys finansowy. Przeanalizuj błędnie podjęte decyzje, i wyciągnij odpowiednie wnioski – nie jest to dobry czas na nieprzemyślane inwestycje. Samotne przedstawicielki znaku mają szansę na spotkanie z osobą, która zmieni ich życie.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.03.2020: PANNA

Horoskop na niedzielę przepowiada przyjemny dzień dla wszystkich osób spod znaku Panny. Jeśli skupisz się dzisiaj na komunikacji z najbliższymi, na pewno otrzymasz niezbędne wsparcie. Gwiazdy nie wykluczają interesującej propozycji zawodowej. Ukochana osoba pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.03.2020: WAGA

Gwiazdy przepowiadają spokojny dzień dla wszystkich Wag. Im bardziej skupisz się na rozwoju zawodowym, tym większe będą Twoje szanse na szybki awans. To doskonały moment na wszelkie działania, związane z nauką nowych rzeczy. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.03.2020: SKORPION

Skoncentruj się dzisiaj na zaległych obowiązkach rodzinnych i domowych, w przeciwnym razie horoskop nie wyklucza nieprzyjemnych kłótni z najbliższymi. Rozwój Twojej kariery stoi chwilowo w miejscu, jednak nie jest to powód do niepokoju. Samotne osoby spod znaku Skorpiona powinny uważać na nieszczere komplementy.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.03.2020: STRZELEC

Horoskop na 01.03.2020 nie przewiduje znaczących wydarzeń w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Poświęć ten dzień na relaks i analizę planów na przyszłość, a wydarzenia nowego miesiąca nie będą dla Ciebie kłopotliwe. W miłości również bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.03.2020: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca powinny skupić się na komunikacji z przyjaciółmi i krewnymi. Napięta atmosfera nie wpłynie dobrze na Twoje samopoczucie. Powstrzymaj się od spontanicznych zakupów, jeśli nie chcesz wpaść w kłopoty finansowe. W Twojej relacji miłosnej najważniejszy będzie kompromis.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.03.2020: WODNIK

Gwiazdy przewidują doskonały dzień dla tych osób spod znaku Wodnika, które planują znaczące zmiany w życiu zawodowym. Pamiętaj jednak, że musisz przemyśleć nawet najbardziej kuszącą ofertę pracy – ryzyko błędu wciąż jest zbyt duże. Niewykluczone, że otrzymasz wsparcie z najmniej spodziewanej strony. Zaufaj tym poradom.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.03.2020: RYBY

Horoskop na niedzielę obiecuje dość przyjemny, ale nieco chaotyczny dzień. Unikniesz złego samopoczucia, jeśli przestaniesz przejmować się drobiazgami. Wieczór, spędzony w towarzystwie przyjaciół, zmotywuje Cię do dalszego działania. Samotne przedstawicielki znaku prawdopodobnie odważą się na pierwszy krok. 

Horoskop codzienny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.