Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop na sobotę!

Przepowiednia na 21.03.2020

Redakcja VIVA! 21 marca 2020 07:25
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 21.03 zachęca znaki zodiaku do powstrzymania nadmiernych emocji. Nie jest to dobry dzień na wszelkie zmiany. Gwiazdy namawiają jednak do pracy nad relacjami miłosnymi.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 21.03: BARAN

Niewykluczone, że skupisz się dziś na samorozwoju. Nowe umiejętności otworzą przed Tobą szereg możliwości, o których wcześniej nawet nie myślałaś. Podpowiedź Gwiazd: nie zmarnuj swojej szansy na sukces zawodowy. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 21.03: BYK

Osoby spod znaku Byka nie będą narzekać na dzisiejszy dzień, o ile w pełni poświęcą się sobie i swoim potrzebom. Nie pozwól, aby obce osoby ingerowały w Twoje życie, jeśli nie chcesz, aby wpłynęło to na Twoje plany. Bliska osoba może poprosić Cę o przysługę. Nie odmawiaj.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 21.03: BLIŹNIĘTA

Horoskop na sobotę nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Wykorzystaj spokojną atmosferę dnia na pracę nad komunikacją z najbliższymi. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt mają szansę na ciekawą znajomość.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 21.03: RAK

Przed Tobą dość napięty i chaotyczny dzień. Powstrzymaj negatywne emocje i przeanalizuj ostatnie działania – prawdopodobnie odkryjesz przyczynę chwilowego zamieszania w swoim życiu. Szczera rozmowa z ukochaną osobą sprawi, że odzyskasz równowagę.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 21.03: LEW

Horoskop na sobotę namawia wszystkie osoby spod znaku Lwa do odpoczynku. Zadbaj o swoje samopoczucie, jeśli nie chcesz, aby zdrowie zawiodło Cię w najmniej odpowiedniej chwili. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 21.03: PANNA

Gwiazdy podpowiadają, że osoby spod znaku Panny powinny skoncentrować się na swoich potrzebach. Zastanów się, jakie dziedziny Twojego życia wymagają zmian i zacznij je wprowadzać. Los będzie Ci dzisiaj sprzyjał, również w sprawach miłosnych.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 21.03: WAGA

Niektóre przedstawicielki znaku mogą dziś narzekać na brak motywacji do działania. Nie odrzucaj wsparcia najbliższych Ci osób, a szybko odzyskasz równowagę i chęć do dalszych sukcesów. Samotne Wagi mogą liczyć na przyjemne zmiany w swoim życiu miłosnym.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 21.03: SKORPION

Gwiazdy nie wykluczają, że otrzymasz dziś kuszącą ofertę zawodową. Zanim ją przyjmiesz, dokładnie przeanalizuj wszystkie za i przeciw. Intuicja Cię nie zawiedzie, dlatego zwróć szczególną uwagę na wszelkie obawy i wątpliwości. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 21.03: STRZELEC

Horoskop na 21.03.2020 nie przewiduje żadnych wydarzeń, które mogłyby wpłynąć na życie osób spod znaku Strzelca. Zarówno sprawy zawodowe, jak i prywatne będą układać się po Twojej myśli. Pozytywne nastawienie wpłynie na Twoją relację miłosną.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 21.03: KOZIOROŻEC

Prawdopodobnie skoncentrujesz się dzisiaj na zaległych obowiązkach domowych i rodzinnych. Rutyna może Cię przytłoczyć, jednak Gwiazdy przypominają, że im szybciej się z nich wywiążesz, tym szybciej powrócisz do ulubionego hobby. Niewykluczone, że w Twojej relacji miłosnej zapanuje chaos.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 21.03: WODNIK

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w życiu osób spod znaku Wodnika. Zarówno sprawy służbowe, jak i uczuciowe, zaczną układać się po Twojej myśli. Powstrzymaj się jednak od spontanicznych wydatków, jeśli nie chcesz wpaść w kłopoty finansowe.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 21.03: RYBY

Horoskop na sobotę przewiduje, że osoby spod znaku Ryb nie będą narzekać na wydarzenie dzisiejszego dnia. Przyjemna wiadomość zmotywuje Cię do działania, a miła rozmowa z kimś bliskim wpłynie na samoocenę. W miłości bez zmian. 

Horoskop codzienny

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.