horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swój horoskop na dziś i odkryj przepowiednię Gwiazd!

Co wydarzy się 24.11.2019?

Redakcja VIVA! 24 listopada 2019 05:35
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy przepowiadają produktywny dzień dla każdego znaku zodiaku. Chociaż niedzielna aura nie będzie skłaniać do nadmiernego romantyzmu, to dobry moment na rozwiązanie kilku problemów miłosnych. Horoskop na 24.11.2019 nie poleca odkładania najważniejszych spraw na później.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Horoskop na niedzielę przewiduje, że Barany muszą liczyć się z trudnościami, ponieważ uczucia przyćmią umysł. Przygotuj się na nieprzyjemne incydenty. Odświeżenie ciepłej relacji ze starymi przyjaciółmi poprawi Ci humor. Gwiazdy nie wykluczają nieoczekiwanego zysku.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Tego dnia będziesz robić wszystko „w dobrej wierze”. Unikaj dziś wszelkich transakcji finansowych, ponieważ istnieje wysokie ryzyko oszustwa. Nie zaniedbuj również swojego zdrowia – jeśli wydaje Ci się, że Twój organizm wyraźnie prosi o odpoczynek, koniecznie zaufaj tym przemyśleniom. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy ostrzegają, że dzisiejszy dzień może być dla Ciebie trudny. Szczególnie uważaj na to, co mówisz, ponieważ możesz stracić kogoś bliskiego. Aby uniknąć kłopotów, zajmij się dziś sobą. Przeanalizuj cele na najbliższą przyszłość i zastanów się, czy są warte Twoich wysiłków.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Raki mogą liczyć na dość leniwy, spokojny dzień. Senna atmosfera pozwoli Ci na chwilę oderwać się od kłopotów, związanych z życiem zawodowym. Gwiazdy przypominają, że harmonia w związku to efekt pracy dwóch osób, a nie jednej. Nie wdawaj się dziś w spory z ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Niewykluczone, że w Twoim życiu wydarzy się dziś coś naprawdę niesamowitego – i prawdopodobnie będzie to miała związek z Twoją przeszłością. Jeśli będziesz musiała podjąć ważną decyzję, zaufaj sobie, a nie innym. Potrzeba zmian może sprowokować Cię do odważnego kroku. Nie obawiaj się konsekwencji, ponieważ Gwiazdy są po Twojej stronie.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Możesz liczyć na sukces w sprawach miłosnych, jeśli okażesz ukochanej osobie najlepsze cechy swojego charakteru i potraktujesz ją z należnym szacunkiem i czułością. Nie ujawniaj jednak swoich tajemnic, jeszcze nie nadszedł na to czas. Horoskop na niedzielę nie wyklucza świetnej oferty zawodowej. Będziesz musiała dokładniej przemyśleć plany na przyszłość.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Wagi będą musiały się dziś wykazać. Jeśli zauważysz, że nie jesteś w stanie poradzić sobie z zaległymi problemami, poproś o wsparcie, a bliscy na pewno Cię nie zawiodą. Gwiazdy ostrzegają przed pogorszeniem atmosfery w relacji miłosnej – być może uczucia po prostu wygasły. Nie jest to powód do smutku, ale wskazówka, że powinnaś zastanowi się nad potrzebami swojego serca.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Horoskop nie zaleca Skorpionom zbytniego relaksu i samotnego wypoczynku. Spotkanie z przyjaciółmi może sprowokować Cię do dobrych decyzji, które pozytywnie wpłyną na Twoją przyszłość. Nie zapomnij o swojej diecie, jeśli nie chcesz narzekać na kłopoty zdrowotne. Wieczorne spotkanie z drugą połówką może Cię zaskoczyć.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Przygotuj się na intensywną niedzielę. Krewni i przyjaciele potraktują Cię dziś jak wyrocznię, poszukując odpowiedzi na soje pytania. Nie odmawiaj im pomocy, ponieważ już wkrótce to Ty możesz znaleźć się w podobnej sytuacji. Jeśli chodzi o życie miłosne, ukochana osoba może oczekiwać konkretnych czynów z Twojej strony.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Koziorożce postawią dziś na relaks. Gwiazdy nie polecają jednak bezczynnego dnia, ale zachęcają do zakończenia pewnych rzeczy, ponieważ właśnie teraz możesz to zrobić bez większego wysiłku. Pamiętaj, że im więcej spraw załatwisz w niedzielę, tym mniej problemów spadnie na Ciebie w tygodniu. Horoskop przewiduje udany wyjazd dla tych przedstawicieli znaku, którzy wybierają się za granicę.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Niewykluczone, że poczujesz się dziś samotna i zdezorientowana, i z tego powodu będziesz unikać towarzystwa innych osób. Smutne myśli o bliskich, którzy się od Ciebie odwrócili, nie dadzą Ci spokoju. Jednak, jeśli nie ma wzajemności, nie powinnaś się męczyć. Wieczorem możesz zając się analizą ważnych dokumentów. Będziesz wyjątkowo skupiona na tym, co robisz i szybko wykryjesz błędy.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Horoskop na 24.11.2019 przepowiada, że dziś w pełni poświęcisz się sprawom rodzinnym i domowym. Skoncentruj się na tym, co wymaga naprawy – Gwiazdy przypominają, że chodzi zarówno o przedmioty, jak i relacje międzyludzkie. Jeśli wcześniej złożyłaś obietnicę ukochanej osobie, odstąpienie od niej nie jest już możliwe. Nie oszukuj drugiej połówki, inaczej będziesz musiała słono za to zapłacić. 

horoskop chiński
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…