horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Rozterki miłosne, zawistna krytyka, a może długo oczekiwany sukces? Oto Twój horoskop na dziś!

Sprawdź, co wydarzy się w czwartek 21.11.2019!

Redakcja VIVA! 21 listopada 2019 05:35
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Horoskop na czwartek 21.11.2019 sugeruje znakom zodiaku zachowanie szczególnej ostrożności. Każda decyzja, nawet najbardziej nieistotna, zostanie podjęta z wielkim trudem. Z jednej strony taka taktyka może być przeszkodą w sprawach wymagających szybkiej reakcji, ale z drugiej strony – tylko w ten sposób ryzyko popełnienia błędu będzie bliskie zeru.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Musisz zaakceptować fakt, że nawet te osoby, które wywołują Twoją irytację, mają ogromny wpływ na Twoje umiejętności i rozwój zawodowy. W tym momencie nie możesz liczyć na inny sposób na spełnienie swoich pragnień. Jeśli ostatnio czujesz się przemęczona, zajmij się swoim zdrowiem – ze względu na zaniedbanie, powrót do formy może być bardzo trudny.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Gwiazdy podpowiadają, że dziś warto zająć się obowiązkami rodzinnymi i domowymi. Postaraj się jednak zachować równowagę i nie zaniedbuj swojej pracy. Możliwe, że wpadniesz w dwuznaczną sytuację, która wpłynie zarówno na Twoje życie zawodowe, jak i osobiste interesy. Jeśli chodzi o miłość, to doskonały dzień na przemyślenia. Być może Twoja obecna relacja potrzebuje bodźca do rozwoju w dobrym kierunku?

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Bliźnięta powinny zrezygnować dziś z wysiłku fizycznego. Nadmierne przeciążenie organizmu niesie za sobą ryzyko poważnego urazu. Pamiętaj, że Twoje ciało wymaga odpowiedniej opieki, nie tylko z zewnątrz. Wieczorem powstrzymaj się od krytyki i ostrych słów wobec ukochanej osoby. Nie próbuj ograniczać niczyjej wolności – nie wygrasz tej bitwy.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Dziś aktywnie zaangażujesz się w rozwój swojego nowego projektu, dlatego przygotuj się na pewne trudności, sprowokowane przez zawistną konkurencję. Twoje plany zawodowe mogą ulec zmianie, podobnie jak sytuacja finansowa. Nie unikniesz też nieporozumień w kręgu krewnych i przyjaciół. Przyczyny sporów bywają bardzo różne, więc zachowuj się powściągliwie.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Horoskop na czwartek podpowiada, że właśnie dziś powinnaś spokojnie usiąść i pomyśleć o swoich problemach. Ich nadmiar nie powinien Cię przygnębiać – wręcz przeciwnie, to doskonała motywacja i oznaka, że nadszedł czas na ​​aktywne działania. Jeśli to możliwe, zastanów się nad zmianą swojego trybu dnia. Sytuacja w życiu osobistym pozostanie napięta, szczególnie jeśli w rozmowie powróci temat Twoich błędów z przeszłości.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Panny powinny przygotować się na sukces. Nie wymagaj jednak od siebie zbyt wiele, ale ciesz się małymi rzeczami. W żadnym wypadku nie okazuj, że pewne wyzwania sprawiają Ci trudność. Los będzie Ci sprzyjał, dlatego odrzuć wątpliwości. W Twoim życiu miłosnym nie wszystko ułoży się równie pomyślnie. Krytyczne wypowiedzi mogą Cię pogrążyć, ponieważ ukochana osoba może Cię źle zrozumieć.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Gwiazdy nie wykluczają, że dziś zmienią się Twoje priorytety. Przeanalizuj swoje poglądy i zastanów się nad prawdziwymi potrzebami. Skup się nie tylko na życiu zawodowym i sprawach sercowych, ale przede wszystkim na relacjach z innymi ludźmi. Niewykluczone, że krewni mianują Cię główną organizatorką ważnej uroczystości rodzinnej. Nie zawiedziesz ich oczekiwań, ale uważaj na niepewne transakcje finansowe.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Horoskop na czwartek przepowiada, że właśnie dziś możesz osiągnąć cel, nad którym pracujesz już od dawna. Rezultat pozytywnie Cię zaskoczy. Osoba z bliskiego otoczenia będzie chciała zaangażować Cię w konflikt, który sama wywołała – zanim się zgodzisz, zastanów się, czy ewentualna porażka nie zaszkodzi twojemu wizerunkowi. Główną postacią w Twoim życiu osobistym będzie ktoś, kogo poznałaś niedawno. Niewykluczone, że z powodu tej osoby zakończysz obecną relację miłosną.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Gwiazdy przewidują kłopoty z komunikacją – nie tylko podczas rozmów z bliskimi, ale także w Twoim miejscu pracy. Nieprzyjemne komentarze nie są wykluczone, ale pohamuj emocje i nie okazuj, że jest Ci przykro. Po prostu nie dawaj swoim wrogom powodu do satysfakcji. Wszelkie sprawy finansowe powinny poczekać do wieczora. Dziś masz szansę na podwojenie swojego majątku.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Koziorożce powinny poprawnie formułować swoje pragnienia, aby w końcu się spełniły. Zapomnij o takich zwrotach, jak „być może” i „raczej mi się nie uda” – uwierz w siebie, a zauważysz sporą różnicę w swoim podejściu. Nie angażuj się w projekty, co do których masz wątpliwości, ponieważ intuicja na pewno Cię nie zawiedzie. Jeśli chodzi o życie miłosne, prawdopodobnie nie unikniesz tymczasowej rozłąki z ukochaną osobą. Prawda jest jednak taka, że poczucie wolności jedynie wzmocni wasz związek.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Dzisiaj Wodniki powinny być umiarkowane we wszystkim. Gwiazdy zwracają uwagę, że ta porada dotyczy przede wszystkim pracy fizycznej i jedzenia. Zanim zgodzisz się na nowe obowiązki zawodowe, zastanów się, czy na pewno poradzisz sobie bez pomocy innych ludzi. Jeśli nie – poproś o wsparcie. Relacja z drugą połówką może Cię męczyć, szczególnie ze względu na przydługie rozmowy o przyszłości. Pamiętaj, że bliska osoba po prostu się o Ciebie troszczy.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Przed Tobą dość intensywny dzień – prawdopodobnie nie będziesz narzekać na nudę. Horoskop na czwartek ostrzega, że uniknięcie konfliktu na tle zawodowym będzie niezwykle trudne. Wyjdziesz z tego obronną ręką, jeśli zachowasz zdrowy rozsądek i będziesz absolutnie pewna poprawności wykonanych przez Ciebie działań. Pomimo napiętego dnia, los się do Ciebie uśmiechnie. 

horoskop
Fot. stock.adobe.com

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.