Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Czy ten dzień będzie dla Ciebie udany? Sprawdź swój horoskop na czwartek!

Co wydarzy się 19.03.2020?

Redakcja VIVA! 19 marca 2020 07:15
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 19.03 nie przewiduje znaczących zmian w życiu większości znaków zodiaku. Zarówno sprawy zawodowe, jak i prywatne zaczną układać się w sprzyjający sposób. Gwiazdy nie wykluczają jednak drobnych nieporozumień.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 19.03: BARAN

Osoby spod znaku Barana nie będą narzekać na wydarzenia dzisiejszego dnia, o ile zaczną zwracać większą uwagę na to, co robią i mówią. Gwiazdy ostrzegają, że nawet najmniejszy błąd może doprowadzić do nieprzewidywalnych konsekwencji. Jedynie relacja miłosna nie wzbudzi w Tobie żadnych wątpliwości.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 19.03: BYK

Pomimo chęci i zapału do nowych projektów, nerwowa atmosfera dnia może Cię przytłoczyć. Nie poddawaj się negatywnym emocjom, ale odłóż to wyzwanie na później – Gwiazdy zapewniają, że to najlepsze rozwiązanie. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 19.03: BLIŹNIĘTA

Horoskop na czwartek przewiduje, że osoby spod znaku Bliźniąt skoncentrują się dzisiaj na zaległych sprawach osobistych. Im szybciej zażegnasz męczący konflikt rodzinny, tym lepiej się poczujesz. Zadbaj również o swoje zdrowie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 19.03: RAK

Przed Tobą dzień pełen sukcesów! To doskonały moment na podjęcie poważnych decyzji, które wpłyną na Twoje życie zawodowe – Gwiazdy będą Ci sprzyjać, a intuicja nie zawiedzie. Niektóre osoby spod znaku Raka zapragną urozmaicenia w życiu miłosnym.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 19.03: LEW

Gwiazdy nie przewidują, aby wydarzenia tego dnia w jakikolwiek sposób wpłynęły na Twoje życie, zarówno zawodowe, jak i osobiste. Porada horoskopu: nie poddawaj się melancholii, wywołanej chwilową stagnacją. Już wkrótce los ponownie Cię zaskoczy.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 19.03: PANNA

Horoskop na 19.03.2020 podpowiada, że Panny powinny zająć się rozwojem osobistym. Nowe rzeczy, których się dziś nauczysz, z pewnością przydadzą Ci się w najbliższej przyszłości. Samotne przedstawicielki znaku mogą wiele zmienić w swoim życiu uczuciowym, o ile nie przegapią szansy na interesującą znajomość.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 19.03: WAGA

Pomimo dość nerwowej atmosfery dnia, bez trudu wywiążesz się ze wszystkich obowiązków służbowych. Twoje opanowanie i pewność siebie zrobią wrażenie na przełożonych – Gwiazdy nie wykluczają, że wpłynie to na rozwój Twojej kariery. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 19.03: SKORPION

Horoskop na środę ostrzega, że osoby spod znaku Skorpiona będą dziś nerwowe. Opanuj negatywne emocje, aby nie doprowadzić do poważnych kłótni z otoczeniem. Nie krytykuj również ukochanej osoby – nawet drobne nieporozumienie może zburzyć harmonię w związku.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 19.03: STRZELEC

Gwiazdy przepowiadają osobom spod znaku Strzelca bardzo przyjemny dzień. Miłe niespodzianki, przygotowane przez bliskie Ci osoby, pozytywnie wpłyną nie tylko na Twoje samopoczucie, ale i samoocenę. Niewykluczone, że podejmiesz dziś niezwykle ważną decyzję miłosną.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 19.03: KOZIOROŻEC

Prawdopodobnie skupisz się dziś na wszystkim, co może wpłynąć na rozwój Twojej kariery. Pomimo obiecujących rezultatów, postaraj się zachować równowagę między życiem zawodowym i osobistym. Bliska osoba liczy na Twoje zaangażowanie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 19.03: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika powinny przygotować się na niespodziewaną zmianę wszystkich planów, również tych, związanych z relacja miłosną. Horoskop uspokaja jednak, że wynikną z tego same pozytywy. Jedynie nieprzemyślane inwestycje finansowe mogą naruszyć Twój spokój i budżet.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 19.03: RYBY

Horoskop na czwartek zachęca do działania. Nie powstrzymuj się od realizacji marzeń, nawet jeśli nie jesteś pewna ostatecznego rezultatu. Los będzie Ci dzisiaj sprzyjał, a intuicja na pewno podpowie najlepsze rozwiązania problemów. W miłości bez zmian. 

Horoskop codzienny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.