Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak minie kolejny dzień marca? Sprawdź swój horoskop na piątek

Przepowiednia na 20.03.2020

Redakcja VIVA! 20 marca 2020 07:15
Horoskop codzienny

Gwiazdy przepowiadają dość przyjemny dzień dla większości znaków zodiaku. Przemyślane i odpowiedzialne decyzje zaowocują wspaniałym rezultatem. Horoskop 2020 na 20.03 podpowiada również, że jest to dobry moment na zmiany w życiu uczuciowym.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 20.03: BARAN

Osoby spod znaku Barana czeka ekscytujący dzień! Prawdopodobnie nawet najnudniejsze obowiązki będą dla Ciebie inspiracją dla rozwoju i motywacją do dalszego działania. Jedynie sprawy miłosne przestaną układać się po Twojej myśli, jeśli nie zdecydujesz się na kompromis.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 20.03: BYK

Pomimo ogólnie pozytywnej atmosfery dnia, nie zapominaj o ostrożności. Ewentualne błędy mogą doprowadzić do nieprzewidywalnych konsekwencji, szczególnie finansowych. Samotne przedstawicielki znaku powinny zwrócić większą uwagę na kogoś z kręgu najbliższych przyjaciół.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 20.03: BLIŹNIĘTA

Horoskop na piątek nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Poświęć czas na rozwój swoich talentów i umiejętności, a nie będziesz musiała długo czekać na zadowalający Cię rezultat Twoich starań. W miłości również bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 20.03: RAK

Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to dobry czas na rozwiązywanie konfliktów i próbę naprawy komunikacji z otoczeniem. Nieprzemyślane słowa mogą Cię wiele kosztować, dlatego powstrzymaj się od krytyki i nie wtrącaj się w życie innych. Porada horoskopu dotyczy również Twojej relacji miłosnej.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 20.03: LEW

Horoskop na 20.03.2020 zachęca osoby spod znaku Lwa do zmiany nastawienia. Przyjazna atmosfera udzieli się innym, a Ty zyskasz dzięki temu sojuszników, którzy wesprą Cię na drodze do awansu. Pomimo stabilnej sytuacji finansowej, nie jest to dobry moment na inwestycje.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 20.03: PANNA

Prawdopodobnie skupisz się dzisiaj na rozwiązywaniu problemów, o których ostatnio zapomniałaś. Pamiętaj, że im szybciej się z nimi uporasz, tym szybciej powrócisz do zajęć, które są dla Ciebie satysfakcjonujące. Samotne Panny prawdopodobnie czeka poważna rozmowa o uczuciach.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 20.03: WAGA

Wydarzenia dzisiejszego dnia na długo pozostaną w Twojej pamięci – możesz liczyć na przyjemne niespodzianki, przygotowane przez najbliższe Ci osoby. Pomimo radosnej atmosfery, nie zaniedbuj obowiązków służbowych, aby nie ponieść konsekwencji swojego roztargnienia. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 20.03: SKORPION

Horoskop na piątek przewiduje, że koniec tego tygodnia nie rozczaruje wymagające osoby spod znaku Skorpiona. Wszystko zacznie układać się po Twojej myśli, zarówno w sprawach zawodowych, jak i osobistych. Nie przegap tej szansy od losu, jeśli zależy Ci na pozytywnych zmianach w życiu.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 20.03: STRZELEC

Gwiazdy ostrzegają, że nie będzie to łatwy dzień dla większości Strzelców. Zaległe obowiązki mogą być źródłem kłopotów, dlatego zastanów się, co możesz zrobić, aby jak najszybciej się ich pozbyć. Przy odrobinie szczęścia unikniesz poważnych konsekwencji swojego zaniedbania. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 20.03: KOZIOROŻEC

W tym dniu musisz skupić swoją uwagę na wszystkim, co związane jest z rozwojem Twojej kariery. Dodatkowe szkolenia i nauka nowych rzeczy przybliżą Cię do upragnionego sukcesu. Nie zapominaj jednak o relacji miłosnej – ukochana osoba czeka na Twój ruch.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 20.03: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika mogą otrzymać niezwykle atrakcyjną ofertę pracy, która zmobilizuje je do przemyśleń. Gwiazdy podpowiadają, że intuicja Cię nie zawiedzie, a podjęte ryzyko opłaci się w najbliższej przyszłości. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 20.03: RYBY

Horoskop na piątek przepowiada osobom spod znaku Ryb dzień triumfu nad własnymi kompleksami. Optymistyczne nastawienie zmotywuje Cię do dalszej pracy nad sobą, a osiągnięty rezultat pozytywnie zaskoczy otoczenie. W sprawach miłosnych warto zachować ostrożność. 

Horoskop codzienny

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!