Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swój horoskop codzienny na ostatni tydzień maja!

Zobacz, co wydarzy się w dniach 27.05.2019 – 02.06.2019!

Redakcja VIVA! 26 maja 2019 17:01
Fot. stock.adobe.com

Co wydarzy się w Twoim życiu w ostanim tygodniu maja? Przekonaj się, sprawdzając swój znak zodiaku!

BARAN (21.03 – 19.04)

baran horoskop

Horoskop na poniedziałek 27.05.2019

Znajdziesz się u szczytu swoich zdolności, talentów i energii, a do tego nie będziesz narzekać na kiepski nastrój. Śmiało zabieraj się do działania, aby wewnętrzne wątpliwości nie popsuły Twoich planów. Świat przemawia do Ciebie dzisiaj w najmilszych słowach. 

Horoskop na wtorek 28.05.2019

Przed Tobą dość ponury dzień, ale wieczorem możesz liczyć na dobry nastrój i motywację, aby dalej podążać w kierunku wyznaczonego celu. Przeanalizuj, czy nie powinnaś zrobić porządku w życiu. Będziesz zadowolona z relacji z bliską osobą – jej troska roztopi kawałki lodu, pływające ostatnio w Twojej duszy.

Horoskop na środę 29.05.2019

Nie pozwól, aby apatia, brak inicjatywy i energii twórczej wciągnęły Cię w krzywdzące awantury. To, co kiedyś uznałaś za rozczarowanie, okaże się fontanną nowych silnych pragnień. Nie ukrywaj dziś swojej oryginalności i jaskrawej strony Twojej natury.

Horoskop na czwartek 30.05.2019

Będziesz nieco zirytowana niepewnością, co zmusi Cię do przeanalizowania swoich planów. Wyrzuty sumienia z powodu nielojalnego zachowania wobec innej osoby nie odciągną Cię od spraw bieżących. Szczere przeprosiny pozwolą pozbyć się poczucia winy.

Horoskop na piątek 31.05.2019

Niewykluczone, że zdecydujesz się na wycieczkę na łono natury. Życie osobiste nie będzie priorytetem tego dnia. Poczujesz samotność, albo znudzenie. Jednak aktywność drugiej połówki może zmusić Cię do zabrania się za najtrudniejsze sprawy, które od dawna odkładałaś na później.

Horoskop na sobotę 01.06.2019

Trudne chwile dzisiejszego dnia mogą wynikać z Twoich działań wbrew poradom otoczenia. Poszukaj życzliwego i pewnego wsparcia u najbliższych. W planie finansowym możesz liczyć na pewien wzrost, przekraczający stabilność ostatnich miesięcy. Odważnie ruszaj do przodu, los jest po Twojej stronie.

Horoskop na niedzielę 02.06.2019

Odczujesz spadek energii, dlatego lepiej nie rozpoczynaj dziś nowych projektów. Przeanalizuj, czy warto angażować się w propozycje biznesowe, nawet jeśli wydaje Ci się, że to recepta na sukces. W życiu prywatnym możesz zmagać się z zazdrością partnera – nie bez powodu.

BYK (20.04 – 20.05)

byk horoskop

Horoskop na poniedziałek 27.05.2019

Nie prowokuj dziś kłótni i konfliktów. Powściągliwość współpracowników zasieje w Tobie wątpliwość co do ich lojalności – nie potrzebnie. Po prostu nie wszyscy mogą Cię teraz wspierać. To przykre, ale nadprogramowe obowiązki posłużą Ci jako motywacja.

Horoskop na wtorek 28.05.2019

Wewnętrzna niechęć do spotkań towarzyskich nie stłumi potrzeby obcowania, obdarowywania i opiekowania się wszystkimi dookoła. Działaj bez kompleksów i wątpliwości, nie daj się zwieść. Musisz zebrać siły i wykorzystać ten dzień w jak największym stopniu, w celu pokonania barier, które sama sobie zbudowałaś z pozostałości dawnych lęków i niepewności.

Horoskop na środę 29.05.2019

Dziś odczujesz brak równowagi, przerzucając problemy na drugą połówkę. Zaniedbanie kontaktu z wpływowymi ludźmi nie wpłynie najlepiej na Twoją karierę. Uważaj na konsekwencje zdrady i przelotnego romansu.

