horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Co przepowiada Twój horoskop codzienny na następny tydzień? Sprawdź!

Co wydarzy się w dniach 11.11 – 17.11.2019?

Redakcja VIVA! 11 listopada 2019 15:13
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Co wydarzy się w Twoim życiu w nadchodzącym tygodniu listopada? Gwiazdy przewidują wiele niespodzianek. Sprawdź swój znak zodiaku!

baran horoskop

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Horoskop dzienny dla Barana na poniedziałek 11.11.2019

Próby ograniczenia Twojej wolności przyniosą odwrotny skutek i jeszcze bardziej podsycą Twoje nieodparte pragnienie przygody. Zastanów się, czy warto ujawnić tak wiele swoich tajemnic. Jeśli chcesz zmienić coś w obecnym związku miłosnym, dobierz precyzyjne słowa, które jasno określą Twoje potrzeby.

Horoskop dzienny dla Barana na wtorek 12.11.2019

Nie obciążaj bliskiej osoby swoimi problemami i nadmiernymi emocjami – dziś to Ty musisz okazać wsparcie. Jeśli chcesz zyskać czyjeś zaufanie, działaj cierpliwie i dyskretnie. Gwiazdy przewidują znaczną poprawę w sprawach finansowych.

Horoskop dzienny dla Barana na środę 13.11.2019

Niewykluczone, że dzisiaj w Twoim życiu wydarzy się coś pięknego i niezapomnianego. Z powodzeniem zrealizujesz projekty, które od kilku dni odkładasz na inny termin. Jedynie wieczorem Twój nastrój może się popsuć, ze względu na nieprzyjemną wymianę zdań z ukochaną osobą.

Horoskop dzienny dla Barana na czwartek 14.11.2019

Gwiazdy ostrzegają, że dziś będziesz musiała poradzić sobie z oporem i barkiem zrozumienia ze strony współpracowników i przełożonych. Twoja inicjatywa może nie się nie udać. To nie jest dobry dzień na planowanie przyszłości, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Horoskop dzienny dla Barana na piątek 15.11.2019

Przed Tobą dość nerwowy dzień, pełen nieporozumień i sprzeczek. Rozmowa z zaufanym przyjacielem przywróci równowagę do Twojego życia i znów nie będziesz narzekać na brak dobrego nastroju. Sukces w nowej pracy będzie możliwy tylko wtedy, gdy odważysz się na coś nowego.

Horoskop dzienny dla Barana na sobotę 16.11.2019

Sobota nie zaskoczy Cię niczym nowym. Jeśli uda Ci się zapanować nad emocjami i odrzucisz negatywne przeczucia, żaden istotny szczegół nie umknie Twojej uwadze. Wieczorem koniecznie poświęć czas ukochanej osobie.

Horoskop dzienny dla Barana na niedzielę 17.11.2019

Nie jest to dobry dzień na rewolucję w życiu. Gwiazdy podpowiadają, że Twoje dzisiejsze działania mogą mieć negatywny wpływ na najbliższą przyszłość. Powstrzymaj się od podejmowania decyzji, ale nie ukrywaj, że pragniesz zmian.

byk horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: BYK

Horoskop dzienny dla Byka na poniedziałek 11.11.2019

Prawdopodobnie nie będziesz dziś w zbyt dobrym nastroju. Przygotuj się na serię drobnych niepowodzeń, których konsekwencje odczujesz już wkrótce. Aby uniknąć błędu, wykorzystaj najlepsze cechy swojego charakteru, czyli skromność i dyplomację.

Horoskop dzienny dla Byka na wtorek 12.11.2019

Gwiazdy ostrzegają, że nie powinnaś dziś angażować się w zadania, które są dla Ciebie niedostępne. Skup się na tym, co potrafisz najlepiej, a osiągniesz sukces. Wieczorem ukochana osoba może Cię rozczarować.

Horoskop dzienny dla Byka na środę 13.11.2019

Przed Tobą dość kłopotliwy i trudny dzień, wypełniony rozwiązywaniem bieżących problemów. Nie unikniesz nieprzyjemnej sprzeczki z kimś, kogo uważałaś na zaufaną osobę. Porada Gwiazd: bądź szczególnie uważna podczas rozmów z innymi. Ktoś przekaże Ci zaskakującą wiadomość.

