horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Czy koniec tygodnia będzie dla Ciebie udany? Oto Twój horoskop na piątek!

Przepowiednia na 29.11.2019

Redakcja VIVA! 29 listopada 2019 05:33
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy przewidują dość spokojny dzień dla wszystkich znaków zodiaku. To dobry moment na działania sprzyjające rozwojowi kariery, takie jak rozwiązywanie ambitnych zadań. Doskonała organizacja, siła woli i zdolność do dążenia do celu będą hasłami przewodnimi tego piątku. Horoskop na 29.11.2019 ostrzega jedynie przed niepowodzeniem w życiu miłosnym.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Horoskop na piątek obiecuje Baranom dzień pełen miłych niespodzianek i nowych znajomości. Wszystko, co się dziś wydarzy, będzie miało ogromny wpływ na Twoją przyszłość. Jeśli ktoś z najbliższych krewnych poprosi Cię o wsparcie, nie odmawiaj pomocy. Miłosne nieporozumienie może doprowadzić do poważnej kłótni. Nie upieraj się dziś przy swoim, ale uszanuj zdanie ukochanej osoby.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Gwiazdy przewidują, że z powodzeniem wykorzystasz siłę swojego uroku. Konkurencja osłabnie, a wrogowie będą patrzeć na Ciebie z zazdrością. Jedynie sprawy osobiste mogą Cię dziś martwić. Nieprzyjemne wyrzuty, brak zaufania i nadmierna krytyka nie sprzyjają budowaniu stabilnej relacji. Rozważ swoje poglądy i przeanalizuj przykre sytuacje, a odkryjesz prawdziwy powód sporów z bliską osobą.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Bliźnięta będą miały wyjątkowe możliwości w różnych dziedzinach życia zawodowego. Przygotuj się na przekroczenie pewnych granic, które tak długo budowałaś. Sprawy finansowe mogą Cię nieco zmartwić, jednak Gwiazdy uspokajają, że Twoja sytuacja nie jest krytyczna. Wieczorem koniecznie umów się na romantyczne spotkanie z bliską Ci osobą.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Przed Tobą bardzo spokojny, wręcz nudny dzień. Jedyna porada horoskop wskazuje, że Twoja sytuacja finansowa znacznie się poprawi, jeśli wykonasz obowiązki zawodowe na czas. Przełożeni będą Cię obserwować. W miłości również bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Horoskop na 29.11.2019 sugeruje, że prawdopodobnie ponownie napotkasz trudności, które już kiedyś pokonałaś. Jednak w Twoim przypadku nie będzie to powrót do negatywnych emocji z przeszłości, ale szansa od losu. Po prostu wykorzystaj swoje doświadczenie. Jeśli chodzi o Twoje życie osobiste, pamiętaj, że w związku miłosnym najważniejsza jest szczerość.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Nie pozwól sobie na żadne niedociągnięcia w sprawach zawodowych – ryzykujesz utratę autorytetu. zanim podpiszesz ważne dokumenty, sprawdź je kilka razy. Gwiazdy nie wykluczają, że problemy rodzinne zmartwią Cię znacznie bardziej niż te związane z pracą. Nie próbuj ich rozwiązywać w zwykły sposób, jeśli nie chcesz, aby powróciły. W tym przypadku sprawdzi się Twoja kreatywność.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Horoskop przewiduje udany piątek dla tych Wag, które zdecydują się na zmianę wizerunku. Zasłużyłaś na relaks i nagrodę po wyczerpującym tygodniu pracy. Wieczorne spotkanie z ukochaną osobą i bliskimi przyjaciółmi upłynie w wyjątkowo serdecznej atmosferze.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Gwiazdy przewidują wyczerpujący dzień. Nieprzyjemna rozmowa z rywalem może negatywnie wpłynąć na Twoją samoocenę. Pamiętaj, jak wiele jesteś warta i nie poddawaj się smutnym myślom. Jeśli prowadzisz własną firmę, właśnie dziś otrzymasz wskazówkę, która pozwoli Ci osiągnąć sukces. Pomimo zmęczenia, umów się na spotkanie z ukochaną osobą – Twoja odmowa może zranić jej uczucia.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Prawdopodobnie odetchniesz dziś z ulgą, ponieważ pomyślnie rozwiążesz jeden z męczących Cię od dawna problemów. Fakt, że poradzisz sobie z tym kłopotem samodzielnie, tylko doda Ci motywacji do działania i walki o siebie. W relacji miłosnej wszystko się ułoży, jeśli przejmiesz inicjatywę.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Koziorożce będą dziś zwycięzcami we wszystkich dyskusjach. Pomimo nowych bodźców do rozwoju i budowania kariery, nie pozwól sobie na przemęczenie. Zadbaj o swoje zdrowie, ponieważ ryzykujesz nieprzyjemną dolegliwość. Unikaj również nieprzemyślanych wydatków – Gwiazdy podpowiadają, że zaoszczędzone pieniądze już wkrótce Ci się przydadzą.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Horoskop na piątek ostrzega, że będziesz dziś nieco rozkojarzona. Pamiętaj o ważnych projektach – jeśli nie wywiążesz się ze swoich zobowiązań, prawdopodobnie będziesz musiała ponieść przykre konsekwencje. Osoba, którą niedawno poznałaś, może przekazać Ci cenną informację. To również doskonały dzień na poważną rozmowę z drugą połówką.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Ryby powinny przygotować się na jednocześnie radosny, jak i dość fatalny dzień. Zachowaj szczególną czujność, a nie popełnisz niechcianych błędów. Horoskop na piątek namawia do inwestycji, o której myślisz już od dawna. Jeśli chodzi o Twoje życie miłosne, nadszedł czas na zmiany. Podczas rozmowy z ukochaną osobą wyraźnie zasugeruj, czego tak naprawdę oczekujesz od waszego związku. Ta odpowiedź skłoni Cię do podjęcia decyzji. 

horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.