Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Poznaj przepowiednię na kolejny dzień stycznia! Oto Twój horoskop na czwartek

Co wydarzy się 09.01.2020?

Redakcja VIVA! 9 stycznia 2020 06:55
Horoskop codzienny

Gwiazdy zachęcają znaki zodiaku do działalności naukowej – zdolności intelektualne i logiczne osiągną w tym dniu swój szczyt, a tok myślenia będzie niestandardowy. Horoskop na 09.01.2020 ostrzega jednak, że nadmierna pewność siebie może pogłębić ryzyko popełnienia wielu niefortunnych błędów.

HOROSKOP DZIENNY NA 09.01.2020: BARAN

Gwiazdy nie wykluczają, że będziesz musiała zmierzyć się z serią nieprzyjemnych niepowodzeń. Prawdopodobnie będziesz musiała powrócić do pracy nad projektem, który porzuciłaś ze względu na inne, bardziej ciekawe opcje rozwoju. Wsparcie bliskiej osoby zmotywuje Cię do działania.

HOROSKOP DZIENNY NA 09.01.2020: BYK

Horoskop na czwartek przewiduje dość trudny dzień. Będziesz musiała pokonać przeszkody, które stoją na drodze do Twojego sukcesu. Jednak, jeśli wykażesz się sprytem, wiele osiągniesz. Unikaj niepewnych transakcji finansowych – ryzyko kłopotów jest dzisiaj bardzo duże. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 09.01.2020: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt nie powinny obawiać się niespodzianek losu. Gwiazdy obiecują, że będą one wyjątkowo przyjemne... Niewykluczone, że otrzymasz dziś nagrodę za ciężką pracę nad jednym z projektów zawodowych. Niespodziewana podróż służbowa może odmienić życie samotnych przedstawicielek znaku.

HOROSKOP DZIENNY NA 09.01.2020: RAK

Horoskop na 09.01.2020 namawia Raki do wykorzystania ich talentów, również tych ukrytych. Prawdopodobnie uda Ci się rozwiązać kilka problemów w życiu, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Gwiazdy podpowiadają również, że w sprawach miłosnych warto zaufać intuicji.

HOROSKOP DZIENNY NA 09.01.2020: LEW

Przed Tobą dość napięty dzień. Nie będziesz narzekać na nudę – Twój czas upłynie na pokonywaniu niespodziewanych przeszkód, spowodowanych nadmiarem obowiązków. Gwiazdy ostrzegają, że konsekwencje Twoich działań mogą negatywnie wpłynąć na Twoją przyszłość, dlatego postępuj rozważnie.

HOROSKOP DZIENNY NA 09.01.2020: PANNA

Horoskop na czwartek obiecuje Pannom dość spokojny dzień. Pomimo drobnego sporu z konkurencją, zyskasz w oczach przełożonych, a Twoje poczucie odpowiedzialności Cię nie zawiedzie. Niezależnie od problemu, będziesz mogła liczyć na wsparcie przyjaciół i ukochanej osoby.

HOROSKOP DZIENNY NA 09.01.2020: WAGA

Gwiazdy ostrzegają, że musisz zadbać o swoje zdrowie, szczególnie jeśli czujesz się przemęczona. Nie zmuszaj się do nadmiernego wysiłku, ale postaraj się odpocząć. Prawdopodobnie zdecydujesz się dziś na inwestycję, która zmieni Twoją sytuację finansową. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 09.01.2020: SKORPION

Horoskop na 09.01.2020 przewiduje szczęśliwy dzień dla osób spod znaku Skorpiona. To doskonały moment na zaplanowanie nowych projektów zawodowych, które przyniosą Ci zysk w najbliższej przyszłości. Jedynie sprawy miłosne mogą Cię dziś rozczarować. Pomimo wszystko, nie krytykuj ukochanej osoby i jej działań.

HOROSKOP DZIENNY NA 09.01.2020: STRZELEC

Gwiazdy ostrzegają, że będziesz dziś balansować na granicy zwycięstwa i porażki. Niepowodzenie szczególnie zagraża Twoim finansom, dlatego podejmuj jedynie rozważne decyzje w tym temacie. Niektóre osoby spod znaku Strzelca będą musiały pilnie rozwiązać problemy rodzinne.

HOROSKOP DZIENNY NA 09.01.2020: KOZIOROŻEC

Koziorożce muszą się dziś wykazać odpowiedzialnością. Wykonaj polecenia przełożonych, a udowodnisz im, jak wiele jesteś warta. Nie będziesz narzekać na samopoczucie, ale komunikacja z najbliższymi może Cię zmartwić. Jeśli nie chcesz stracić wspaniałych ludzi wokół siebie, powstrzymaj się od jakiejkolwiek krytyki.

HOROSKOP DZIENNY NA 09.01.2020: WODNIK

Gwiazdy nie wykluczają, że dziś postawisz na swoim, co może doprowadzić do konfliktów z otoczeniem. Naucz się działać bez pomocy tych osób, które próbują zmienić Twój światopogląd. Horoskop na czwartek nie wyklucza niespodziewanej poprawy sytuacji finansowej. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 09.01.2020: RYBY

Osoby spod znaku Ryb powinny podjąć się realizacji projektów, które zaplanowały już jakiś czas temu. Dziś szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego wykorzystaj szansę od losu. Zaufani przyjaciele podpowiedzą odpowiedni kierunek działań, również w sprawach miłosnych. 

horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.