Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Czy kolejny dzień marca będzie dla Ciebie udany? Sprawdź swój horoskop na wtorek!

Przepowiednia na 17.03.2020

Redakcja VIVA! 17 marca 2020 07:15
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 17.03 przewiduje, że nie będzie to łatwy dzień dla tych znaków zodiaku, które wciąż powracają do nieprzyjemnych wydarzeń z przeszłości. Gwiazdy ostrzegają, że pozornie nieistotne błędy mogą doprowadzić do poważnych konsekwencji.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 17.03: BARAN

Horoskop na wtorek przewiduje dość spokojny dzień dla wszystkich osób spod znaku Barana. gwiazdy ostrzegają jedynie przed możliwymi błędami w sprawach miłosnych – niedopowiedzenia wywołają nieprzyjemną kłótnię, której konsekwencje mogą Cię rozczarować.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 17.03: BYK

Przed Tobą dzień korzystnych przemian. Prawdopodobnie zdecydujesz się na zupełnie nowe doświadczenia, ponieważ Twoje priorytety ulegną znaczącym zmianom. Również sprawy miłosne przyjmą nieoczekiwany obrót.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 17.03: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt będą dziś niezwykle skupione. Przy odpowiednim nastawieniu uda Ci się wywiązać z zaległych obowiązków, zarówno służbowych, jak i rodzinnych. Nie podejmuj jednak żadnych decyzji związanych z finansami. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 17.03: RAK

Horoskop na 17.03.2020 przepowiada dość trudny dzień. Napięta atmosfera może Cię irytować, dlatego warto zwrócić większą uwagę na to, co mówisz – szczególnie podczas rozmów z najbliższymi. Bezpodstawna krytyka może wywołać poważne kłótnie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 17.03: LEW

Niektóre osoby spod znaku Lwa wykorzystają przychylność Gwiazd i zdecydują się na zmiany  swoim życiu. Nie obawiaj się odważnych postanowień – cokolwiek zrobisz, na pewno Ci się uda. Ze względu na pragnienia ukochanej osoby, Twoja relacja miłosna może wymagać większego zaangażowania.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 17.03: PANNA

Horoskop na wtorek przepowiada dość spokojny i nieco powolny dzień. Nadmierna stagnacja może pozbawić Cię energii, dlatego poświęć więcej czasu na rozwój osobisty. Nowe projekty przyniosą oczekiwany zysk, jeśli zaufasz swojej intuicji. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 17.03: WAGA

Gwiazdy podpowiadają, że nie jest to dobry dzień na wszelkie decyzje, które mogłyby wpłynąć na Twoją przyszłość. Im dłużej będziesz rozważać swoje możliwości, tym lepiej dla Ciebie. Niektóre samotne przedstawicielki znaku Wagi powinny przygotować się na bolesne rozczarowanie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 17.03: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona powinny popracować nad swoimi emocjami. Negatywne podejście do pewnych spraw odbije się na Twojej komunikacji z otoczeniem, a nieprzemyślane zachowanie pozbawi Cię szansy na rozwój zawodowy. Powstrzymaj się również od krytyki podczas rozmowy z bliską osobą.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 17.03: STRZELEC

Prawdopodobnie będziesz musiała podjąć ważną decyzję, związaną z Twoim życiem. Gwiazdy nie ujawniają, czy będzie ona związana z życiem zawodowym, czy osobistym, ale w każdym przypadku powinnaś zaufać intuicji. Los będzie Ci sprzyjał.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 17.03: KOZIOROŻEC

Horoskop na 17.03.2020 nie przewiduje znaczących wydarzeń w życiu osób spod znaku Koziorożca. Wykorzystaj spokojną atmosferę dnia i skup się na swoim samopoczuciu, inaczej niespodziewane kłopoty zdrowotne zmuszą Cię do zmiany planów. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 17.03: WODNIK

Przed Tobą doskonały dzień na nowe wyzwania. Uwierz we własne możliwości, a szybko osiągniesz upragniony cel. Pamiętaj jednak, że nie powinnaś odrzucać pomocy bardziej doświadczonych osób. Gwiazdy nie wykluczają, że samotne osoby spod znaku Wodnika odważą się na wyznania miłosne.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 17.03: RYBY

Pomimo pozornie napiętej atmosfery dnia, nie będziesz narzekać na nadmiar obowiązków. Nieoczekiwana propozycja zawodowa musi poczekać, jeśli nie chcesz wpaść w kłopoty finansowe. Ukochana osoba chętnie udzieli Ci wsparcia – wystarczy poprosić. 

Horoskop codzienny

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.