Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swój horoskop codzienny na najbliższy tydzień!

06.05.2019 – 12.05.2019

Redakcja VIVA! 5 maja 2019 17:00
Fot. stock.adobe.com

Przed Tobą nowy tydzień! Co wróżą Gwiazdy? Przekonaj się, sprawdzając swój znak zodiaku!

BARAN (21.03 – 19.04)

baran horoskop

Horoskop na poniedziałek 06.05.2019

Twoje emocje będą bezpośrednio zależne od Twojego nastawienia. Dziś nie warto się upierać i odrzucać kompromis w jakichkolwiek sprawach – jeśli ustąpisz, nie stracisz szansy na bardzo korzystne możliwości, które przydadzą się w najbliższej przyszłości.

Horoskop na wtorek 07.05.2019

Poświęć więcej uwagi bezpośrednim obowiązkom, a uratuje Cię to od nudy i poczucia samotności. Niewykluczone, że dzisiaj przeprowadzisz się do nowego biura, lub uzyskasz podwyżkę, albo zmienisz miejsce zamieszkania. W miłości nie oczekuj nadmiernych emocji.

Horoskop na środę 08.05.2019

Lepiej zrezygnuj z kuszącej przygody miłosnej, ponieważ najprawdopodobniej czeka Cię ogromne rozczarowanie. Planowanie ciekawej podróży zwalczy poczucie przygnębienia i zły nastrój. Przygotuj się na nowe, niezbadane i zaskakujące uczucia.

Horoskop na czwartek 09.05.2019

Ogromną ulgą tego dnia będzie poczucie wolności – nikt nie będzie przeszkadzał Ci w podejmowaniu niezależnych decyzji i przyjmowaniu odpowiedzialności. Twoja druga połówka może zaskoczyć Cię dzisiaj pozytywną wiadomością.

Horoskop na piątek 10.05.2019

Uważaj na to, co mówisz i nie przesadzaj ze szczerością. Nieprzychylna Ci osoba może wykorzystać moment i zdradzić Twoje tajemnice. Twoje działania będą zdominowane dziś przez zbytnią pewność siebie, dlatego nie podejmuj pochopnych decyzji.

Horoskop na sobotę 11.05.2019

Źle przemyślane, spontaniczne decyzje mogą doprowadzić do niekorzystnej sytuacji i sprowokować zmianę ważnych dla Ciebie planów. W życiu osobistym nie zabraknie odrobiny zazdrości.

Horoskop na niedzielę 12.05.2019

Z powodzeniem rozwiążesz od dawna męczący Cię problem, jeśli pozbierasz myśli i przestaniesz poddawać się nadmiernym emocjom. Nie wyłączaj telefonu – niewykluczone, że najbliżsi przyjaciele przygotują dla Ciebie zachwycającą niespodziankę.

BYK (20.04 – 20.05)

byk horoskop

Horoskop na poniedziałek 06.05.2019

Jeśli uznasz, że Twoje problemy zaczynają Cię przerastać, poszukaj osób, które mogą przekazać Ci swoje umiejętności i podpowiedzieć rozsądne rozwiązanie. Dzisiaj poświęcisz dużo energii na poprawę swoich relacji rodzinnych.

Horoskop na wtorek 07.05.2019

We wtorek bez problemu poradzisz sobie z obowiązkami zawodowymi, oszczędzając dużo czasu i nie tracąc energii. Nowatorskie podejście do rozwiązywania problemów to Twój klucz do sukcesu i uznania. Pokażesz najwyższy poziom kompetencji.

Horoskop na środę 08.05.2019

Dzisiaj odzyskasz pragnienie do działania. W miłości nie zabraknie najmilszych i najbardziej obiecujących perspektyw. Jeśli wyjeżdżasz na wakacje lub wycieczkę, postaraj się nie próbować zbyt egzotycznych potraw.

Horoskop na czwartek 09.05.2019

Gwiazdy przewidują zastrzyk gotówki, a także pojednanie z osobą, z która łączy Cię nierozwiązany konflikt. Z jakiegoś powodu nie zawrócisz uwagi na swoje sukcesy, ponieważ będziesz zajęta rozwiązywaniem problemów „globalnych i poważnych”.

