horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Przygotuj się na nowe wyzwania! Oto Twój horoskop na sobotę!

Sprawdź, co wydarzy się 23.11.2019!

Redakcja VIVA! 23 listopada 2019 05:35
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy namawiają do działania – dziś znaki zodiaku z powodzeniem wykorzystają swoją energię. Horoskop na 23.11.2019 podpowiada, że najskuteczniejsze będą proste i sprawdzone rozwiązania.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Dzisiaj będziesz tak świetnie zorganizowana, że bez problemu pozbędziesz się zaległych spraw domowych. To dobry moment na pozbycie się rzeczy, których już nie potrzebujesz. Niestety, Gwiazdy przepowiadają nieprzyjemny wieczór. Nie unikniesz poważnej rozmowy z ukochaną osobą. Uważaj na swoje słowa – niefortunna wypowiedź może być początkiem końca.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Horoskop na sobotę przepowiada szczególnie korzystny dzień dla kreatywnych przedstawicielek znaku. Prawdopodobnie uda Ci się dokończyć istotny dla Twojej kariery projekt. Niewykluczone, że otrzymasz dziś zwrot długu sprzed lat. Życie osobiste wymaga Twojej uwagi. Nie pozwól, aby obecna relacja miłosna zaczęła Cię irytować.

HOROSKOP DZIENNY:  BLIŹNIĘTA

Przed Tobą dość leniwy dzień. Gwiazdy nie widzą w tym nic złego, ponieważ w pełni zasługujesz na odpoczynek. Prawdopodobnie spełnisz jedno ze swoich pragnień – jeśli tak się stanie, nie zapomnij podziękować przyjaciołom, którzy Ci pomogli. Bliska osoba może poprosić Cię o poradę i pomoc. Odmów, jeśli nie jesteś pewna swoich pomysłów.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Dziś będziesz prawdziwą duszą towarzystwa! Spotkanie z przyjaciółmi poprawi Ci humor po męczącym tygodniu w pracy. Bądź jednak ostrożna, ponieważ Twoje nieodpowiedzialne zachowanie może doprowadzić do poważnego konfliktu z ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Dzisiaj będziesz niezwykle energiczna. Horoskop na sobotę sugeruje, że przejmiesz inicjatywę i zaczniesz układać swoje życie na nowo. To doskonały dzień na prace domowe i komunikację z najbliższymi. Wieczorem ukochana osoba może Cię zaskoczyć wizją waszej wspólnej przyszłości. Nie musisz akceptować wszystkiego – zaufaj swojej intuicji.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Gwiazdy podpowiadają, że dziś powinnaś okazać powściągliwość. Rozwój sytuacji będzie zależny jedynie od Twojej zdolności do kontrolowania własnych emocji, szczególnie tych negatywnych. Możesz otrzymać dochodową ofertę biznesową, i nie powinnaś odmawiać. Ciężka praca nad związkiem przyniesie pożądany rezultat.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Dzisiaj konieczne jest nabycie cierpliwości i wytrwałości, aby uniknąć konfliktów z krewnymi. Rozmowa z zaufanym przyjacielem przywróci Ci wiarę w Twoje umiejętności, a co za tym idzie – możliwości. Wieczorem skup się jedynie na ukochanej osobie. Romantyczne wyznania i czułość są niezbędne na obecnym etapie waszej relacji.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Horoskop na 23.11.2019 przewiduje dość udany dzień dla większości Skorpionów. Niewykluczone, że otrzymasz ciekawą propozycję współpracy. Nie podejmuj decyzji w pośpiechu, ryzyko błędu jest zbyt duże. Poświęć więcej czasu najbliższym. Ktoś może oskarżyć Cię o nadmierny egoizm.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Przed Tobą spokojny dzień. Gwiazdy podpowiadają, że właśnie dziś powinnaś zająć się swoim zdrowiem – jesienna aura może Cię osłabić. Być może otrzymasz zwrot długu. Twoja sobota upłynie w dość przyjemnej atmosferze. Harmonia powróci do Twojej relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Skup się na swoich celach. Opanowanie pozwoli Ci zająć się kilkoma rzeczami naraz i doprowadzić każdą z nich do końca. Unikaj jedynie niepewnych transakcji finansowych. Nieprzewidziane zdarzenie może doprowadzić do nieprzyjemnej wymiany zdań z ukochaną osobą. Miłosne rozczarowanie może Cię wiele kosztować.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Horoskop na sobotę przewiduje, że Twój dzień rozpocznie się od konfliktu. Okaż szacunek wobec oponenta, a szybko zapomnisz o porannym psięciu. Wodniki, które spełniają się w kreatywnych zadaniach, będą miały szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności. Przygotuj się na wieczorną niespodziankę – romantyczna randka sprawi, że zapomnisz o całym świecie.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Niestety, Gwiazdy nie mają dobrych wiadomości. Nie unikniesz dziś nieprzyjemnej sytuacji, która negatywnie wpłynie na Twój nastrój. Z tego powodu możesz odczuwać smutek i przygnębienie, a dodatkowo pogrążysz się we własnych, dość mrocznych myślach. Bliska osoba może Cię źle zrozumieć, jednak nie wdawaj się w dyskusję, aby nie pogorszyć sytuacji w relacji miłosnej. 

Fot. stock.adobe.com

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.