Horoskop dzienny dla Byka na czwartek 14.11.2019

Niewykluczone, że nie uda Ci się dziś osiągnąć tego, co planowałaś. Możesz jednak liczyć na wynik pośredni, który może okazać się bardziej wartościowy niż ostateczny cel. W miłości bez zmian.

Horoskop dzienny dla Byka na piątek 15.11.2019

Twoja pewność siebie może Cię dziś zawieść. Zwracaj szczególną uwagę na to, co mówisz, jeśli nie chcesz, aby ktoś wykorzystał Twoje słowa przeciwko Tobie. Gwiazdy podpowiadają, że to dobry moment na pracę nad związkiem miłosnym. Jeśli pragniesz zmian, wprowadź je w życie – ukochana osoba chętnie się dostosuje do Twoich wymagań.

Horoskop dzienny dla Byka na sobotę 16.11.2019

Dziś znajdziesz się w centrum uwagi. Zarówno krewni, jak i przyjaciele będą doradzać Ci w temacie zaangażowania się w nowe projekty. Nie ulegaj ich namowom, jeśli Twoja intuicja podpowiada Ci inaczej.

Horoskop dzienny dla Byka na niedzielę 17.11.2019

Niewykluczone, że w Twoim życiu znów pojawi się osoba, która kiedyś Cię zawiodła. Czy warto dać jej drugą szansę? Musisz podjąć decyzję.

bliźnięta horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: BLIŹNIĘTA

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na poniedziałek 11.11.2019

Twoja aktywność twórcza wzrośnie i przyciągnie wszystko, co pozytywne. Twoje działania będą dziś zbyt intuicyjne, romantyczne, a nawet trudne do wytłumaczenia. Możliwe, że z własnej winy znajdziesz się w nieprzyjemnej i zagmatwanej sytuacji.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na wtorek 12.11.2019

Znajomy rytm Twojej codziennej rutyny może być zakłócony poprzez nowe wymagania i potrzebę ich spełnienia. Gwiazdy wróżą sukces, jeśli tylko będziesz potrafiła się dostosować. Rozmowa z ukochaną osobą rzuci światło na waszą wspólną przyszłość.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na środę 13.11.2019

Dzisiejszy dzień nie wniesie wiele nowego do Twojego życia. Rutynowe obowiązki mogą Cię zmęczyć, ale nie unikniesz tych zadań, jeśli pracujesz na swój sukces.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na czwartek 14.11.2019

Tego dnia nie oczekuj nic nadzwyczajnego. Jedynie odważna decyzja w życiu zawodowym może coś zmienić, jednak Gwiazdy nie są pewne, czy jesteś na to przygotowana. Przeanalizuj swoje możliwości, aby nie popełnić błędu. W miłości przyda się odrobina spontaniczności, o ile nie chcesz, aby Twoją relację również pochłonęła rutyna.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na piątek 15.11.2019

Musisz zachować szczególną ostrożność we wszystkich swoich działaniach, aby nie zagęścić ogólnego tła tego niezbyt przyjemnego momentu życia. Nagły konflikt z bliską osobą może wyprowadzić Cię z równowagi.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na sobotę 16.11.2019

Dziś możesz liczyć na nieoczekiwany zwrot wydarzeń – może to być ważne spotkanie, którego nie możesz przełożyć, albo ciekawy projekt, którego wykonanie nie może czekać. Niewykluczone, że dzisiejszy dzień sprowokuje Cię do zbudowania swojego światopoglądu na nowo.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na niedzielę 17.11.2019

Gwiazdy przewidują dość leniwy dzień, nawet jeśli wcześniej zaplanowałaś niedzielę zupełnie inaczej. Prawdopodobnie nie unikniesz nieprzewidzianych wydatków, ale pamiętaj, że nie jest to powód do kłótni z ukochaną osobą.

rak horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: RAK

Horoskop dzienny dla Raka na poniedziałek 11.11.2019

Dziś powinnaś w każdy możliwy sposób unikać sprzeczek z otoczeniem. Nie pozwalaj sobie na brak ostrożności, nie tylko podczas komunikacji z innymi, ale także w sprawach finansowych. Jeśli odpowiednio ocenisz swoje możliwości i czas, jakim dysponujesz, z łatwością dopilnujesz terminów.

