Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Czy Twój dzień będzie udany? Sprawdź swój horoskop na czwartek!

Co wydarzy się 30.01.2020?

Redakcja VIVA! 30 stycznia 2020 07:35
Horoskop codzienny

Gwiazdy przewidują dość aktywny i emocjonalny dzień dla wszystkich znaków zodiaku. Czwartek będzie szczególnie udany pod względem wszystkiego, co związane ze sferą zawodową – zmiana pracy, tworzenie planów na przyszłość, rozwojowe kursy… Horoskop na 30.01.2020 nie wyklucza kłopotów w sprawach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 30.01.2020: BARAN

Horoskop na czwartek namawia wszystkie osoby spod znaku Barana do nauki nowych rzeczy. Prawdopodobnie odkryjesz dziś, jak wiele możesz zrobić dla swojego rozwoju – z łatwością przyswoisz nowe umiejętności, które wpłyną na Twoją karierę. Szczera rozmowa z bliską osobą uświadomi Ci, czego tak naprawdę oczekujesz od związku. Być może zdecydujesz się na poważne zmiany w życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 30.01.2020: BYK

Pomimo napiętej atmosfery dnia, postaraj się panować nad emocjami. Nieprzemyślane słowa mogą Cię wiele kosztować, szczególnie jeśli zrazisz do siebie osoby, które dotąd były Twoimi sprzymierzeńcami. Nieoczekiwany zysk może poprawić Ci humor. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 30.01.2020: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy podpowiadają, że nadszedł doskonały dzień na zmiany – zafascynuje Cię dzisiaj wszystko, co nowe i nieznane. Im lepiej wykorzystasz możliwości rozwoju, tym szybciej osiągniesz upragniony cel. Samotne przedstawicielki znaku powinny uważać na nieszczere komplementy.

HOROSKOP DZIENNY NA 30.01.2020: RAK

Horoskop na 30.01.2020 przekonuje, że szybciej osiągniesz upragniony cel, jeśli zdecydujesz się dziś na ścisłą współpracę z zaufanymi osobami. Prawdopodobnie uda Ci się odkryć kilka rozwiązań, które wcześniej nie przyszłyby Ci do głowy… Takie podejście do obowiązków zawodowych uchronią Cię przed kłopotami finansowymi. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 30.01.2020: LEW

Osoby spod znaku Lwa nie powinny dziś upierać się przy swoim. Niewykluczone, że rywale oskarżą Cię o brak wiedzy, a niefortunne błędy z przeszłości tylko Cię pogrążą. Pomimo wszystko, tak trudna sytuacja wyeliminuje wszelkie nieporozumienia. Jeśli chodzi o miłość, postaraj się wymagać mniej. Ukochana osoba nie będzie wyrozumiała.

HOROSKOP DZIENNY NA 30.01.2020: PANNA

Przed Tobą dość spokojny dzień. Nie będziesz miała wielu szans na jakiekolwiek zmiany pod względem zawodowym, dlatego powstrzymaj się od podejmowania niepewnych decyzji. Gwiazdy obiecują jednak, że wkrótce spełnisz jedno z najskrytszych pragnień, ale musisz wykazać się cierpliwością. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 30.01.2020: WAGA

Horoskop na czwartek ostrzega, że osoby spod znaku Wagi powinny trzymać się z daleka od wszelkiego rodzaju konfliktów i sporów. Nieprzemyślana opinia może Cię sporo kosztować. W sprawach finansowych możesz liczyć na sukces – prawdopodobnie otrzymasz zwrot starego długu. Wieczorem koniecznie poświęć czas na szczerą rozmowę z ukochaną osobą, a harmonia ponownie zagości w Twoim związku.

HOROSKOP DZIENNY NA 30.01.2020: SKORPION

Gwiazdy nie wykluczają, że dziś będziesz musiała zwalczyć własne kompleksy. Uwierz w swoje możliwości, szczególnie jeśli ubiegasz się o lepsze stanowisko lub podwyżkę. Jeśli chodzi o miłość, los szykuje dla Ciebie niespodziankę…

HOROSKOP DZIENNY NA 30.01.2020: STRZELEC

Strzelce nie będą narzekać na nadmiar obowiązków. Najprawdopodobniej postawisz dziś na przyjemny relaks, dzięki któremu zapomnisz o chwilowych kłopotach, zarówno zawodowych, jak i finansowych. Niewykluczone, że bliska osoba spełni jedno z Twoich pragnień – pamiętaj o szczerym podziękowaniu.

HOROSKOP DZIENNY NA 30.01.2020: KOZIOROŻEC

Horoskop na 30.01.2020 podpowiada, że dziś powinnaś ocenić swoje dotychczasowe działania, które miały przybliżyć Cię do upragnionego celu. Arogancja i nadmierna pewność siebie mogą źle wpłynąć na komunikację z innymi. Lepiej powstrzymaj się od wszelkiej krytyki, jeśli sama nie chcesz paść ofiarą nieprzyjemnych plotek. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 30.01.2020: WODNIK

Gwiazdy namawiają wszystkie Wodniki do stanowczych decyzji i odważnych działań. Wszystko, co wydarzy się w tym dniu, będzie miało ogromny wpływ na Twoją karierę, dlatego zawalcz o to, co dla Ciebie najlepsze. Wieczorne spotkanie z ukochaną osobą poprawi Ci nastrój.

HOROSKOP DZIENNY NA 30.01.2020: RYBY

Przed Tobą dość udany dzień. Horoskop uprzedza jednak, że nie powinnaś dziś polegać jedynie na wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim na swoim doświadczeniu i intuicji. Taka postawa pozytywnie wpłynie na Twoją opinię w środowisku. W sprawach finansowych nie może liczyć na widoczne zmiany, dlatego zachowaj rozsądek. Samotne osoby spod zamku Ryb nie powinny decydować się na spotkanie z osobą, która nie wzbudza ich zaufania. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.