Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w kolejnym dniu marca? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 11.03.2020

Redakcja VIVA! 11 marca 2020 07:25
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 11.03 ostrzega, że znaki zodiaku stracą dziś zdolność do obiektywnej oceny zaistniałych sytuacji. Z tego powodu warto powstrzymać się od wszelkich działań, związanych z finansami, inwestycjami czy nawet większymi zakupami. Gwiazdy przepowiadają wspaniały dzień pod względem miłości.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 11.03: BARAN

Horoskop na środę ostrzega, że nie będzie to łatwy dzień dla osób spod znaku Barana. Pomimo wszystko, nie rezygnuj ze swojego celu – udowodnisz, jak wiele potrafisz, jeśli uwierzysz we własne możliwości. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu miłosnym.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 11.03: BYK

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w życiu osób spod znaku Byka. Prawdopodobnie skupisz się dzisiaj na tym, co sprawia Ci przyjemność – spotkania z przyjaciółmi, zakupy, ulubione hobby... Horoskop zwraca uwagę, że w Twojej relacji miłosnej mogą pojawić się nieporozumienia.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 11.03: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą dość pracowity dzień. Nie obawiaj się nowych obowiązków – kreatywne podejście do spraw zawodowych zadziała na Twoją korzyść. Uważaj jednak na działania konkurencji, jeśli nie chcesz brać na siebie odpowiedzialności za rzeczy, których nie zrobiłaś. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 11.03: RAK

Pomimo dość trudnego dnia, osoby spod znaku Raka powinny powstrzymać ujawnianie negatywnych emocji. Nie angażuj się w nowe projekty, jeśli wciąż nie wywiązałaś się z innych obowiązków. Również komunikacja z najbliższą osobą wymaga Twojej uwagi. 

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 11.03: LEW

Horoskop na 11.03.2020 przepowiada dzień, skłaniający do podjęcia kilku trudnych decyzji. Niezależnie od istoty problemu, zaufaj swojej intuicji, zarówno w sprawach służbowych, jak i miłosnych. Niektóre osoby spod znaku Lwa będą musiały zadbać o zdrowie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 11.03: PANNA

Gwiazdy podpowiadają, że powinnaś poświęcić czas na przemyślenia. Jeśli zaniedbałaś ostatnio własne pragnienia, czas na zmiany – nie pozwól innym na manipulacje i nie rezygnuj z planów na przyszłość. Horoskop nie wyklucza, że odnajdziesz szczęście u boku najmniej spodziewanej osoby.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 11.03: WAGA

Prawdopodobnie otrzymasz dziś kuszącą propozycję zawodową. Nie podejmuj decyzji, jeśli nie czujesz się pewnie – Gwiazdy nie wykluczają nieprzyjemnych okoliczności, przez które popełnisz poważny błąd. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 11.03: SKORPION

Wykorzystaj spokojną atmosferę dnia i postaraj się zrelaksować. Nadmiar obowiązków służbowych nie wpłynie dobrze na Twoje samopoczucie. Gwiazdy ostrzegają również, że nawet niewielka kłótnia z ukochaną osobą może przerodzić się w długotrwały konflikt.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 11.03: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca skoncentrują się dzisiaj na wszystkim, co związane jest z ich rozwojem zawodowym. Zadbaj o porządek w papierach, zainteresuj się nowym projektem i zapisz się na kursy doszkalające – to wszystko zagwarantuje Ci upragniony awans. Harmonia powróci do Twojej relacji miłosnej.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 11.03: KOZIOROŻEC

Powstrzymaj się od trudnych decyzji – los nie będzie Ci dzisiaj sprzyjał, dlatego ryzyko popełnienia błędu wzrasta. Skup się na swoim życiu uczuciowym i szczerej rozmowie z ukochaną osobą. Niektóre przedstawicielki znaku czeka romantyczna niespodzianka.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 11.03: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika nie będą miały łatwego dnia. Gwiazdy podpowiadają jednak, że wszystko, co się wydarzy, przyda Ci się w najbliższej przyszłości. Niewykluczone, że odczujesz dziś zmęczenie, wywołane niejasną sytuacją w związku. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, rozważ siłę swoich uczuć.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 11.03: RYBY

Horoskop na środę nie wyklucza pozytywnych zmian w Twoim życiu. Będziesz cieszyć się rezultatem swojej ciężkiej pracy – być może otrzymasz awans lub premię. Motywujące wydarzenia dnia skłonią Cię do dalszych wyzwań. W miłości nic nie będzie oczywiste. 

Horoskop codzienny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.