Horoskop dzienny dla Raka na wtorek 12.11.2019

Tego dnia będziesz mogła w pełni cieszyć się poczuciem szczęścia. Wtorek upłynie w pozytywnej atmosferze, żadnych kłopotów i rozczarowań. Niewykluczone, że ukochana osoba zaskoczy Cię przyjemną niespodzianką.

Horoskop dzienny dla Raka na środę 13.11.2019

Gwiazdy przewidują sukces zawodowy. Twoja wytrwałość się opłaci, ale nie spoczywaj na laurach – przy odpowiednim nastawieniu możesz osiągnąć znacznie więcej. To dobry moment na inwestycje finansowe.

Horoskop dzienny dla Raka na czwartek 14.11.2019

Pomimo pokusy, nie ujawniaj swoich planów na najbliższą przyszłość. Twoje pomysły będą doskonałe, ale ktoś może Cię uprzedzić. W miłości bez zmian.

Horoskop dzienny dla Raka na piątek 15.11.2019

Dzisiaj możesz być bliska popełnienia dużego błędu. Uważaj na swoje słowa i czyny, jeśli nie chcesz zmagać się z nieprzyjemnymi konsekwencjami. szczególnie, że wrogowie nie śpią, ale liczą na Twoje potknięcie.

Horoskop dzienny dla Raka na sobotę 16.11.2019

Gwiazdy ostrzegają, że unikniesz dziś negatywnych emocji. Być może musisz po prostu odpocząć po intensywnym tygodniu? Spotkaj się z przyjaciółmi, aby poczuć się lepiej i uzyskać niezbędną w tej sytuacji poradę.

Horoskop dzienny dla Raka na niedzielę 17.11.2019

Niedziela upłynie w przyjemnym, leniwym nastroju. To dobry moment na zaległe prace domowe. Nie odrzucaj propozycji spontanicznego wyjazdu. Niewykluczone, że zmieni Twoje życie na lepsze.

lew horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: LEW

Horoskop dzienny dla Lwa na poniedziałek 11.11.2019

Dzisiaj zrozumiesz, jak destrukcyjna bywa zazdrość, zarówno Twoja, jak i ukochanej osoby. Nie ulegaj negatywnym emocjom, ale postaw na szczerą rozmowę, która przywróci harmonię do waszego związku. Uważaj na niepewne transakcje finansowe – ryzykujesz stratę pieniędzy.

Horoskop dzienny dla Lwa na wtorek 12.11.2019

Nie uciekniesz dziś od nadmiaru zaległych obowiązków. Wykaż się cierpliwością i sumiennością, a przełożeni nie zauważą twojego drobnego potknięcia. W życiu samotnych przedstawicielek znaku może się wiele zmienić.

Horoskop dzienny dla Lwa na środę 13.11.2019

Gwiazdy przewidują, że dziś możesz być zbyt podejrzliwa. Takie nastawienie nie wpłynie dobrze na Twoją relację z najbliższymi. Jeśli nie możesz pozbyć się uprzedzeń, postaraj się unikać zbyt osobistych rozmów.

Horoskop dzienny dla Lwa na czwartek 14.11.2019

Prawdopodobnie dziś wszystkie Twoje plany ulegną zmianom. Niestety, nie dotrzymasz obietnic, przez co narazisz się krewnym i ukochanej osobie. W tym przypadku nie uda Ci się uniknąć konfliktu.

Horoskop dzienny dla Lwa na piątek 15.11.2019

Zwróć uwagę na to, w jaki sposób otoczenie reaguje na Twoje słowa i czyny. Konstruktywna krytyka nie musi być zła – być może powinnaś popracować nad swoim nastawieniem? Gwiazdy będą Ci sprzyjać w tym temacie.

Horoskop dzienny dla Lwa na sobotę 16.11.2019

Niewykluczone, że w Twoim życiu znów pojawi się osoba, która skrzywdziła Cię w przeszłości. Zanim podejmiesz decyzję o odnowieniu relacji, zastanów się, czy jesteś na to gotowa. Kolejne rozczarowanie może być jedynie bardziej bolesne.

Horoskop dzienny dla Lwa na niedzielę 17.11.2019

Jak tylko weźmiesz się w garść, odnajdziesz rozwiązanie dręczących Cię problemów. Nieoczekiwane wsparcie finansowe pomoże Ci pokonać wszelkie trudności. Wieczorem poświęć czas na rozmowę z ukochaną osobą.

panna horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: PANNA

Horoskop dzienny dla Panny na poniedziałek 11.11.2019

Twój sukces może sprowokować innych do rozpowszechniania plotek na Twój temat. Nie powinny Cię powstrzymywać, wręcz przeciwnie – negatywne komentarze mogą zmotywować Cię do dalszego działania. Gwiazdy są po Twojej stronie.

