Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w piątek trzynastego? Sprawdź swój horoskop na dziś

Przepowiednia na 13.03.2020

Redakcja VIVA! 13 marca 2020 07:25
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 13.03.2020 zachęca znaki zodiaku do rozwagi. Nie jest to odpowiedni dzień na poważne decyzje, zarówno zawodowe, jak i osobiste. Gwiazdy ostrzegają, że ryzyko popełnienia błędu jest dzisiaj zbyt duże.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 13.03: BARAN

Przed Tobą bardzo spokojny i przyjemny dzień. Prawdopodobnie zapomnisz dziś o kłopotach, zarówno tych związanych z pracą, jak i życie uczuciowym. Samotne przedstawicielki znaku czeka miła niespodzianka, która zmieni ich pogląd na miłość.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 13.03: BYK

Horoskop na piątek przepowiada, że osoby spod znaku Byka skupią się dzisiaj na wszystkim, co związane jest z finansami. Przeanalizuj swoje wydatki, a nie będziesz obawiać się o najbliższą przyszłość. Gwiazdy nie wykluczają, że będziesz narzekać na brak harmonii w relacji miłosnej.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 13.03: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy nie przewidują zbyt łatwego dnia. Pamiętaj jednak, że przy odpowiednim wsparciu rozwiążesz nawet najtrudniejsze problemy – po prostu poproś o pomoc osoby, które nigdy Cię nie zawiodły. Niespodziewane wyznanie drugiej połówki sprowokuje Cię do zmiany planów na przyszłość.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 13.03: RAK

Horoskop na 13.03.2020 obiecuje osobom spod znaku Raka pomyślny dzień. Im szybciej wywiążesz się z obowiązków służbowych, tym szybciej zakończysz ten trudny tydzień i skupisz się na tym, co sprawia Ci przyjemność. Zwróć większą uwagę na swoje samopoczucie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 13.03: LEW

Gwiazdy nie wykluczają, że osiągniesz dziś zamierzony cel. Niektóre osoby spod znaku Lwa mogą liczyć na uznanie przełożonych i niespodziewaną premię. Pomimo sprzyjającej sytuacji finansowej, powstrzymaj się od większych wydatków. Horoskop przewiduje, że brak odpowiedzialności wywoła kłótnię z bliską osobą.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 13.03: PANNA

Horoskop na piątek nie przewiduje żadnych znaczących zmian w życiu osób spod znaku Panny. Prawdopodobnie skoncentrujesz się dzisiaj na samorozwoju, a nowe umiejętności przybliżą Cię do upragnionego awansu. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 13.03: WAGA

Przed Tobą dość trudny i chaotyczny dzień. Powstrzymaj się od nadmiernej krytyki, jeśli nie chcesz doprowadzić do poważnej kłótni, która negatywnie wpłynie na Twoją relację z najbliższymi. Pamiętaj, że nieprzemyślane słowa i czyny mogą wpędzić Cię w kłopoty.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 13.03: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona poświęcą dzisiejszy dzień sprawom domowym i rodzinnym. To doskonały moment na sprzątanie, zarówno w domu, jak i w życiu. Ukochana osoba może oskarżyć Cię o brak zaangażowania w wasz związek. Bez trudu udowodnisz, jak bardzo się myli.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 13.03: STRZELEC

Im bardziej będziesz cierpliwa, tym szybciej pokonasz ewentualne trudności. Gwiazdy ostrzegają, że dzisiejszy dzień nie będzie dla Ciebie zbyt łatwy, jednak nawet nieprzyjemne doświadczenia przydadzą Ci się w najbliższej przyszłości. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 13.03: KOZIOROŻEC

Porada horoskopu na dziś: uważnie słuchaj, obserwuj i postępuj zgodnie z zaleceniami innych. Prawdopodobnie powstrzyma Cię to przed podjęciem decyzji, której mogłabyś żałować. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu uczuciowym.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 13.03: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika skupią się na nowych projektach. Nie zniechęcaj się, jeśli nie odniesiesz natychmiastowego sukcesu – na wszystko przyjdzie czas. Gwiazdy nie wykluczają, że bliska osoba zaskoczy Cię ciekawą propozycją, która wpłynie na waszą wspólną przyszłość.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 13.03: RYBY

Horoskop na piątek przepowiada spokojny dzień dla wszystkich osób spod znaku Ryb. Wykorzystaj przyjemną atmosferę i zrelaksuj się w gronie zaufanych przyjaciół. Być może otrzymasz informację, niezbędną do dalszego rozwoju zawodowego. W miłości bez zmian. 

Horoskop codzienny

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.