Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop na sobotę

Przepowiednia na 14.03.2020

Redakcja VIVA! 14 marca 2020 07:15
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 14.03.2020 przewiduje spokojny dzień. Przyjemna atmosfera zmotywuje niektóre znaki zodiaku do odnowienia relacji z przyjaciółmi sprzed lat, a inne – do wielkich porządków, zarówno w domu, jak i w życiu.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 14.03: BARAN

Osoby spod znaku Barana skupią się dzisiaj na samorozwoju. Im bardziej poświęcisz się nauce, tym lepsze zyskasz umiejętności, dlatego nie pozwól nikomu na ingerencję w Twój czas wolny i próby ograniczania. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 14.03: BYK

Horoskop na sobotę przepowiada przyjemne niespodzianki w Twoim życiu, szczególnie rodzinnym. Komunikacja z najbliższymi ulegnie znacznej poprawie, jeśli zdecydujesz się na długo oczekiwany kompromis. Relacja miłosna również ułoży się po Twojej myśli.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 14.03: BLIŹNIĘTA

Pomimo nie najlepszego samopoczucia, nie rezygnuj ze szczerej rozmowy z ukochaną osobą. Pamiętaj jednak, że nieprzemyślane słowa i decyzje mogą wiele zmienić w Twoim życiu uczuciowym – Gwiazdy ostrzegają, że nie będą to przyjemne zmiany.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 14.03: RAK

Gwiazdy przewidują, że osoby spod znaku Raka poświęcą dzisiejszy dzień na planowanie najbliższej przyszłości. Prawdopodobnie zdecydujesz się na coś, co znacznie poprawi Twoją sytuację finansową. Nie rezygnuj z marzeń – los będzie Ci sprzyjał.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 14.03: LEW

Horoskop na 14.03.2020 podpowiada, że powinnaś być bardziej ostrożna podczas rozmów z mało znajomymi osobami. Gwiazdy nie wykluczają, że ktoś będzie chciał Cię oszukać, albo wykorzystać Twoją łatwowierność. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 14.03: PANNA

Przed Tobą spokojny i dość leniwy dzień. Wykorzystaj sprzyjającą atmosferę i zadbaj o swoje samopoczucie. Im bardziej będziesz odpowiedzialna w tym temacie, tym szybciej odzyskasz energię do działania. Samotne Panny prawdopodobnie dowiedzą się, kto walczy o ich uwagę.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 14.03: WAGA

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Powstrzymaj się jedynie od nadmiernej krytyki otoczenia, jeśli nie chcesz paść ofiara nieprzyjemnych plotek. Bliska osoba może Cię zaskoczyć miłą niespodzianką.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 14.03: SKORPION

Horoskop na sobotę podpowiada, że dziś powinnaś skupić się na zaległych projektach, które wciąż mogą być opłacalne. Sukces finansowy wpłynie nie tylko na Twoją pewność siebie, ale i na Twoją reputację w miejscu pracy. Nie prowokuj kłótni z ukochaną osobą.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 14.03: STRZELEC

Przed Tobą dość chaotyczny, ale jednocześnie pracowity dzień. Odniesiesz sukces we wszystkim, co związane jest z rozwojem Twojej kariery – szczególnie nowe umiejętności przybliżą Cię do upragnionego awansu. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 14.03: KOZIOROŻEC

Horoskop na sobotę obiecuje osobom spod znaku Koziorożca spokojny i rodzinny dzień. Spotkanie z najbliższymi pozytywnie wpłynie na Twoją samoocenę, a niektóre porady przydadzą się w niedalekiej przyszłości. W Twoim związku zapanuje harmonia.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 14.03: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika nie będą narzekać na nudę. Pomimo pokus, postaraj się powstrzymać od działania – obserwuj zachowanie innych i wyciągnij odpowiednie wnioski. Niektóre przedstawicielki znaku zdecydują się na zmiany w relacji miłosnej. Intuicja Cię nie zawiedzie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 14.03: RYBY

Osoby spod znaku Ryb nie mogą liczyć na znaczące wydarzenia, które w jakikolwiek sposób wpłyną na ich życie zawodowe lub prywatne. Wręcz przeciwnie, pozornie nudna stagnacja może skłonić Cię do pewnych zmian, z których będziesz zadowolona. 

Horoskop codzienny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.