Horoskop dzienny dla Panny na wtorek 12.11.2019

Przed Tobą burzliwy dzień, pełen zaległych obowiązków zawodowych i spraw finansowych. Skup się na celu, inaczej ominie Cię przyjemna niespodzianka. Ukochana osoba liczy na Twoje wsparcie – nie zawiedź jej, jeśli zależy Ci na tym związku.

Horoskop dzienny dla Panny na środę 13.11.2019

Nie unikniesz dziś negatywnych myśli. Po raz kolejny poczujesz się odtrącona i porzucona. Weź się w garść i zacznij iść do przodu, ale ostrożnie i konsekwentnie, bez zbędnych emocji. Gwiazdy przypominają, że w Twoim przypadku samotność to klucz do sukcesu.

Horoskop dzienny dla Panny na czwartek 14.11.2019

Nie będzie to zwykły dzień, ale szalony wyścig. Bądź przygotowana na obniżenie swojej witalności. Będziesz musiała oszczędzać energię, aby nie zgubić się na drodze do celu. Nie zamykaj się przed innymi, poszukaj wsparcia w przyjaznej komunikacji.

Horoskop dzienny dla Panny na piątek 15.11.2019

Zadbaj dziś o siebie i o swoje zdrowie. Nadmierne przemęczenie może zniszczyć Twoje plany, nad którymi tak długo pracowałaś. Jeśli chodzi o życie miłosne, postaw na więcej romantyczności, a mniej praktyczności i kalkulacji.

Horoskop dzienny dla Panny na sobotę 16.11.2019

Urzeczywistnienie jednego z Twoich największych pragnień może wymagać wydania znacznej sumy pieniężnej, ale Twój doskonały nastrój będzie tego wart. Bliska osoba może zaskoczyć Cię propozycją na przyszłość, jednak nie podejmuj zbyt pochopnej decyzji w tym temacie.

Horoskop dzienny dla Panny na niedzielę 17.11.2019

Nawet jeśli poczujesz taką potrzebę, nie opowiadaj nikomu o swoich celach na następny tydzień. Gwiazdy ostrzegają, że nie wszyscy życzą Ci dobrze. Pomimo obowiązków domowych i rodzinnych, nie zapomnij o sobie i swoim odpoczynku. Przed Tobą intensywny tydzień.

waga horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: WAGA

Horoskop dzienny dla Wagi na poniedziałek 11.11.2019

Przed Tobą dość trudny dzień. Pamiętaj, że milczenie jest złotem i bądź bardzo dyplomatyczną, tolerancyjną i taktowną osobą, zwłaszcza podczas rozmów z współpracownikami. Nie jest to dobry moment na inwestycje finansowe.

Horoskop dzienny dla Wagi na wtorek 12.11.2019

Osiągniesz sukces, jeśli zaczniesz pracować nad spełnieniem konkretnych pragnień. Gwiazdy nie wykluczają zmian, zarówno w życiu zawodowym, jak i w życiu miłosnym. Niestety, horoskop nie mówi, czy będą to zmiany pozytywne.

Horoskop dzienny dla Wagi na środę 13.11.2019

Prawdopodobnie nie zaakceptujesz rzeczy, niezgodnych z Twoim poglądem na życie. Nie krytykuj jednak wyborów innych, jeśli nie chcesz zdobyć nowych wrogów. Szczera rozmowa o przyszłości zbliży Cię z ukochaną osobą.

Horoskop dzienny dla Wagi na czwartek 14.11.2019

Jeśli nie chcesz stracić równowagi życiowej, pozbądź się nadmiaru przykrych obowiązków i wyeliminuj ze większość zmartwień. Tak naprawdę, drobne nieporozumienia nie są warte Twoich nerwów. Wieczór zaskoczy Cię przypływem siły, pozytywnie wpływając na Twój nastrój.

Horoskop dzienny dla Wagi na piątek 15.11.2019

Wygrana z konkurencją będzie miała korzystny wpływ na Twoją karierę. Otrzymasz to, na co zasłużyłaś. Po trudnym tygodniu musisz odpocząć, dlatego wieczorem spotkaj się z gronem zaufanych przyjaciół.

