horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swój horoskop na dziś i odkryj przepowiednię Gwiazd!

Co wydarzy się 24.11.2019?

Redakcja VIVA! 24 listopada 2019 05:35
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy przepowiadają produktywny dzień dla każdego znaku zodiaku. Chociaż niedzielna aura nie będzie skłaniać do nadmiernego romantyzmu, to dobry moment na rozwiązanie kilku problemów miłosnych. Horoskop na 24.11.2019 nie poleca odkładania najważniejszych spraw na później.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Horoskop na niedzielę przewiduje, że Barany muszą liczyć się z trudnościami, ponieważ uczucia przyćmią umysł. Przygotuj się na nieprzyjemne incydenty. Odświeżenie ciepłej relacji ze starymi przyjaciółmi poprawi Ci humor. Gwiazdy nie wykluczają nieoczekiwanego zysku.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Tego dnia będziesz robić wszystko „w dobrej wierze”. Unikaj dziś wszelkich transakcji finansowych, ponieważ istnieje wysokie ryzyko oszustwa. Nie zaniedbuj również swojego zdrowia – jeśli wydaje Ci się, że Twój organizm wyraźnie prosi o odpoczynek, koniecznie zaufaj tym przemyśleniom. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy ostrzegają, że dzisiejszy dzień może być dla Ciebie trudny. Szczególnie uważaj na to, co mówisz, ponieważ możesz stracić kogoś bliskiego. Aby uniknąć kłopotów, zajmij się dziś sobą. Przeanalizuj cele na najbliższą przyszłość i zastanów się, czy są warte Twoich wysiłków.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Raki mogą liczyć na dość leniwy, spokojny dzień. Senna atmosfera pozwoli Ci na chwilę oderwać się od kłopotów, związanych z życiem zawodowym. Gwiazdy przypominają, że harmonia w związku to efekt pracy dwóch osób, a nie jednej. Nie wdawaj się dziś w spory z ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Niewykluczone, że w Twoim życiu wydarzy się dziś coś naprawdę niesamowitego – i prawdopodobnie będzie to miała związek z Twoją przeszłością. Jeśli będziesz musiała podjąć ważną decyzję, zaufaj sobie, a nie innym. Potrzeba zmian może sprowokować Cię do odważnego kroku. Nie obawiaj się konsekwencji, ponieważ Gwiazdy są po Twojej stronie.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Możesz liczyć na sukces w sprawach miłosnych, jeśli okażesz ukochanej osobie najlepsze cechy swojego charakteru i potraktujesz ją z należnym szacunkiem i czułością. Nie ujawniaj jednak swoich tajemnic, jeszcze nie nadszedł na to czas. Horoskop na niedzielę nie wyklucza świetnej oferty zawodowej. Będziesz musiała dokładniej przemyśleć plany na przyszłość.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Wagi będą musiały się dziś wykazać. Jeśli zauważysz, że nie jesteś w stanie poradzić sobie z zaległymi problemami, poproś o wsparcie, a bliscy na pewno Cię nie zawiodą. Gwiazdy ostrzegają przed pogorszeniem atmosfery w relacji miłosnej – być może uczucia po prostu wygasły. Nie jest to powód do smutku, ale wskazówka, że powinnaś zastanowi się nad potrzebami swojego serca.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Horoskop nie zaleca Skorpionom zbytniego relaksu i samotnego wypoczynku. Spotkanie z przyjaciółmi może sprowokować Cię do dobrych decyzji, które pozytywnie wpłyną na Twoją przyszłość. Nie zapomnij o swojej diecie, jeśli nie chcesz narzekać na kłopoty zdrowotne. Wieczorne spotkanie z drugą połówką może Cię zaskoczyć.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Przygotuj się na intensywną niedzielę. Krewni i przyjaciele potraktują Cię dziś jak wyrocznię, poszukując odpowiedzi na soje pytania. Nie odmawiaj im pomocy, ponieważ już wkrótce to Ty możesz znaleźć się w podobnej sytuacji. Jeśli chodzi o życie miłosne, ukochana osoba może oczekiwać konkretnych czynów z Twojej strony.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Koziorożce postawią dziś na relaks. Gwiazdy nie polecają jednak bezczynnego dnia, ale zachęcają do zakończenia pewnych rzeczy, ponieważ właśnie teraz możesz to zrobić bez większego wysiłku. Pamiętaj, że im więcej spraw załatwisz w niedzielę, tym mniej problemów spadnie na Ciebie w tygodniu. Horoskop przewiduje udany wyjazd dla tych przedstawicieli znaku, którzy wybierają się za granicę.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Niewykluczone, że poczujesz się dziś samotna i zdezorientowana, i z tego powodu będziesz unikać towarzystwa innych osób. Smutne myśli o bliskich, którzy się od Ciebie odwrócili, nie dadzą Ci spokoju. Jednak, jeśli nie ma wzajemności, nie powinnaś się męczyć. Wieczorem możesz zając się analizą ważnych dokumentów. Będziesz wyjątkowo skupiona na tym, co robisz i szybko wykryjesz błędy.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Horoskop na 24.11.2019 przepowiada, że dziś w pełni poświęcisz się sprawom rodzinnym i domowym. Skoncentruj się na tym, co wymaga naprawy – Gwiazdy przypominają, że chodzi zarówno o przedmioty, jak i relacje międzyludzkie. Jeśli wcześniej złożyłaś obietnicę ukochanej osobie, odstąpienie od niej nie jest już możliwe. Nie oszukuj drugiej połówki, inaczej będziesz musiała słono za to zapłacić. 

