Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Oto Twój horoskop na czwartek!

Przepowiednia na 06.02.2020

Redakcja VIVA! 6 lutego 2020 05:35
Horoskop codzienny

Gwiazdy przepowiadają wyjątkowo spokojny dzień. Z tego powodu znaki zodiaku poświęcą czas na wykonywanie zaległych zadań, planowanie, rozpoczynanie nowych projektów i inne działania, związane z rozwojem kariery. Horoskop na 06.02.2020 podpowiada, że dziś należy skupić się wyłącznie na sobie.

HOROSKOP DZIENNY NA 06.02.2020: BARAN

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu. Skup się przede wszystkim na zaległych obowiązkach, aby ewentualne opóźnienia nie wpłynęły na nowe projekty. Zwróć również uwagę na swoje zdrowie – nie przemęczaj się, działaj w miarę swoich możliwości. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 06.02.2020: BYK

Horoskop na czwartek przepowiada, że niektóre osoby spod znaku Byka podejmą zaskakujące decyzje zawodowe. Niewykluczone więc, że zrezygnujesz ze stabilnego zarobku na rzecz nowych doświadczeń. Zanim zrobisz ostateczny krok, rozważ wszystkie za i przeciw. Zarówno w tej sprawie, jak i w miłości powinnaś zaufać swojej intuicji.

HOROSKOP DZIENNY NA 06.02.2020: BLIŹNIĘTA

Nie będziesz dziś narzekać na nudę, jednak Twoje działania nie wpłyną na rozwój Twojej kariery. Pomimo Twoich starań, Gwiazdy nie przewidują nagłych zmian zawodowych. Pomimo dość trudnej atmosfery dnia, uda Ci się zażegnać konflikt z bliską osobą. Samotne przedstawicielki znaku mają szansę na udaną randkę.

HOROSKOP DZIENNY NA 06.02.2020: RAK

Horoskop na 06.02.2020 ostrzega, że niektóre osoby spod znaku raka czeka niezwykle nieprzyjemny dzień. Błędy z przeszłości powrócą i w negatywny sposób wpłyną na Twój wizerunek. Aby Twoja sytuacja nie pogorszyła się jeszcze bardziej, panuj nad emocjami i unikaj sporów. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 06.02.2020: LEW

Wspaniały nastrój Cię dziś nie opuści, a dobre samopoczucie zmotywuje do działania. Nie strać czujności, pomimo wzmożonej pewności siebie i przekonania, że jesteś nieomylna. Przemyślane decyzje przybliżą Cię do upragnionego awansu. Również sprawy miłosne nie będą dziś twoim zmartwieniem.

HOROSKOP DZIENNY NA 06.02.2020: PANNA

Nie pozwól, aby ktokolwiek ingerował w Twoje plany. Być może nie unikniesz dyskusji na ten temat, ale w żadnym wypadku nie rezygnuj ze swojego celu. Gwiazdy ostrzegają, że nadmierna uległość pozbawi Cię szansy na spełnienie jednego z marzeń. Najbliżsi przyjaciele podpowiedzą, co możesz zrobić w trudnej sytuacji.

HOROSKOP DZIENNY NA 06.02.2020: WAGA

Przed Tobą dość spokojny, a nawet nieco leniwy dzień. Niestety, w najbliższym czasie nie możesz liczyć na wydarzenia, które mogłyby cokolwiek zmienić w Twoim życiu. Horoskop podpowiada, że nie jest to również najlepszy moment na poważne decyzje, szczególnie te związane z finansami i życiem osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 06.02.2020: SKORPION

Horoskop na czwartek przepowiada wszystkim Skorpionom udany dzień. Pamiętaj jedynie, że osiągnięcie założonego celu będzie znacznie łatwiejsze, jeśli wykażesz się odpowiedzialnością i elastycznością. Gwiazdy nie wykluczają przypadkowego spotkania z osobą, z którą kiedyś łączyło Cię coś więcej. W tym przypadku ufaj jedynie swojej intuicji – emocje mogą Cię zmylić.

HOROSKOP DZIENNY NA 06.02.2020: STRZELEC

Gwiazdy przewidują udany dzień dla większości przedstawicielek znaku. Prawdopodobnie pozbędziesz się kilku problemów, które stały na przeszkodzie ku rozwojowi kariery. Jedyna podpowiedź horoskopu na dziś: unikaj spontanicznych wydatków i nie inwestuj żadnych pieniędzy – brak rozsądku w sprawach finansowych może doprowadzić do strat. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 06.02.2020: KOZIOROŻEC

Nie możesz dziś liczyć na ambitne wyzwania, dlatego skup się jedynie na tym, co może wpłynąć na Twoją przyszłość. Gwiazdy nie wykluczają też, że otrzymasz ciekawą propozycję zawodową. Czy jesteś gotowa na nowe wyzwania? Jeśli tak, koniecznie spróbuj. Ukochana osoba może poprosić Cię o szczerą rozmowę.

HOROSKOP DZIENNY NA 06.02.2020: WODNIK

Pomimo dość nerwowej atmosfery dnia, Wodniki nie będą narzekać na gorsze samopoczucie. Prawdopodobnie poświęcisz się dziś sprawom osobistym, a przyjaciele i krewni chętnie z tego skorzystają. Zanim udzielisz jakiejkolwiek porady, dobrze się zastanów, ponieważ ewentualne niepowodzenie będzie wykorzystane przeciwko Tobie.

HOROSKOP DZIENNY NA 06.02.2020: RYBY

Horoskop na 06.02.2020 przepowiada trudny dzień ze względu na brak czasu. Nadmiar obowiązków służbowych pracy może Cię przytłoczyć, jednak nie powinnaś się poddawać – jeśli uda Ci się wywiązać z tego, co obiecałaś, otrzymasz przyjemną nagrodę. Gwiazdy namawiają również do szczególnie ostrożnych decyzji w sprawach finansowych. Bliska osoba może Cię zaskoczyć przyjemną niespodzianką. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.