Horoskop dzienny dla Wagi na sobotę 16.11.2019

Zadbaj o zdrowie, a szczególnie uważaj na przeziębienie. To doskonały dzień na realizację drobnych pragnień, które od dawna siedzą w Twojej głowie.

Horoskop dzienny dla Wagi na niedzielę 17.11.2019

Wspaniały nastrój Cię nie opuści, dzięki wewnętrznej satysfakcji. Już dziś zacznij planować działania, które przybliżą Cię do nowego celu. W miłości bez zmian.

skorpion horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: SKORPION

Horoskop dzienny dla Skorpiona na poniedziałek 11.11.2019

Dziś Twoje śmiałe plany staną się zwycięską rzeczywistością. Możliwe, że ulegniesz pokusie krótkiego romansu, dlatego przygotuj się na nieoczekiwany zwrot w życiu osobistym. Niezależnie od wszystkiego, nie krzywdź ukochanej osoby.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na wtorek 12.11.2019

Dzisiaj z niezwykłą łatwością wykonasz nawet najtrudniejsze zadania, których nie podejmowałaś wcześniej z powodu braku pewności siebie i braku wiary we własne możliwości. Będziesz bardzo aktywna i pomysłowa. Jedynie Twoje życie prywatne może być źródłem nieprzyjemności.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na środę 13.11.2019

Przygotuj się na dość nudny, spokojny dzień. Gwiazdy uprzedzają, że jet to jedynie cisza przed burzą. Pozorna harmonia już wkrótce może zniknąć. Czy jesteś w stanie nad tym zapanować?

Horoskop dzienny dla Skorpiona na czwartek 14.11.2019

Postaraj się nie przegapić szansy, aby zrobić wrażenie na osobie, którą tak bardzo cenisz. Uwierz w siebie, a zyskasz możliwość realizacji celu, na który pracujesz od wielu tygodni. Ciągłe nieporozumienia w związku miłosnym mogą doprowadzić do ostatecznej decyzji z Twojej strony.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na piątek 15.11.2019

Z pewnym smutkiem przyznasz, że z jakiegoś powodu nie cieszy Cię już Twój sukces. Nie ulegaj negatywnym emocjom, ponieważ możesz stracić swoją pozycję zawodową. Gwiazdy zapewniają, że chwilowy kryzys wkrótce minie.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na sobotę 16.11.2019

W Twoim życiu zawodowym może nastąpić nieoczekiwany zwrot akcji, wiążący się z przeprowadzką do innego biura lub miasta. Zanim odmówisz tej propozycji, zastanów się, czy nie jest to doskonała okazja do zmian w Twoim życiu.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na niedzielę 17.11.2019

Niewykluczone, że dzisiejszy dzień poświęcisz rozmyślaniu i analizie wydarzeń, które ostatnio sprawiły Ci smutek. Kolejne rozczarowania tylko pogłębią Twoje niezadowolenie. W żadnym wypadku nie wyżywaj się na bliskich osobach, jeśli nagle poczujesz taką potrzebę.

strzelec horoskop

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Horoskop dzienny dla Strzelca na poniedziałek 11.11.2019

Dziś zaprezentujesz najlepsze cechy swojego charakteru. Gwiazdy podpowiadają, że masz ostatnią szansę na określenie, czego tak naprawdę chcesz, a z czego wolałabyś zrezygnować. Bliska osoba ucieszy się, jeśli okażesz czułość.

Horoskop dzienny dla Strzelca na wtorek 12.11.2019

Przed Tobą dzień odważnych działań i ambitnych planów. Przygotuj się jednak na drobne niepowodzenie. Nie wpłynie to na Twój rozwój zawodowy, ale musisz uważać na niechciane emocje.

Horoskop dzienny dla Strzelca na środę 13.11.2019

Zarówno małe, jak i duże osiągnięcia zmotywują Cię do działania. Nie odrzucaj na pozór ryzykownych pomysłów, ponieważ to może być Twój klucz do spełnienia. Horoskop przewiduje znaczące zmiany w życiu samotnych Strzelców.

Horoskop dzienny dla Strzelca na czwartek 14.11.2019

Krytyka otoczenia może popsuć Ci humor. Nie obrażaj się, ale przeanalizuj, czy taka opinia może być słuszna. Pamiętaj, że Twój sukces w dużej mierze zależy od współpracy z innymi.