Horoskop na czwartek 30.05.2019

Być może będziesz musiała podjąć jakieś działania w poszukiwaniu nowego źródła zarobków, ale nie zdziw się, jeśli nic Ci się dziś nie uda – Gwiazdy sugerują, że nie jest to najlepszy moment na zmiany. Poświęć więcej uwagi problemom rodzinnym i postaraj się spędzać jak najwięcej czasu z bliskimi.

Horoskop na piątek 31.05.2019

Zainteresowanie Twoją osobą wzrośnie, poprzez autentyczność okazywanych przez Ciebie emocji. To bardzo dobry moment na inwestycję pieniędzy, ale uważaj, żeby nie przesadzić. Wspaniały nastrój naładuje Cię zdrową energią na długi czas.

Horoskop na sobotę 01.06.2019

Powinnaś zadbać o zdrowie. Dzisiejszy dzień poświęcisz na załatanie niektórych dziur, powstałych w wyniku ostatnich wydarzeń. Samotne kobiety Byki będą miały okazję poznać ważną osobę w swoim życiu.

Horoskop na niedzielę 02.06.2019

Dziś twoja aktywna natura nie będzie w stanie usiedzieć na miejscu – nie dasz rady przeżyć tego dnia bez pracy, nawet w domu. Aby uzupełnić siły psychiczne, warto odwiedzić kulturalne miejsce: muzeum, teatr lub kino.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

bliźnięta horoskop

Horoskop na poniedziałek 27.05.2019

Przed Tobą bardzo aktywny dzień. Poczujesz niesamowity przypływ energii i ostre pragnienie wzmocnienia swojej intelektualnej działalności. Nie krępuj się, śmiało dąż do celu, zwłaszcza że towarzyszą Ci szczęście, wiara w świetlaną przyszłość i optymizm.

Horoskop na wtorek 28.05.2019

Niewykluczone, że zdecydujesz się na wykonanie nowego interesującego i obiecującego projektu. Dziś będziesz cieszyła się bliskością z ukochaną osobą, dlatego przezwyciężysz swoją nieśmiałość w sprawach intymnych. Niespodziewane wieczorne wydarzenie może wymagać od Ciebie odwagi i decyzyjności.

Horoskop na środę 29.05.2019

Możliwe, że dzisiaj będziesz smutna, ospała i nieporadna. Później odczujesz łatwość poruszania się we wszystkich kierunkach. Gwiazdy przewidują, że zostaniesz wielbicielką czyjegoś talentu lub poczujesz inspirację do zdecydowanych działań i realizacji własnych kreatywnych aspiracji.

Horoskop na czwartek 30.05.2019

W czwartek ktoś brutalnie przetnie Twoją ścieżkę kariery – chodzi o ważne przedsięwzięcie lub czystą rywalizację. Odczujesz jednak ogromną wiarę w siebie i w swoje możliwości, więc z łatwością zrealizujesz najbardziej ambitne plany.

Horoskop na piątek 31.05.2019

Czekają Cię dziś niezwykłe doświadczenia, związane z przygotowaniem niektórych awanturniczych wydarzeń. Gwiazdy obiecują, że nie będziesz się nudzić. 

Horoskop na sobotę 01.06.2019

Unikaj sztywnych harmonogramów. Potrzebujesz odpoczynku i odprężenia. Pozwól, aby wydarzenia tego dnia przebiegały w naturalny sposób, bez wysiłku z Twojej strony. Będziesz w stanie przyciągnąć szczęśliwsze chwile, jeśli odrzucisz pośpiech i obsesję.

Horoskop na niedzielę 02.06.2019

Będzie to dzień analizy i refleksji nad wydarzeniami, które Ci się przytrafiają. Węzy, zbudowane tego dnia, będą szczególnie silne.

RAK  (22.06 – 22.07)

rak horoskop

Horoskop na poniedziałek 27.05.2019

Będziesz miała znaczący wkład w realizację swoich marzeń, już niedługo Twój plan się powiedzie. Po okazaniu słabości podczas spotkania z przyjaciółmi, nie uzyskasz pożądanego współczucia. Uśmiechaj się i przeżywaj wszystko w samotności – oszczędzisz swój czas.

