horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Możesz liczyć na udany dzień czy powinnaś uważać? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Co wydarzy się 28.11.2019?

Redakcja VIVA! 28 listopada 2019 05:33
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy ostrzegają znaki zodiaku, że dzisiejszy dzień nie sprzyja negocjacjom, szczególnie jeśli dotyczą one planów na przyszłość. Pozornie błachy spór może przerodzić się w kłótnię z nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Horoskop na czwartek 28.11.2019 sprzyja za to przemyślanym transakcjom finansowym.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Horoskop na czwartek zaleca Baranom udział w różnego rodzaju konkursach. Dziś możesz pokonać nawet najsilniejszych – nie przegap swojej szansy na zwycięstwo. Nie obawiaj się żadnych decyzji finansowych, ponieważ Gwiazdy gwarantują sukces. Podczas rozmowy z ukochaną osobą nie powstrzymuj emocji. Tylko w ten sposób ujawnisz swoje pragnienia.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Dziś będziesz musiała skupić się na swoim rozwoju zawodowym. Zaangażuj się w nowy projekt, a udowodnisz, że zasługujesz na lepsze stanowisko. Horoskop na 28.11.2019 ostrzega – nie daj się sprowokować konkurencji, inaczej popełnisz błąd. Wieczorem poświęć więcej czasu swoim krewnym. Bliska osoba liczy na Twoje wsparcie.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą dość napięty dzień. Prawdopodobnie będziesz miała wiele do zrobienia, dlatego już z samego rana zadbaj o pozytywne nastawienie. Koniecznie zadbaj dziś o swoje zdrowie – zwykłe przeziębienie może doprowadzić do poważnych komplikacji. Przypadkowe spotkanie z dawnym przyjacielem może zmienić Twoje życie osobiste.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Horoskop na czwartek przewiduje wspaniały dzień dla wszystkich Raków! Będziesz zaskoczona, jak szybko urzeczywistniają się Twoje pragnienia. Masz szansę na polepszenie komunikacji z przełożonymi. Wykaż się kreatywnością, a otrzymasz nagrodę za swoje zaangażowanie. Gwiazdy nie wykluczają nieporozumień z ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Dziś powinnaś przeanalizować swoje działania i zastanowić się, gdzie popełniłaś błąd. Tylko w ten sposób rozwiążesz wszystkie zaległe problemy. Pomimo Twoich obaw, nie wpadniesz w kłopoty finansowe z powodu spontanicznego wydatku. Jeśli ostatnio nie możesz dojść do porozumienia z ukochaną osobą, postaraj się ustalić kompromis. Tymczasowe ochłodzenie uczuć nie musi być powodem do rozstania.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Prawdopodobnie już o poranku otrzymasz wspaniałe wieści, więc nie będziesz narzekać na swój nastrój. Gwiazdy nalegają, że nie powinnaś dzielić się osobistymi tajemnicami z innymi – dziś warto przemilczeć pewne sprawy. Nie jest to dobry dzień pod względem zmian w życiu zawodowym. W miłości nie zaszkodzi odrobina kreatywności.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Wagi czeka dość harmonijny dzień, ale kłopot rodzinny może negatywnie wpłynąć na Twój nastrój. Horoskop na czwartek uspokaja, że Twoja naturalna zaradność pozwoli pozbyć się kłopotu raz na zawsze. Niewykluczone, że zaangażujesz się dziś w rozwój rentownego biznesu. Wieczorem koniecznie zrelaksuj się u boku ukochanej osoby.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Przed Tobą dzień wielkich osiągnięć, atrakcyjnych ofert zawodowych i uczciwych propozycji finansowych. Krótko mówiąc, czas na rewolucję w sprawach zawodowych. Jeśli chodzi o Twoje życie miłosne, bądź bardziej poważna i konkretna. W tym przypadku żarty i sarkazm mogą Cię pogrążyć. Ukochana osoba może poczuć się zraniona.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Przygotuj się na szczere rozmowy z przyjaciółmi – Twoje mądre rady będą dla nich niezastąpionym wsparciem. Nie zapomnij jednak o sobie, w przeciwnym razie szybko stracisz energię, a brak motywacji może oddalić Cię od wyznaczonego celu. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Im bardziej powściągliwie będziesz zachowywać się w nieznanym Ci towarzystwie, tym lepiej. Twój autorytet wzrośnie i być może otrzymasz fascynującą propozycję współpracy. Nie strać swojej szansy na udaną inwestycję, szczególnie jeśli chodzi o nieruchomości. Gwiazdy podpowiadają, że wieczór tego dnia sprzyja wielkim porządkom.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Wodniki mogą dziś robić wszystko, na co tylko mają ochotę. Nie oczekuj jednak, że ktoś doceni Twoje zaangażowanie – jest na to za wcześnie. Horoskop na czwartek przewiduje, że nie będziesz mogła porozumieć się z ukochaną osobą. Rozmowa o wspólnej przyszłości może Cię rozczarować.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Pomimo napiętej sytuacji w miejscu pracy, nie powinnaś obwiniać się o ostatnie potknięcia. Prawda jest po Twojej stronie, jednak nie wdawaj się w żadne kłótnie, aby to udowodnić. Gwiazdy namawiają do nauki czegoś nowego – hobby, o którym wcześniej nawet nie myślałaś, może w zaskakujący sposób wpłynąć na Twoją sytuację zawodową. Tajemnice mogą negatywnie wpłynąć na Twój obecny związek. Pamiętaj, aby traktować drugą połówkę w taki sposób, w jaki ona traktuje Ciebie. 

Horoskop 2020, horoskop ogólny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.