Horoskop dzienny dla Strzelca na piątek 15.11.2019

Przed Tobą dość spokojny dzień. Dziś możesz pozwolić sobie na większe wydatki finansowe, ponieważ wkrótce otrzymasz wynagrodzenie za swój wysiłek. Jeśli nie chcesz doprowadzić do poważnego konfliktu rodzinnego, nie wdawaj się w dyskusję z krewnymi.

Horoskop dzienny dla Strzelca na sobotę 16.11.2019

Nie unikniesz poczucia rozczarowania, związanego z ukochaną osobą lub przyjaciółmi. Niestety, Gwiazdy przepowiadają, że nie rozwiążesz tej nieprzyjemnej sytuacji. Zadbaj więc o swoje zdrowie, również psychiczne.

Horoskop dzienny dla Strzelca na niedzielę 17.11.2019

Dziś będziesz zdolna do lekkomyślnych zmian, które doprowadzą do pewnych strat. Pamiętaj jednak, że osoby, które się od Ciebie odwrócą, nie są warte Twoich łez. Jeśli planowałaś krótki urlop z dala od domu, niedziela to doskonały dzień na spełnienie tego celu.

koziorożec horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: KOZIOROŻEC

Horoskop dzienny dla Koziorożca na poniedziałek 11.11.2019

Przed Tobą dzień pełen przyjemnych spotkań, a udane rozmowy zawodowe wpłyną na Twój rozwój. Strzeż się jedynie plotek, szczególnie o Twoich bliskich znajomych. Jeśli to niezbędne, okaż wsparcie ukochanej osobie.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na wtorek 12.11.2019

Horoskop przewiduje udany dzień pod każdym względem. Krytyczne nastawienie do samej siebie będzie jedynie wspomnieniem, a pochlebne komentarze współpracowników dodadzą Ci skrzydeł. To doskonała motywacja do ustalenia następnego celu.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na środę 13.11.2019

Dziś poświęcisz dużo czasu na poprawę sytuacji materialnej. Nie spodziewaj się jednak zbyt wiele, ponieważ musisz zapłacić za błędne decyzje z przeszłości. W związku miłosnym nie zabraknie harmonii, ale postaraj się popracować nad nużącą rutyną.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na czwartek 14.11.2019

Przed Tobą doskonały dzień pod względem zawodowym – w końcu uda Ci się pozamykać wszystkie zaległe projekty. Powrócisz wspomnieniami do przyjemnych chwil z przeszłości.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na piątek 15.11.2019

Postaraj się odnaleźć równowagę między pracą i miłością. Dziś nie unikniesz sprzeczki z ukochaną osobą, ale odpowiednie argumenty pozwolą Ci zwyciężyć.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na sobotę 16.11.2019

Będziesz otwarta na nowe pomysły. To dobry dzień na rezygnację z zobowiązań, które podjęłaś pod wpływem emocji, a nie przemyśleń. Gwiazdy uspokajają, że nie poniesiesz żadnych konsekwencji.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na niedzielę 17.11.2019

Przygotuj się na intensywny tydzień, pełen zaskakujących zwrotów akcji. Leniwa niedziela doskonale wpłynie na Twój nastrój, dlatego nie obciążaj się niechcianymi zadaniami i nie spotykaj się z osobami, które nie pozwolą Ci się zrelaksować.

wodnik horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: WODNIK

Horoskop dzienny dla Wodnika na poniedziałek 11.11.2019

Przed Tobą trudny dzień. Będziesz narzekać na ludzką niedoskonałość i niezrozumiałą agresję ze strony otoczenia. Ogranicz komunikację z nieprzyjemnymi dla Ciebie osobami, aby w spokoju zrealizować cel na dzisiejszy dzień.

Horoskop dzienny dla Wodnika na wtorek 12.11.2019

Gwiazdy przepowiadają powodzenie w sprawach finansowych. Być może zdecydujesz się na udaną inwestycję, która przyniesie ogromny zysk. Bliska osoba może skrytykować Twoje działania, ale nie poddawaj się presji z jej strony.

Horoskop dzienny dla Wodnika na środę 13.11.2019

Dziś nie ominie Cię nieodparte pragnienie luksusu i dużych pieniędzy, ale czy jesteś gotowa zapłacić za te przyjemności swoją wolnością, zdrowiem i czasem? Nie udzielaj natychmiastowej odpowiedzi na to pytanie – posłuchaj intuicji.