Horoskop na wtorek 28.05.2019

Będziesz energiczna, pełna planów, mobilna i wesoła. W dzisiejszym worku z prezentami może znaleźć się nowe mieszkanie, samochód, zestaw mebli, duża ilość pieniędzy lub propozycja zawarcia małżeństwa. Bardziej niż kiedykolwiek będziesz chciała dzielić się swoim szczęściem z innymi!

Horoskop na środę 29.05.2019

Towarzystwo dwóch charyzmatycznych osobowości dostarczy Ci dużo emocji. Istnieje niebezpieczeństwo zakochania się w obu osobach naraz, ale czy jest to możliwe? Pozostaje poczekać na przewagę sympatii w stosunku do jednej z nich.

Horoskop na czwartek 30.05.2019

Nie powinnaś ulegać słodkim przemówieniom i fałszywym obietnicom przełożonych. Masz szansę na dużo lepsze możliwości samorealizacji w bardziej komfortowych warunkach. Przyda Ci się Twoja wiedza, doświadczenie, przedsiębiorczość i talenty – będziesz miała okazję pokazać się z najlepszej strony.

Horoskop na piątek 31.05.2019

Podejmując wysiłek, możesz osiągnąć wyższą pozycję społeczną. Twój sukces zostanie wkrótce utrwalony i zwielokrotniony. Wieczorem poświęć więcej czasu ukochanej osobie, jeśli chcesz uniknąć niepotrzebnych nieporozumień.

Horoskop na sobotę 01.06.2019

Gwiazdy nie wykluczają tymczasowych problemów finansowych. Jednak pod koniec dość napiętego dnia w Twojej duszy nagle zapanuje piękna pogoda.

Horoskop na niedzielę 02.06.2019

Dziś będziesz miała tendencję do lekkomyślnego, nieco dziecinnego zachowania, chociaż otoczenie oczekuje dorosłych i świadomych decyzji z Twojej strony. W związku z partnerem unikaj napadów merkantylizmu.

LEW (23.07 – 22.08)

lew horoskop

Horoskop na poniedziałek 27.05.2019

Unikaj kłamstw, zwłaszcza w sferze zawodowej. Prawdopodobnie nie unikniesz konfliktu, skandalu lub innego nieporozumienia w pracy. Wieczór sprzyja życiu osobistemu, spokojnym zajęciom, profilaktyce zdrowia, rekreacji i nauce.

Horoskop na wtorek 28.05.2019

Właśnie dzisiaj powinnaś podjąć ważne decyzje, które doprowadzą Cię do sukcesu. Uważaj jednak na przeciążenia, zarówno nerwowe, jak i fizyczne. Najważniejsze rzeczy wydarzą się w drugiej połowie dnia, więc postaraj się nie spóźnić na pilne spotkanie.

Horoskop na środę 29.05.2019

Twoje ulubione hobby będzie wymagało od Ciebie wysiłku fizycznego, a bliskie osoby – zwiększonej uwagi. Jeśli nie uda Ci się tego uniknąć, postaraj się nie angażować we wszystko, co Cię otacza.

Horoskop na czwartek 30.05.2019

Spodoba Ci się rola muzy lub organizatorki. Nowe stanowisko w pracy będzie kusić obiecującymi perspektywami na przyszłość, jednak na początku przyszłego miesiąca możesz pożałować swojej decyzji.

Horoskop na piątek 31.05.2019

Dziś będziesz zdolna do twórczych czynów, które, co prawda, nie zostaną docenione natychmiast, ale nie pozostaną niezauważone. Spędzisz ten dzień z uśmiechem i wieloma marzeniami o świetlanej przyszłości.

Horoskop na sobotę 01.06.2019

Nieprzychylna Ci osoba może przeprowadzić agresywny atak na Twoje zasługi, osiągnięcia i pozycję w profesjonalnym środowisku. Popatrz na to filozoficznie: ktoś, kto do niczego nie doszedł, często próbuje zniżyć utalentowaną osobę do swojego poziomu. A Ty już wkrótce możesz osiągnąć jeszcze wyższy status.

Horoskop na niedzielę 02.06.2019

Nadchodzą poważne zmiany, i Ty dowiesz się o tym jako pierwsza. Sytuacja, która Cię niepokoi, z pewnością się poprawi, więc poczujesz się komfortowo i bezpiecznie. Gwiazdy radzą zachowywać się pasywnie, uważnie słuchając i obserwując innych.

