Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Oto Twój horoskop na czwartek!

Przepowiednia na 27.02.2020

Redakcja VIVA! 27 lutego 2020 07:25
Horoskop codzienny

Gwiazdy ostrzegają, że znaki zodiaku będą dziś skłonne do… zazdrości. Z tego powodu warto zwrócić szczególną uwagę na słowa i czyny – nieprzemyślane działania doprowadzą do konfliktów i nieporozumień. Horoskop na 27.02.2020 namawia również do przełożenia wszelkich rozmów o rozwoju relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY NA 27.02.2020: BARAN

Osoby spod znaku Barana będą miały ambitne plany na ten dzień, jednak Gwiazdy nie obiecują, że uda im się zrealizować chociaż połowę z nich. Twoje zaangażowanie może przynieść odwrotny skutek, dlatego rozważ, które z obowiązków są dla Ciebie najważniejsze. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 27.02.2020: BYK

Horoskop na czwartek przewiduje, że skupisz się dziś na rozwoju zawodowym. Uwierz w siebie i swoje możliwości, a osiągniesz zamierzony cel. Gwiazdy nie wykluczają, że otrzymasz wsparcie z najmniej spodziewanej strony. Nie odrzucaj tej pomocy.

HOROSKOP DZIENNY NA 27.02.2020: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt czeka dość aktywny dzień. W Twoim życiu nie zabraknie wrażeń – zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Nie jest to jednak dobry moment na zmiany, szczególnie w sprawach prywatnych. Odrobina dobrej woli pozwoli popracować nad poprawną komunikacją z ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY NA 27.02.2020: RAK

Gwiazdy nie wykluczają, że zapragniesz dziś samotności. Im bardziej się zrelaksujesz, tym lepsze decyzje podejmiesz, dlatego zadbaj o swoje samopoczucie. Samotne osoby spod znaku Raka mogą liczyć na przyjemną niespodziankę od losu…

HOROSKOP DZIENNY NA 27.02.2020: LEW

Horoskop na 27.02.2020 ostrzega, że możesz paść ofiarą oszustwa. Z tego powodu powinnaś zrezygnować z ewentualnych inwestycji, zaplanowanych na ten dzień. Napięta atmosfera może negatywnie wpłynąć na Twoją relację z bliską osobą. Postaraj się oddzielić życie prywatne od zawodowego.

HOROSKOP DZIENNY NA 27.02.2020: PANNA

Panny nie będą miały łatwego dnia – nawet jeśli wyeliminujesz jeden problem, natychmiast pojawi się następny. Wykaż się cierpliwością, a już wkrótce los znowu się do Ciebie uśmiechnie. Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu uczuciowym.

HOROSKOP DZIENNY NA 27.02.2020: WAGA

Będzie to dość spokojny i przyjemny dzień dla wszystkich osób spod znaku Wagi. Jedyne ostrzeżenie horoskopu: powstrzymaj się od wszelkich inwestycji finansowych, jeśli nie jesteś pewna rezultatu. Samotne przedstawicielki znaku mogą dziś poznać kogoś wyjątkowego.

HOROSKOP DZIENNY NA 27.02.2020: SKORPION

Prawdopodobnie skoncentrujesz się dziś na zaległych obowiązkach zawodowych. Im szybciej pokonasz przeszkody, tym pewniejszy będzie Twój rozwój w oczekiwanym kierunku. Poszukaj wsparcia wśród najbliższych – zaufane osoby na pewno Cię nie zawiodą. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 27.02.2020: STRZELEC

Horoskop na czwartek nie przewiduje znaczących zmian w życiu osób spod znaku Strzelca. Nie będziesz narzekać na samopoczucie, ponieważ zarówno Twoje sprawy zawodowe, jak i prywatne, zaczną układać się po Twojej myśli. Bliska osoba może zaskoczyć Cie przyjemną niespodzianką.

HOROSKOP DZIENNY NA 27.02.2020: KOZIOROŻEC

Gwiazdy podpowiadają, że jest to doskonały dzień na pozbycie się złych nawyków. Przemyślane działania przybliżą Cię do wymarzonego celu, jednak będziesz musiała wykazać się cierpliwością. Im więcej rozwagi wykażesz, tym lepiej na tym wyjdziesz…

HOROSKOP DZIENNY NA 27.02.2020: WODNIK

Nie unikniesz dziś kłopotów finansowych – z tego powodu Gwiazdy namawiają do szczególnej rozwagi podczas zakupów. Nadmierna rozrzutność nie wpłynie najlepiej na Twój stan konta. Bliska osoba może sprowokować Cię do kłótni.

HOROSKOP DZIENNY NA 27.02.2020: RYBY

Osoby spod znaku Ryb mogą liczyć na wspaniały dzień, jeśli przestaną koncentrować się na problemach, które nie są warte ich uwagi. Skup się na przyszłości, a nie przeszłości – ustal konkretne cele, a z łatwością je osiągniesz. Również sprawy miłosne ułożą się po Twojej myśli. 

Horoskop codzienny

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.