Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop na czwartek!

Przepowiednia na 16.01.2020

Redakcja VIVA! 16 stycznia 2020 06:45
Horoskop codzienny

Gwiazdy przewidują, że znaki zodiaku nie będą się dziś ograniczać, szczególnie w sprawach zawodowych. Najodważniejsze pomysły będą miały pozytywny wpływ na najbliższą przyszłość, dlatego warto zaufać intuicji. Horoskop na 16.01.2020 nie przewiduje zmian w życiu miłosnym.

HOROSKOP DZIENNY NA 16.01.2020: BARAN

Horoskop na czwartek obiecuje Baranom dość spokojny dzień. Warto jednak pamiętać, że przemęczenie może Cię poważnie osłabić, dlatego zrób sobie przerwę pomimo pilnych projektów. Gwiazdy nie wykluczają, że wieczorem będziesz musiała podjąć trudną decyzję, związaną z życiem osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 16.01.2020: BYK

Przed Tobą doskonały dzień na realizację kreatywnych pomysłów. Nie obawiaj się niepowodzenia – los będzie Ci sprzyjał. Wykorzystaj swoją szansę, a już wkrótce otrzymasz wymarzoną nagrodę. Bliska osoba może Cię poprosić o wsparcie w sprawach finansowych. Nie zgadzaj się, jeśli nie jesteś pewna swoich możliwości.

HOROSKOP DZIENNY NA 16.01.2020: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy namawiają przedstawicielki znaku do przemysleń. Zastanów się, czy Twoja relacja z najbliższymi mogłaby być lepsza? Poświęć czas na rozmowę z przyjaciółmi i krewnymi, a dowiesz się, co możesz zmienić. Niewykluczone, że już niedługo będziesz musiała liczyć na wsparcie zaufanych osób. Zadbaj również o swoje samopoczucie, jeśli nie chcesz zmagać się z poważnym problemem zdrowotnym.

HOROSKOP DZIENNY NA 16.01.2020: RAK

Horoskop na 16.01.2020 przewiduje, że osoby spod znaku Raka nie będą dziś zbyt zadowolone. Twój nastrój uzależniony będzie od rozwoju sytuacji finansowej – niestety, powrócą błędy z przeszłości. Ukochana osoba prawdopodobnie zaskoczy Cię miłą niespodzianką. Nie zapomnij się odwdzięczyć.

HOROSKOP DZIENNY NA 16.01.2020: LEW

Gwiazdy obiecują Lwom dość niejednoznaczny dzień. Zarówno wahania nastroju, jak i niespodziewane okoliczności mogą w nieprzewidziany sposób wpłynąć na wszystkie Twoje plany. Dokładnie przeanalizuj swoją sytuację finansową, zwłaszcza jeśli masz zamiar w coś zainwestować. W  miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 16.01.2020: PANNA

Prawdopodobnie będziesz musiała pilnie przystąpić do obowiązków, z których się nie wywiązałaś. Twoje roztargnienie nie wpłynie dobrze na relację z przełożonymi, ale odpowiedzialne podejście złagodzi konsekwencje. Bliska osoba może Cię rozczarować brakiem zaangażowania w relację miłosną.

HOROSKOP DZIENNY NA 16.01.2020: WAGA

Horoskop dzienny podpowiada, że czwartek to doskonały dzień dla tych Wag, które ciężko pracują na swój awans. Niewykluczone, że właśnie dziś odniesiesz sukces zawodowy, który przybliży Cię do celu. Każda inwestycja musi być zaplanowana z wyprzedzeniem. Gwiazdy przypominają również, że w miłości najważniejszy jest kompromis.

HOROSKOP DZIENNY NA 16.01.2020: SKORPION

Przed Tobą dość spokojny dzień. Nie zmarnuj swojej szansy na rozwój – zwróć się po poradę do właściwych osób, a będziesz wiedziała, od czego powinnaś zacząć. Zadbaj też o swoje zdrowie, szczególnie jeśli ostatnio czujesz się osłabiona. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 16.01.2020: STRZELEC

Horoskop na 16.01.2020 namawia osoby spod znaku Strzelca do działania. Im bardziej skupisz się na bieżących problemach, tym szybciej je rozwiążesz. Jedyna podpowiedź Gwiazd: postępuj rozsądnie, niezależnie od okoliczności. Samotne przedstawicielki znaku prawdopodobnie poznają osobę, która zmieni ich pogląd na miłość. To również świetny dzień na podróż.

HOROSKOP DZIENNY NA 16.01.2020: KOZIOROŻEC

Nie będziesz narzekać na brak motywacji, jeśli nie będziesz się rozpraszać niepotrzebnymi rozmowami i plotkami. Unikaj dziś osób, które marnują Twój czas. Gwiazdy ostrzegają również, że nie jest to dobry dzień na inwestycje finansowe – ryzyko błędu jest zbyt duże. Bliska osoba zaprosi Cię na romantyczne spotkanie. Nie odmawiaj!

HOROSKOP DZIENNY NA 16.01.2020: WODNIK

Horoskop na czwartek podpowiada, że warto dziś zachować trzeźwość umysłu. Skup się jedynie na swoich obowiązkach zawodowych, a nie będziesz musiała odpowiadać za błędy współpracowników. Jeśli chodzi o życie osobiste, prawdopodobnie spełni się jedno z Twoich pragnień. Harmonia ponownie zagości w Twoim związku miłosnym.

HOROSKOP DZIENNY NA 16.01.2020: RYBY

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o zmianach w życiu zawodowym, warto przeanalizować wszystkie za i przeciw. Być może warto zwrócić się po poradę do kogoś bardziej doświadczonego? Jeśli jednak Twoje przekonanie się nie zmieni, Gwiazdy namawiają do działania. Pamiętaj jedynie, żeby nie popełniać tych samych błędów. W miłości bez zmian. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.