PANNA (23.08 – 22.09)

panna horoskop

Horoskop na poniedziałek 27.05.2019

Przed Tobą burzliwy i intensywny dzień. Zastanów się nad optymalizacją niektórych nawyków w Twojej pracy, co z pewnością doprowadzi do przyspieszenia realizacji ważnych zadań. Bądź przygotowana na to, że zaplanowane przedsięwzięcie będzie blokowane w każdy możliwy sposób.

Horoskop na wtorek 28.05.2019

Będziesz miła, czarująca, hojna i naprawdę szczęśliwa. Wszystko Ci się dziś uda. Ruszaj do celu, zwłaszcza że towarzyszą Ci szczęście, wiara w lepsza przyszłość, optymizm i ogromna chęć życia. Dziś możesz kupić wymarzoną rzecz, na którą wcześniej nie było Cię stać.

Horoskop na środę 29.05.2019

Dzisiejszy dzień będzie najkorzystniejszy w tym tygodniu. Romantyczne uniesienia i relacja z partnerem odejdą na drugi plan, a Ty będziesz pasjonowała się zarabianiem pieniędzy, sukcesami zawodowymi i nowymi perspektywami w swojej karierze, a także uzupełnianiem kolekcji wybitnych wyczynów.

Horoskop na czwartek 30.05.2019

Nadchodzą kolejne zmiany w niektórych niszach Twojego życia. Wieczorem nie zaniedbuj korzystnej atmosfery dla kontaktów biznesowych i pomyślnego zakończenia zaległych projektów.

Horoskop na piątek 31.05.2019

Niewykluczone, że dziś spotkasz się z osobą, która stanie się Ci bardzo bliska i pomoże pokonać wiele szarych i mrocznych sytuacji w przyszłości. Pojawią się śmiałe piękne marzenia. Bądź dziś bardzo łagodna i troskliwa dla członków swojej rodziny, potrzebują oni Twojej cierpliwości i zrozumienia.

Horoskop na sobotę 01.06.2019

Sobota to doskonały dzień na relaks. Odczujesz wspaniałą postawę ukochanej osoby, która będzie wyrażona w uprzejmości wobec Twoich pragnień. Zadbaj o maksymalne złagodzenie swojego charakterku.

Horoskop na niedzielę 02.06.2019

Dziś otrzymasz kilka ważnych wiadomości. Może się zdarzyć, że będziesz musiała radykalnie zmienić niektóre ze swoich planów, szczególnie w przypadku podróży.

WAGA (23.09 – 22.10)

waga horoskop

Horoskop na poniedziałek 27.05.2019

To dobry dzień, aby wyruszyć w podróż. Drobne sprzeczki z partnerem będą spowodowane jego nerwowością, związaną z relacją z krewnymi lub kolegami z pracy. Postaraj się okazać wsparcie.

Horoskop na wtorek 28.05.2019

Dzisiaj bądź szczególnie ostrożna, ponieważ wtorek nie będzie korzystny pod względem nagłych i odważnych działań. Wszelkie inicjatywy przyniosą tylko frustrację i stratę nerwów. Spontanicznie i szybkie decyzje będą nieudane i mało obiecujące.

Horoskop na środę 29.05.2019

Być może poznasz dziś osobę, z którą będziesz świetnie się uzupełniać, i ta znajomość przetrwa najtrudniejsze chwile. Nie zapominaj jednak, że opinia otoczenia jest dla Ciebie zbyt ważna, aby pozwolić sobie na robienie tego, co chcesz.

Horoskop na czwartek 30.05.2019

Wszelkie nieprzyjemności będą dziś niezbędne, aby wzmocnić siłę Twojego charakteru. Potraktuj je jako szansę, aby jeszcze raz udowodnić sobie i innym, że poradzisz sobie z każdymi trudnościami. Jesteś silną, samowystarczalną osobą, więc i tym razem dasz sobie radę.

Horoskop na piątek 31.05.2019

Przed Tobą jeden z bardziej udanych dni tygodnia. Twoja ukochana osoba zna Cię na wylot i umiejętnie powstrzyma Twoje nadmierne ambicje zawodowe, które mogą zakończyć się fiaskiem.

