Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Znaki zodiaku nie będą narzekać na dzisiejszy dzień! Oto Twój horoskop na czwartek

Co wydarzy się 05.03.2020?

Redakcja VIVA! 5 marca 2020 07:45
Horoskop codzienny

Horoskop na 05.03.2020 namawia do realizacji zaległych planów. To doskonały dzień na zaprezentowanie swoich umiejętności, które pozwolą pokonać przeszkody na drodze do celu. Gwiazdy przewidują również przyjemny czas dla zakochanych znaków zodiaku.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.03.2020: BARAN

Horoskop na czwartek podpowiada, że osoby spod znaku Barana powinny przygotować się na niespodziewane okoliczności, które znacząco zmienią ich plany zawodowe. Nowe wyzwania nie wpłyną na Twoje życie osobiste.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.03.2020: BYK

Dziś powinnaś zwrócić uwagę na rzeczy, które dotąd Cię nie interesowały. Pozornie nieistotne szczegóły mogą wiele zmienić. Horoskop nie wyklucza drobnej sprzeczki z bliską osobą, jednak nawet takie nieporozumienie nie pozbawi Cię cudownego nastroju.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.03.2020: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy namawiają osoby spod znaku Bliźniąt do opracowania planu na najbliższą przyszłość. Uwierz w swoje możliwości i aktywnie działaj. Prawdopodobnie wszystko ułoży się tak, jak tego chcesz – zarówno w sprawach zawodowych, jak i prywatnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.03.2020: RAK

Przed Tobą wspaniały dzień na ostateczne decyzje i duże zmiany. Los będzie Ci sprzyjał w każdym aspekcie życia, a najbliżsi udowodnią, że możesz liczyć na ich wsparcie bez względu na wszystko. Gwiazdy ostrzegają jednak, że warto powstrzymać się od niezaplanowanych wydatków.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.03.2020: LEW

Osoby spod znaku Lwa odnajdą sposób na rozwiązanie problemu, z którym wcześniej nie mogły sobie poradzić. Kreatywne podejście spodoba się Twoim przełożonym, dlatego horoskop nie wyklucza premii ub awansu. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.03.2020: PANNA

Horoskop na 05.03.2020 przewiduje dość spokojny i przyjemny dzień dla wszystkich osób spod znaku Panny. Ewentualne kłopoty nie będą dla Ciebie zagrożeniem, jeśli zwrócisz się po pomoc – Gwiazdy nie wykluczają, że największe wsparcie otrzymasz od kogoś, na kogo dotąd nie zwracałaś uwagi.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.03.2020: WAGA

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu, ale namawiają do ostatecznego rozliczenia się z przeszłością. Nie zmarnuj szansy na rozwój zawodowy – Twoja intuicja Cię nie zawiedzie. W Twojej relacji miłosnej zapanuje harmonia.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.03.2020: SKORPION

O ile sprawy zawodowe zaczną układać się po Twojej myśli, o tyle Twoje życie uczuciowe wymaga dużych zmian. Skup się dzisiaj jedynie na tym, co najważniejsze, a resztę czasu przeznacz na ratowanie związku. Im bardziej będziesz szczera wobec ukochanej osoby, tym większe są Twoje szanse na sukces.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.03.2020: STRZELEC

Horoskop na czwartek zwraca szczególną uwagę na komunikację. Prawdopodobnie osiągniesz zamierzony cel, jeśli zdecydujesz się na współpracę z kimś, komu dotąd nie ufałaś. Niespodziewany sukces przekona Cię, że warto czasem zaryzykować. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.03.2020: KOZIOROŻEC

Gwiazdy ostrzegają osoby spod znaku Koziorożca, że nie jest to dobry dzień na rewolucyjne decyzje. Zanim podejmiesz jakiekolwiek działania, przeanalizuj ewentualne konsekwencje – intuicja powstrzyma Cię przed popełnieniem błędu. Bliska osoba może Cię rozczarować swoim podejściem do waszego związku.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.03.2020: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika nie powinny ulegać presji otoczenia. Nie zmieniaj swoich planów i nie rezygnuj z pragnień, bez względu na opinię i porady innych osób. Gwiazdy będą po Twojej stronie, dlatego jest to doskonały dzień na ustalenie nowego celu. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.03.2020: RYBY

Horoskop na czwartek przewiduje, że poświęcisz dziś mnóstwo czasu na pozbycie się zaległych problemów finansowych. Prawdopodobnie odniesiesz sukces, a błędnie podjęte decyzje pozostaną jedynie nieprzyjemnym wspomnieniem. Samotne przedstawicielki znaku mają szansę na nową, bardzo obiecującą znajomość. 

Horoskop codzienny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.