Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Oto Twój horoskop na czwartek!

Przepowiednia na 20.02.2020

Redakcja VIVA! 20 lutego 2020 07:30
Horoskop codzienny

Jak przepowiadają Gwiazdy, to logika będzie odgrywać wiodącą rolę w postępowaniu znaków zodiaku. Horoskop na 20.02.2020 ujawnia, że podjęcie jakiejkolwiek decyzji w tym dniu może zająć więcej czasu niż zwykle – dzięki temu prawdopodobieństwo błędów jest prawie zerowe, również w sprawach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 20.02.2020: BARAN

Horoskop na czwartek namawia wszystkie osoby spod znaku Barana do walki o to, co im się należy. Nie ukrywaj swojego celu, a zauważysz, że w Twoim otoczeniu są ludzie, którzy z całego serca Cię wspierają. Niedawno rozpoczęta relacja miłosna może okazać się rozczarowaniem.

HOROSKOP DZIENNY NA 20.02.2020: BYK

Gwiazdy przewidują, że nie będziesz dziś zbyt towarzyska, ale sprawdzisz się w roli uważnego obserwatora. Im więcej szczegółów zauważysz, tym szybciej pozbędziesz się męczących Cię problemów. Nie jest to dobry dzień na spotkanie z ukochaną osobą. Ryzyko kłótni o drobnostki jest zbyt duże.

HOROSKOP DZIENNY NA 20.02.2020: BLIŹNIĘTA

Horoskop na 20.02.2020 przewiduje, że osiągniesz dziś sukces. Wykaż się siłą woli i nie ustępuj – porady otoczenia tylko pogorszą stan rzeczy. Kreatywne pomysły mają szansę na realizację. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 20.02.2020: RAK

Przed Tobą dość spokojny, a jednocześnie napięty dzień. Samopoczucie może Cię zawieść, ale postaraj się nie okazywać emocji tym, z którymi pracujesz. Nie wpłynie to dobrze na Twoją reputację zawodową. Gwiazdy nie wykluczają drobnych sprzeczek z bliską osobą.

HOROSKOP DZIENNY NA 20.02.2020: LEW

Horoskop na środę przewiduje, że osoby spod znaku Lwa otrzymają dziś ważną informację, niezbędną do dalszego rozwoju zawodowego. Wykorzystaj szansę od losu, jeśli zależy Ci na szybkim awansie. W relacji miłosnej bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 20.02.2020: PANNA

Gwiazdy nie wykluczają, że zaangażujesz się dziś w zupełnie nowy projekt, dzięki któremu wyraźnie poprawisz swoją sytuację finansową. Nie poddawaj się jednak pokusie spontanicznych zakupów, inaczej stracisz oszczędności. Samotne Panny powinny zwrócić uwagę na osoby, które zawsze są obok...

HOROSKOP DZIENNY NA 20.02.2020: WAGA

Gwiazdy namawiają wszystkie osoby spod znaku Wagi do działania – to doskonały dzień na rozwiązanie zaległych problemów, zarówno zawodowych, jak i osobistych. Odpowiednie kroki pozytywnie wpłyną na Twoją relację miłosną. Horoskop ostrzega jedynie przed nieprzemyślanymi inwestycjami.

HOROSKOP DZIENNY NA 20.02.2020: SKORPION

Przed Tobą dość trudny dzień. Prawdopodobnie będziesz musiała ponieść odpowiedzialność za wcześniejsze błędy. Zachowaj spokój, a nie pogorszysz swojej sytuacji. Bliska osoba może Cię rozczarować swoim postępowaniem. Czas na poważną rozmowę o przyszłości...

HOROSKOP DZIENNY NA 20.02.2020: STRZELEC

Nie podejmuj pochopnych decyzji, jeśli chcesz uniknąć kłopotów. Pamiętaj, że wszystko, co powiesz, może być wykorzystane przeciwko Tobie. Ostrzeżenie dotyczy przede wszystkim Twoich relacji z najbliższymi... Niektóre osoby spod znaku Strzelca muszą zwrócić większą uwagę na swoje zdrowie.

HOROSKOP DZIENNY NA 20.02.2020: KOZIOROŻEC

Przed Tobą udany dzień. Jeśli wykażesz się odpowiedzialnością i wytrwałością, bez trudu poradzisz sobie ze wszystkim, co zaplanowałaś na dziś. Gwiazdy nie wykluczają, że wieczorem otrzymasz ważną wiadomość, która zmieni Twoje życie miłosne.

HOROSKOP DZIENNY NA 20.02.2020: WODNIK

Horoskop na czwartek zaleca, aby osoby spod znaku Wodnika zajęły się dziś zaległymi obowiązkami. Zanim zaangażujesz się w nowy projekt, przeanalizuj ewentualne korzyści – czy są warte Twojego wysiłku? Intuicja Cię nie zawiedzie, szczególnie w sprawach uczuciowych.

HOROSKOP DZIENNY NA 20.02.2020: RYBY

Horoskop na czwartek przewiduje, że w pełni poświęcisz się dzisiaj pracy. Twoje poświęcenie może przynieść korzyść – udowadniając swoją samodzielność, zyskasz uznanie w oczach przełożonych. Oczekuj również korzystnej oferty pod względem finansowym. W miłości bez zmian. 

Horoskop codzienny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.