Horoskop na sobotę 01.06.2019

Dziś będziesz miała sentymentalny nastrój. I nawet jeśli Cię to irytuje, nie powinnaś z tym walczyć. Zadbaj o zdrowie, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym.

Horoskop na niedzielę 02.06.2019

Niewielka niedyspozycja może pozbawić Cię radości ze spotkania z przyjaciółmi. Pod koniec dnia będziesz jednak promieniować szczęściem i przyjmować najbardziej uwodzicielskie oferty.

SKORPION (23.10 – 21.11)

skorpion horoskop

Horoskop na poniedziałek 27.05.2019

Dzisiaj będziesz bardzo elokwentna i znajdziesz wystarczająco dużo argumentów, aby zaspokoić pragnienia osób, które zwrócą się do Ciebie o pomoc. W sferze miłosnej – nowe znajomości i randki. Bądź powściągliwa podczas rozmów o życiu osobistym i intymnym.

Horoskop na wtorek 28.05.2019

Niewykluczone, że dziś otrzymasz wsparcie z nieznanego Ci dotąd źródła. Pod koniec dnia warto przeanalizować dalsze działania. Podejmiesz właściwa decyzję.

Horoskop na środę 29.05.2019

Dziś wykonasz wszystkie trudne zadania ze średnim wynikiem, ale nie przejmuj się złymi opiniami – to przejściowy okres, kiedy na pierwszym miejscu są inne priorytety.

Horoskop na czwartek 30.05.2019

Przed Tobą dzień powrotu do niektórych dawno zapomnianych zainteresowań, w sferze których uważałaś siebie za przegraną osobę. Znów poczujesz pewność siebie. Unikaj imprez masowych.

Horoskop na piątek 31.05.2019

Gwiazdy ostrzegają, że nie powinnaś tracić energii na chaotyczne pragnienia, ale na szlachetne i przemyślane aspiracje. Nie potrzebujesz mentorów, sama jesteś w stanie zarządzać swoimi impulsami i analizować widoki na przyszłość.

Horoskop na sobotę 01.06.2019

Dziś uda Ci się uporządkować wiele przydatnych rzeczy. Niewykluczone jednak, że będziesz musiała poradzić sobie z nieznanymi Ci wcześniej problemami, ale rezultat kompletnie Cię zaskoczy.

Horoskop na niedzielę 02.06.2019

Lepiej zaplanuj wszystkie swoje sprawy z wyprzedzeniem, aby w ostatniej chwili nie znaleźć się w niezręcznej sytuacji. Twoje poglądy na niektóre wydarzenia z przeszłości mogą się zmienić. Dziś może nieoczekiwanie rozpaść się coś bardzo dobrego, czego byłaś pewna. Przyda Ci się wsparcie przyjaciół.

STRZELEC (22.11 – 21.12)

strzelec horoskop

Horoskop na poniedziałek 27.05.2019

Nie próbuj dziś udawać kogoś innego. Romantyczne spotkanie zachęci Cię do pewnych potrzebnych zmian w życiu. Gwiazdy wyczuwają źle ukrywaną złość – albo w stosunku do Ciebie, albo pochodzącą od Ciebie.

Horoskop na wtorek 28.05.2019

Niekontrolowana fala miłosnej euforii może poważnie podważyć Twój budżet. Uważaj na nieprzemyślane wydatki, ponieważ Twoja wzmocniona pozycja finansowa może okazać się chwilowa.

Horoskop na środę 29.05.2019

Ostatnio włączyłaś zbyt wiele mechanizmów obronnych, a to uniemożliwia uzyskanie naturalnych, choć nie zawsze przyjaznych emocji. W pracy z przyjemnością wcielisz się w rolę mentora, odkrywającego tajniki zawodu nowo przybyłym lub niedoświadczonym współpracownikom.

Horoskop na czwartek 30.05.2019

Możliwe, że niespodziewanie zjawią się u Ciebie goście – będziesz musiała poświęcić im swój czas i zapomnieć o spokoju na kilka godzin. Zmęczenie spowoduje, że będziesz unikała niepotrzebnej komunikacji, ale wieczorem czeka Cię fascynującą podróż do świata miłości w towarzystwie ukochanej osoby.

