horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Poświęcisz się karierze czy zadbasz o życie osobiste? Oto Twój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 27.11.2019

Redakcja VIVA! 27 listopada 2019 05:43
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy podpowiadają, że dążenie do doskonałości może mieć duży wpływ na życie zawodowe niektórych znaków zodiaku, a punktualność i dokładność to klucz do sukcesu. Horoskop na środę 27.11.2019 przewiduje doskonały dzień dla osób, które poszukują swojej drugiej połówki.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Horoskop na środę przewiduje, że Barany mogą boleśnie odczuć spadek energii. Nagromadzone problemy nie rozwiążą się w jednej chwili, jednak Gwiazdy przekonują, że właśnie dziś warto wykonać pierwszy krok. Pomimo chwilowej niepewności, nie rezygnuj z nowych wyzwań – mogą być opłacalne pod względem finansowym. Ukochana osoba może Cię zaskoczyć nietypowym wyznaniem.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Gwiazdy ostrzegają, że nie powinnaś podejmować dziś ważnych decyzji. Horoskop podpowiada, że sprawdzona strategia biznesowa przyniesie lepszy dochód niż nowe pomysły. Niewykluczone, że znacznie poprawisz stan finansów, jeśli nie skuszą Cię nieprzemyślane wydatki. Nieprzyjemna kłótnia z bliską osobą może wyprowadzić Cię z równowagi.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Bliźnięta muszą być przygotowane na zaskakujące zmiany, nie tylko w życiu zawodowym, ale przede wszystkim osobistym. Gwiazdy przekonują jednak, że nowe okoliczności nie powinny być źródłem zmartwień – wszystko, co się dziś wydarzy, ma na celu zmienić Twoje życie na lepsze. Nie jest to dobry dzień na rozwiązywanie problemów finansowych.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Nieprzyjemna sytuacja z przeszłości może Ci się przypomnieć w najmniej właściwym czasie. Jeśli nie przestaniesz dramatyzować z tego powodu, wpadniesz w emocjonalną pułapkę. Zadbaj o siebie i zapomnij o tym, czego już nie da się naprawić. Wieczorne spotkanie z przyjaciółmi może przynieść niespodziewane rozwiązanie męczącego Cię problemu.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Horoskop na środę zaleca, aby przemęczone Lwy pozwoliły sobie dzisiaj na relaks. Zwłaszcza, jeśli wywiązałaś się z zaległych obowiązków zawodowych i nie gonią Cię pilne terminy. Zaplanowana podróż służbowa sprawi Ci wielką przyjemność. Jedynie w związku miłosnym nic nie ułoży się dziś tak, jak byś tego chciała.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Gwiazdy ostrzegają, że nie unikniesz dziś stresujących i trudnych sytuacji w pracy. Niewykluczone, że będziesz musiała bronić swojej pozycji przed zespołem. Wykorzystaj swoją kreatywność, a szybko udowodnisz, że Twoje potknięcie nie ma wpływu na końcowy rezultat. Zakochane Panny nie powinny się oszukiwać – jeśli bliska osoba robi coś, co Ci nie odpowiada, natychmiast zareaguj.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Horoskop na środę 27.11.2019 przepowiada dość spokojny dzień dla wszystkich Wag. To świetny moment na inwestycje finansowe, albo zakup nieruchomości. Jeśli jesteś w związku, pamiętaj, że ukochana osoba może mieć własne zdanie na ten temat. Nie odrzucaj jej propozycji i porad.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Skorpiony czeka bogaty w komunikację dzień – być może poznasz wyjątkowe osoby, które pozostaną w Twoim życiu na dłużej. Nieudany projekt może negatywnie wpłynąć na Twoją pewność siebie, dlatego musisz pamiętać, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Uważaj na przemęczenie, szczególnie podczas podróży służbowej. W życiu osobistym możesz zacząć wszystko od zera.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Niewykluczone, że niektóre Strzelce zdecydują się dziś na odważną zmianę zawodu. Zanim podpiszesz jakiekolwiek dokumenty, dokładnie je przestudiuj – ryzyko oszustwa jest duże. Gwiazdy namawiają na relaksujące zakupy. Być może powinnaś pomyśleć nad nowym stylem? W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Horoskop na środę przewiduje, że otrzymasz dziś wspaniałą wiadomość. Współpracownicy mogą zwrócić się do Ciebie o radę. Nie zwlekaj z odpowiedzią, udowodnij swoją pomysłowość. Niespodziewane spotkanie z osobą, która była Ci bliska w przeszłości, może na nowo rozbudzić uczucia. Zanim poddasz się pasji, zastanów się, czy jesteś gotowa na ewentualne rozczarowanie.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Wodniki powinny przygotować się na dość spokojny, ale wymagający dzień. Gwiazdy nie wykluczają, że nawiążesz dziś kilka przydatnych kontaktów, które – przy odpowiednim wykorzystaniu – pozytywnie wpłyną na Twój rozwój zawodowy. Jeśli martwią Cię problemy natury finansowej i prawnej, koniecznie zwróć się o pomoc do specjalistów w tych dziedzinach. Samotne przedstawicielki znaku mają dziś szansę na randkę z niezwykłą osobą.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Horoskop na środę obiecuje Rybom produktywny dzień. Wciąż pracujesz na sukces, ale nie udaje Ci się go osiągnąć? Przede wszystkim nie narzekaj na te osoby, które nieco wyprzedzają Cię w rozwoju kariery. Nie popełnij dziś tego błędu, ponieważ Twoje słowa mogą Cię wiele kosztować. Lepiej zaoferuj komuś bliską współpracę. Ukochana osoba chętnie okaże Ci swoje wsparcie. 

horoskop chiński
Fot. stock.adobe.com

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.