Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Czym zaskoczy Cię dzisiejszy dzień? Sprawdź swój horoskop na czwartek!

Przepowiednia na 23.01.2020

Redakcja VIVA! 23 stycznia 2020 05:35
Horoskop codzienny

Gwiazdy ostrzegają, że czwartek nie będzie łatwy. Znaki zodiaku ryzykują dziś popełnienie wielu błędów, których konsekwencje mogą zaskoczyć w najmniej odpowiednim momencie. Horoskop na 23.01.2020 podpowiada, że podejmowanie wszelkich poważnych decyzji warto pozostawić na inny dzień.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.01.2020: BARAN

Niestety, osoby spod znaku Barana nie mogą liczyć na spokojny dzień. Twoje pomysły spotkają się z brakiem zrozumienia, nawet wśród krewnych i przyjaciół. Nie upieraj się przy swoim, ale też nie rezygnuj ze swojego celu – już wkrótce sytuacja powróci do normy i będziesz mogła kontynuować to, co zaczęłaś. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.01.2020: BYK

Horoskop na czwartek przepowiada, że sprawy zawodowe prawdopodobnie nie będą Cię dziś interesować. Nie ma w tym jednak nic złego – powinnaś poświęcić więcej czasu sobie i swojemu samopoczuciu. Pomimo nerwowej atmosfery dnia, samotne Byki zaczną układać swoje życie osobiste.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.01.2020: BLIŹNIĘTA

Skoncentruj się dziś na swojej karierze. Z powodzeniem rozwiążesz męczące Cię problemy zawodowe i osiągniesz sukces we wszystkim, co związane jest z nową wiedzą. Sprawy finansowe również nie będą Cię martwić, a spontaniczny zakup okaże się wyjątkowo udany. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.01.2020: RAK

Horoskop na 23.01.2020 obiecuje osobom spod znaku Raka dość przyjemny dzień. Niewykluczone, że otrzymasz dziś ciekawą propozycję współpracy, a osoba, którą podziwiasz, okaże Ci swoje wsparcie. Uważaj jedynie na przemęczenie – teraz musisz wykazać się energią. W sprawach miłosnych nadejdzie czas pozytywnych zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.01.2020: LEW

Gwiazdy przewidują, że poświęcisz się dzisiaj obowiązkom zawodowym. Twoje poświęcenie w końcu się opłaci i zapomnisz o problemach finansowych, ale brak równowagi może doprowadzić do nieporozumień w relacji miłosnej. Nie prowokuj kłótni z ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.01.2020: PANNA

Horoskop na czwartek zapewnia Panny, że nie powinny rezygnować z trudnych zadań – pomimo Twojej niepewności, poradzisz sobie doskonale. Niewykluczone, że zdecydujesz się na dodatkowe źródło dochodu, które znacznie wzmocni Twój budżet. Wieczorem koniecznie skontaktuj się z krewnymi. Bliska osoba prawdopodobnie liczy na Twoją pomoc.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.01.2020: WAGA

Zwróć szczególną uwagę na to, co mówisz i robisz. Nieodpowiedzialne działania i nieprzemyślane słowa mogą popchnąć Cię do decyzji, które nie będą miały przyjemnych konsekwencji. Dziś w największym stopniu zaufaj swojej intuicji... W sprawach miłosnych możesz liczyć na szczęście.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.01.2020: SKORPION

Gwiazdy namawiają osoby spod znaku Skorpiona do przemyśleń. Zastanów się, w jakim kierunku chcesz się rozwijać – nie tylko zawodowo, ale przede wszystkim prywatnie. Skup się na swoich potrzebach i odczuciach, a podejmiesz właściwą decyzję.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.01.2020: STRZELEC

Przed Tobą dość trudny dzień. Prawdopodobnie nie unikniesz konfliktu w miejscu pracy – niewykluczone, że rywale wykorzystają Twój brak skupienia i chwilowe roztargnienie. Nie zgadzaj się również na większe transakcje finansowe, ponieważ ryzyko popełnienia błędu jest dzisiaj zbyt duże. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.01.2020: KOZIOROŻEC

Koziorożce czeka wspaniały dzień! Dziś poznasz smak zwycięstwa, osiągając cele, do których dążyłaś od dawna. Gwiazdy nie wykluczają, że niektóre przedstawicielki znaku otrzymają propozycję awansu lub podwyżki. Ukochana osoba może Cię zaskoczyć pytaniem o waszą wspólną przyszłość. Nie oszukuj, nawet jeśli nie jesteś pewna swojej odpowiedzi.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.01.2020: WODNIK

Horoskop na czwartek przewiduje, że z powodzeniem zaangażujesz się dziś w swój rozwój zawodowy. Nowy projekt przyniesie Ci nie tylko przyjemność, ale przede wszystkim dochód. Nie obawiaj się nawet najśmielszych pomysłów i uwierz w swoje umiejętności – Twoja pewność siebie przekona do Ciebie każdego rozmówcę. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 23.01.2020: RYBY

Gwiazdy ostrzegają osoby spod znaku Ryb, że nie będzie to łatwy czwartek. Nadmiar obowiązków może Cię przytłoczyć, ale jeśli odważysz się poprosić o pomoc, na pewno ją otrzymasz. Nie będziesz narzekać na problemy finansowe, jednak powstrzymaj się od spontanicznych wydatków. Samotne przedstawicielki znaku nie powinny wierzyć we wszystko, co dziś usłyszą. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.