Horoskop na piątek 31.05.2019

Ktoś bardzo skryty ujawni Ci ekscytujące tajemnice. Dziś zwiększą się Twoje wymagania wobec siebie i wzrośnie aktywność. Twój entuzjazm jest godny pochwały, ale przed Tobą trudne czasy i musisz oszczędzać energię. Nie czekaj na prezenty od losu.

Horoskop na sobotę 01.06.2019

Coś, co Ci się ostatnio przydarzyło, spowodowało, że straciłaś wiarę w siebie. Być może jesteś zmęczona ciągłym dążeniem do jeszcze większego sukcesu i złożyłaś skrzydła, poddając się woli wszechświata? W sferze miłosnej dzień będzie udany.

Horoskop na niedzielę 02.06.2019

Przed Tobą ciekawy dzień. Ignorowanie Twoich życzeń nie wpłynie znacząco na Twój zamiar przeżycia tego dnia bez irytacji. Zachwyci Cię prezent od hojnej osoby i słowa uznania, skierowane do Ciebie.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)

koziorożec horoskop

Horoskop na poniedziałek 27.05.2019

Twoje wysiłki mogą Ci się wydawać bezwartościowymi i niewłaściwymi, ale w ciągu dnia sytuacja zacznie się zmieniać. Możliwe rozczarowanie i irytacja – wszystko dokładnie przygotowałaś, ale osoba, na którą liczyłaś, zawiedzie Cię i zrujnuje wspólne plany.

Horoskop na wtorek 28.05.2019

Nuda Ci dziś nie grozi, ale bez problemu odnajdziesz się w pułapkach tego długiego, dość przyjemnego dnia. Bliska osoba może opowiedzieć Ci o swoim załamaniu, spowodowanym ostatnim zawodem miłosnym. Postaraj się nie zadawać zbyt wielu pytań.

Horoskop na środę 29.05.2019

Dzień będzie napięty i aktywny, zwłaszcza w zakresie interakcji z przyjaciółmi i współpracownikami. nie zabraknie motywacji do realizacji śmiałych pomysłów. Wieczorem powinnaś się zrelaksować i zadbać o swój stan psychiczny. Przeanalizuj swoje myśli – czy niekończące się pretensje są zawsze sprawiedliwe?

Horoskop na czwartek 30.05.2019

Przez cały dzień będziesz ciężko pracować, więc zdobędziesz ważne punkty zawodowe. Zwróć szczególną uwagę na bezpieczeństwo swoich rzeczy. Miłym dodatkiem do Twojej radości będzie pomoc kompetentnych i poważnych partnerów biznesowych.

Horoskop na piątek 31.05.2019

Dziś monotonne działania są absolutnie przeciwwskazane, dlatego powinnaś wypróbować coś zupełnie nowego, co zaskoczy otoczenie. Jeśli chodzi o uczucia – bądź bardziej otwarta, a otrzymasz dokładnie to, czego pragniesz.

Horoskop na sobotę 01.06.2019

Pojawią się nowe niezwykłe możliwości życiowe. Będzie to dzień nawiązywania nowych kontaktów, ciekawych podróży, udanej komunikacji. To również dobry czas na naukę, zdobywanie cennych informacji, uzupełnianie garderoby i pracę nad wyglądem.

Horoskop na niedzielę 02.06.2019

Dziś możesz otrzymać nieoczekiwany prezent. Gwiazdy nie wykluczają spotkania z osobą, która może Cię uwikłać w trudną historię miłosną – mniej złudzeń, więcej zdrowego rozsądku. Dużo czasu poświęcisz swoim rodzicom lub starszym krewnym, a Twoje praktyczne rady okażą się bardzo przydatne.

WODNIK (20.01 – 18.02)

wodnik horoskop

Horoskop na poniedziałek 27.05.2019

Poświęć więcej czasu swojej karierze i zacznij pracować nad poprawą sytuacji finansowej. Jeśli nie będziesz odkładała nierozwiązanych kwestii na później, to pod koniec tygodnia poczujesz się spełniona i zrelaksowana.