horoskop chiński
Fot. stock.adobe.com

18-24 KWIETNIA
szaleństwo zakupów
-20% na wszystko
-20% na wszystko
Rabat 20% na cały asortyment d... więcej»
Kod rabatowy:WIOSNA20
Zobacz
+
-20% na wszystko
Online
Stacjonarnie

Rabat 20% na cały asortyment dostępny na naoko-store.pl, w butiku w Poznaniu (Posnania),  Warszawie (Elektrownia Powiśle) oraz Łodzi (Manufaktura). Szczegóły u sprzedawcy i na stronie www.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:WIOSNA20
Zobacz
Rabat do -20%
Rabat do -20%
-10% na zakupy za min. 99 zł l... więcej»
Kod rabatowy:SZALENSTWO
Zobacz
+
Rabat do -20%
Online

-10% na zakupy za min. 99 zł lub -20% na zakupy za min. 199 zł. Rabaty nie łączą się z innymi promocjami oraz nie dotyczą produktów Hebe Partner. Oferta i szczegóły w aplikacji Hebe i na hebe.pl. 

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZALENSTWO
Zobacz
20% rabatu na kosmetyki Clarena
20% rabatu na kosmetyki Clarena
Rabat na cały asortyment dostę... więcej»
Kod rabatowy:SZALONE20
Zobacz
+
20% rabatu na kosmetyki Clarena
Online
Stacjonarnie

Rabat na cały asortyment dostępny w sklepach stacjonarnych i na e-clarena.eu. Promocja obowiązuje dla zamówień powyżej 100zł oraz obejmuje produkty nieprzecenione. Szczegóły u sprzedawcy i na stronie.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZALONE20
Zobacz
-20% na wybrane produkty
-20% na wybrane produkty
Rabat -20% na wybrane meble i... więcej»
Kod rabatowy:SZ20
Zobacz
+
-20% na wybrane produkty
Online
Stacjonarnie

Rabat -20% na wybrane meble i akcesoria dostępny w sklepach stacjonarnych i na www.miloohome.pl. Szczegóły w salonach i na stronie.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZ20
Zobacz
20% na cały asortyment
20% na cały asortyment
Rabat 20% na cały asortyment d... więcej»
Kod rabatowy:ZAKUPY20
Zobacz
+
20% na cały asortyment
Online

Rabat 20% na cały asortyment dostępny na www.swederm.com. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły na stronie.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:ZAKUPY20
Zobacz
Rabat 25%
Rabat 25%
Rabat na kolekcję SS24 Guess o... więcej»
Kod rabatowy:SZALENSTWO24
Zobacz
+
Rabat 25%
Online
Stacjonarnie

Rabat na kolekcję SS24 Guess oraz Marciano by Guess, z wyłączeniem kolekcji kapsułowych i carryovers. Dostępny w sklepach stacjonarnych oraz online na www.guess.eu/pl. Nie dotyczy outletów.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZALENSTWO24
Zobacz
REKLAMA

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.