Horoskop dzienny dla Wodnika na czwartek 14.11.2019

Zdecydowanie unikaj ingerencji w czyjeś życie i zachowaj dla siebie wszelkie uwagi. Jeśli masz coś do powiedzenia, zrób to w bardzo delikatny sposób, ponieważ możesz stracić osobę z bliskiego otoczenia. W miłości bez zmian.

Horoskop dzienny dla Wodnika na piątek 15.11.2019

Osiągniesz sukces, jeśli uda Ci się uniknąć niebezpiecznych pokus z niejasną perspektywą. Unikaj jednak nadmiernego wysiłku, ponieważ Twoje zdrowie może Cię zawieść w najmniej odpowiednim momencie.

Horoskop dzienny dla Wodnika na sobotę 16.11.2019

Ukochana osoba spełni dziś jedno z Twoich największych pragnień. Z tego powodu Gwiazdy przewidują doskonały nastrój przez cały dzień. Niewykluczone, że pojednasz się z kimś, kto w przeszłości się od Ciebie odwrócił. Pamiętaj jednak, że ta osoba zawiodła Twoje zaufanie.

Horoskop dzienny dla Wodnika na niedzielę 17.11.2019

Nowe, dość niespodziewane okoliczności zapewnią Ci możliwość rozwoju. Wykorzystaj szansę od losu, szczególnie jeśli od dawna planowałaś zmiany w swoim życiu zawodowym. Nie obawiaj się ryzyka, ponieważ w tym przypadku nie popełnisz żadnego błędu.

ryby horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: RYBY

Horoskop dzienny dla Ryb na poniedziałek 11.11.2019

Niespodziewani goście mogą zmienić Twoje plany na ten dzień. To spotkanie nie będzie okazją do przyjemnej radości. Pomimo tego, będziesz cieszyć się ciekawą komunikacją na tle rutyny, która ostatnio panuje w Twoim życiu.

Horoskop dzienny dla Ryb na wtorek 12.11.2019

Niektóre z Twoich tajemnic wyjdą na jaw, prowokując otoczenie do zniekształcania informacji i nadinterpretacji. Gwiazdy uspokajają jednak, że dzięki tej okoliczności możesz mieć szansę na skuteczne wdrożenie niespełnionych wcześniej planów.

Horoskop dzienny dla Ryb na środę 13.11.2019

Przed Tobą dość chaotyczny dzień, szczególnie pod względem zawodowym. Nie będziesz narzekać na nudę. Nie obawiaj się wspomnień, które mogą powodować silny ból – pilnie przeanalizuj błędy i wyciągnij odpowiednie wnioski.

Horoskop dzienny dla Ryb na czwartek 14.11.2019

Skup się na zadaniach zawodowych, także tych najtrudniejszych. Twój wysiłek już wkrótce się opłaci. Wykorzystaj wewnętrzną siłę i energię, aby łatwo osiągnąć kolejny cel. jeśli w Twoim życiu miłosnym brakuje harmonii, poszukaj rozwiązania w swoim nastawieniu. Być może powinnaś coś zmienić?

Horoskop dzienny dla Ryb na piątek 15.11.2019

Gwiazdy przewidują, że będzie to dzień niespodziewanych działań z Twojej strony. Nie zdziw się, jeśli otoczenie nie będzie zachwycone Twoimi pomysłami. Zaakceptuj, że nie wszystkie Twoje pragnienia odnajdą spełnienie w rzeczywistości.

Horoskop dzienny dla Ryb na sobotę 16.11.2019

Spontaniczna podróż może zmienić Twoje podejście do wielu rzeczy. Będziesz miała wielką szansę na rozwój, nie tylko osobisty. Porada Gwiazd: postaw na komunikację! Rozmowy, prowadzone we właściwym kierunku, pozwolą Ci zdobyć ważne informacje, które zagwarantują sukces w najbliższej przyszłości, i ochronią Cię przed nieodwracalnymi błędami.

Horoskop dzienny dla Ryb na niedzielę 17.11.2019

Twój wrodzony spokój uchroni Cię przed ryzykowną decyzją. Jednak los bywa przewrotny, dlatego przygotuj się nie niespodziankę. To dobry dzień na wielkie porządki, zarówno w domu, jak w życiu. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.