Horoskop na wtorek 28.05.2019

Przed Tobą dzień wielu wspomnień, nowych planów, udanych początków, miłych rozmów i podbojów miłosnych –  będziesz kąpać się w radościach bycia i śmiało dążyć do celu. Nie zaznasz dziś zmęczenia, smutku i przygnębienia. Zarówno w sferze finansowej, jak i miłosnej, wszystko będzie dobrze.

Horoskop na środę 29.05.2019

W życiu prywatnym nie zabraknie czułości, szczerości, zaufania i radosnych chwil. Uważaj jednak na nieprzemyślane wydatki, ponieważ możesz poważnie osłabić swój budżet. Twoja sytuacja finansowa wymaga teraz poprawy.

Horoskop na czwartek 30.05.2019

Przed Tobą dość trudny dzień. Musisz skupić się na sobie i swoich potrzebach. Nie poddawaj się pokusie nowej przygody z osobą, która – co okaże się dopiero po czasie – będzie dbała wyłącznie o interesy innych, a nie o Twoje.

Horoskop na piątek 31.05.2019

Posłuchaj swojego wewnętrznego głosu i zaufaj intuicji. Dziś nie powinnaś ukrywać swoich problemów, odważ się i szczerze opowiedz o nich osobom, które nigdy nie zawiodły Twojego zaufania. Nie próbuj narzucać nowych obowiązków ukochanej osobie.

Horoskop na sobotę 01.06.2019

Dzisiaj czas na Twoją ostateczną odpowiedź – będziesz musiała wyrazić swoją osobistą opinię. W miłości spełnią się najśmielsze pragnienia. Nie unikniesz konfliktu z przyjacielem, jeśli nie powstrzymasz się od kąśliwych uwag.

Horoskop na niedzielę 02.06.2019

Będziesz miała huśtawkę nastrojów, spowodowaną zazdrością o sukces innych osób. Gwiazdy sugerują jednak, że pokonasz rywali, jeśli zachowasz spokój i pewność siebie.

RYBY (19.02 – 20.03)

ryby horoskop

Horoskop na poniedziałek 27.05.2019

Lenistwo będzie Cię prześladować od samego rana. Nie rozluźniaj się, ale podążaj do przodu. Niewielka dolegliwość zdrowotna może rozstroić drugą część Twojego dnia, więc postaraj się nie odkładać ważnych spraw na później i załatw je rano.

Horoskop na wtorek 28.05.2019

Dziś będziesz chciała spędzić trochę czasu w samotności, ciesząc się snem, swobodnym przepływem myśli i refleksji o najbliższej przyszłości. W ciągu dnia nie wydarzy się nic złego lub zbyt wyrazistego. Odpręż się i po prostu ciesz się życiem.

Horoskop na środę 29.05.2019

Wszelkie zadania zawodowe pokonasz z łatwością, więc Gwiazdy gwarantują sukces. Poprzez uczucia wypełnione emocjami trudno Ci będzie odróżnić ważne i błahe sprawy. Zachowaj złoty środek, nie zachodź zbyt daleko w swoich wnioskach.

Horoskop na czwartek 30.05.2019

Przed Tobą dobry dzień na długą podróż albo zagraniczny wyjazd służbowy. Z dala od domu otworzą się przed Tobą nowe perspektywy na rozwój kariery.

Horoskop na piątek 31.05.2019

Pod koniec dnia całkowicie pozbędziesz się negatywnych emocji, związanych z niepowodzeniami i rozczarowaniami z przeszłości. Pojawi się możliwość wydania dużej sumy pieniędzy, zrobienia drogiego prezentu ukochanej osobie, zakupu wymarzonej rzeczy – to zapewni Ci niezrównaną przyjemność.

Horoskop na sobotę 01.06.2019

Sobota to doskonały dzień na decydujący krok i zejście z dobrze znanej Ci drogi. Odważ się i rzuć sobie wyzwanie, jeśli pragniesz zawalczyć o ciekawsze życie. Po spotkaniu z najbliższymi przyjaciółmi poczujesz się szczęśliwa.

Horoskop na niedzielę 02.06.2019

Być może zdasz sobie sprawę z błędów z przeszłości i naprawisz to, co jeszcze możesz naprawić. Nawet jeśli Twoja odpowiedź na kuszącą ofertę będzie negatywna, osoba ta nie pozostawi Cię w spokoju, zmuszając do jej przyjęcia. Kieruj się intuicją.  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.