horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 20.11.2019

Redakcja VIVA! 20 listopada 2019 05:34
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Według przepowiedni horoskopu na 20.11.2019, znaki zodiaku powinny przygotować się na spontaniczny i nieprzewidywalny dzień, nie unikniemy również niespodziewanych zmian naszych planów. Nadmiar negatywnych emocji nie będzie sprzyjać komunikacji w sprawach zawodowych.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Niewykluczone, że pogrążysz się dziś we wspomnieniach, a Twoje roztrzepanie stanie się poważną przeszkodą w pracy. Jeśli chcesz uniknąć nieprzyjemności z tego powodu, pozostaw nostalgiczny nastrój na inny dzień. Problemy finansowe wymagają stanowczych działań. Gwiazdy ostrzegają, że w relacji miłosnej będziesz musiała coś udowodnić. Postaw na komunikację.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Nie rezygnuj z nowych projektów zawodowych, nawet jeśli nie jesteś pewna, czy sobie poradzisz. Rezultat pozytywnie Cię zaskoczy, a sukces zmotywuje do walki o awans. Bliska osoba może Cię boleśnie skrytykować, jednak nie doszukuj się w tym wrogości. Potraktuj jej słowa jako poradę na przyszłość. Postaraj się zadbać o swoje zdrowie – ryzykujesz przemęczenie.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Przedstawiciele znaku często „upiększają” rzeczywistość, co pomaga im przetrwać nawet w najtrudniejszych warunkach i pokonać wszelkie przeszkody. Prawdopodobnie dziś wypróbujesz podobną taktykę, jednak musisz przygotować się na rozczarowanie. Nie unikniesz sprzeczki z osobą, która od dawna czeka na Twoje potknięcie. Jedyna porada Gwiazd: pomimo niechęci, nie rezygnuj ze swojego celu. Szczera rozmowa z ukochaną osobą pozwoli na rozsądną analizę obecnego związku.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Przed Tobą spokojny dzień. Nie zapominaj, że Twój nastrój, podobnie jak układanka, składa się z małych udogodnień – dlatego powinny cieszyć Cię nawet drobnostki, jak dobra pogoda czy uśmiech współpracowników. Nie poddawaj się smutnym myślom, a szybko pozbędziesz się negatywu ze swojego życia.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Los przygotował dla Ciebie niespodziankę. Czy Ci się spodoba? Niestety, przekonasz się o tym po fakcie. Nowe wyzwania zawodowe mogą Cię nieco przytłoczyć, ale wsparcie bliskiej osoby przywróci pozytywne nastawienie i zmotywuje Cię do działania. Gwiazdy ostrzegają, że nie ominie Cię napięta atmosfera w związku. Dziś szczególnie nie powinnaś ignorować potrzeb ukochanej osoby.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Horoskop na środę skłania do przemyśleń. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o swoim losie na najbliższą przyszłość, zastanów się, co tak naprawdę chcesz robić – i nie wahaj się, jeśli nagle zapragniesz zmian. Trudności finansowe mogą popsuć Ci humor, ale będziesz mogła liczyć na niespodziewaną pomoc w drugiej połowie dnia. Jeśli to możliwe, przełóż podróż służbową na przyszły tydzień.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Nie będzie to łatwy dzień. Wszelkie ważne sprawy zawodowe, finansowe i rodzinne należy przełożyć – dziś możesz popełnić niewybaczalny błąd. Pomimo niepowodzeń, zachowaj spokój i nie poddawaj się nadmiernie negatywnym emocjom. Już wkrótce odzyskasz równowagę. Jeśli chodzi o Twoje życie miłosne, Gwiazdy również nie mają dobrych wiadomości. Przygotuj się na łzy...

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Chęć osiągnięcia sukcesu może sprowokować Cię do ryzykownej inwestycji. Horoskop ostrzega jednak, że finanse mogą wyparować, jak zeszłoroczny śnieg. Czy Twoje ambitne plany są tego warte? Z łatwością poradzisz sobie z wyzwaniami zawodowymi, ale nie powinnaś podejmować się prac domowych. Skorpiony, które starannie ukrywały swoje prawdziwe uczucia, prawdopodobnie rozpoczną fascynującą historię miłosną.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Dziś nie będziesz narzekać na brak zainteresowania, również w negatywnym sensie. Konkurencja będzie obserwować każdy Twój krok, dlatego dokładnie przemyśl swoje działania. Zachowaj więc szczególną ostrożność, ale nie obawiaj się porażki, ponieważ los będzie Ci sprzyjał. Gwiazdy przewidują trudne chwile w życiu miłosnym. Czujesz się przytłoczona tym, co dzieje się w Twojej relacji? Czas na zmiany. W tym przypadku każde rozwiązanie będzie dla Ciebie korzystne.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Dzisiejszy sukces zależny będzie jedynie od Ciebie i Twojego nastawienia. Nie osiągniesz zbyt wiele, jeśli zwątpisz w moc swoich umiejętności. Ujawnij myśli, pomysły i plany, które od dawna kiełkują w Twojej głowie – tym sposobem zyskasz uznanie przełożonych. Bliska osoba może Cię irytować. Nie poddawaj się prowokacji i ostrożnie dobieraj słowa. Wszystko, co powiesz, może być wykorzystane przeciwko Tobie.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Horoskop na środę nie obiecuje Wodnikom łatwego dnia. Niefortunne sytuacje nie powinny Cię jednak załamywać. Wyciągnij odpowiednie wnioski, a unikniesz podobnych błędów w przyszłości. Jeśli nie chcesz paść ofiarą nieprzyjemnych plotek, powstrzymaj się od ujawniania szczegółów Twojego życia osobistego. Nie będzie to również dobry dzień pod względem finansowym. Gwiazdy pocieszają, że wsparcie ukochanej osoby pomoże Ci pokonać złośliwości losu.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Ryby powinny zadbać o swój komfort psychiczny, aby nie sprowokować negatywnych konsekwencji. Sytuacje stresowe mogą doprowadzić do nadmiernych emocji – w żadnym wypadku nie wyżywaj się na bliskich. Pomimo złego humoru, to doskonały dzień na kreatywne zadania. W pełni wykorzystaj swój talent, a na rezultat nie będziesz musiała długo czekać. Druga połówka może testować Twoją cierpliwość. Zastanów się, czy powinnaś tolerować takie zachowanie? 

Fot. stock.adobe.com

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.