Horoskop na piątek 10.05.2019

Przed Tobą dzień przewartościowania wartości, buntu, śmiałych działań i ruchów przeciwko normom społecznym. Niewykluczone, że zaczniesz kierować się zasadami sprzecznymi z opiniami otoczenia. Wieczorem warto docenić dobre rzeczy, jakie otrzymujesz ze związku z drugą połówką.

Horoskop na sobotę 11.05.2019

Dziś będziesz chciała śpiewać, tańczyć do rana i uśmiechać się do wszystkich i wszystkiego. To miłość! Jeśli prowadzisz własną firmę, nadszedł czas, aby poszukać nowych rozwiązań biznesowych, w przeciwnym razie narażasz się na niepowodzenie.

Horoskop na niedzielę 12.05.2019

Uważaj na napoje alkoholowe – nadużycie może prowadzić do dużych strat w obszarze przyszłych perspektyw. Nie obawiaj się jednak o swoje szczęście. Może trwać bardzo długo, o ile nieumyślnie nie zrazisz do siebie losu.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

bliźnięta horoskop

Horoskop na poniedziałek 06.05.2019

Pomimo napiętych stosunków ze stałym towarzyszem życia, będziesz cieszyć się wielkim sukcesem w sprawach zawodowych. Zafascynuje Cię władza, dlatego zaczniesz rozmyślać nad porzuceniem obecnego miejsca pracy.

Horoskop na wtorek 07.05.2019

Ból, związany z przeszłością, nie pozwoli Ci dziś normalnie funkcjonować. Wybacz osobom, które Cię zraniły i zapomnij o przykrych wydarzeniach. Zanim dokonasz dużego zakupu lub zaplanujesz podróż, warto zasięgnąć porady u kogoś, komu bezgranicznie ufasz.

Horoskop na środę 08.05.2019

Dziś skupisz się na miłości własnej, na akceptacji siebie. Bliska Ci osoba może rozpocząć nieprzyjemną grę. Wygrasz, jeśli wykorzystasz swoje bogate doświadczenie.

Horoskop na czwartek 09.05.2019

Z dala od domu czeka na Ciebie romantyczna przygoda, która będzie miała kontynuację w najbliższej przyszłości. Być może otrzymasz nagrodę pieniężną lub wycieczkę do atrakcyjnego miejsca. Wieczorem poddasz się melancholii, rozmyślając nad skomplikowaną relacją z bliskimi.

Horoskop na piątek 10.05.2019

Twoje życie w tym dniu będzie aktywne i zabawne. Dzisiejsze spotkanie z przyjaciółmi może odegrać pozytywną rolę w Twoim życiu. Nie przegap ważnych dla Ciebie informacji, które mogą być przydatne dla realizacji śmiałych pomysłów.

Horoskop na sobotę 11.05.2019

Pomyślne ukończenie bieżących spraw będzie możliwe tylko w przypadku maksymalnej koncentracji na najważniejszych szczegółach problemu. Prawdopodobieństwo sukcesu jest jednak ogromne! Uważaj jednak na zazdrosnych współpracowników – Twoje zwycięstwa mogą kogoś zranić.

Horoskop na niedzielę 12.05.2019

Przygotuj się na cudowny dzień! Wsparcie starych przyjaciół, których nie widziałaś od dawna, sprawi Ci ogromną przyjemność i zmotywuje do działania.

RAK (22.06 – 22.07)

rak horoskop

Horoskop na poniedziałek 06.05.2019

Przed Tobą kłopotliwy, trudny początek tygodnia. Pod koniec dnia zdasz sobie sprawę, że Twój altruizm już dawno się wyczerpał, a inni powinni rozwiązywać swoje problemy samodzielnie. Wieczorem okaż cierpliwość i wyrozumiałość wobec partnera, a otrzymasz to, o czym marzyłaś tak długo.

Horoskop na wtorek 07.05.2019

Ten dzień najprawdopodobniej nie zaskoczy Cię niczym dobrym – lepiej przeczekaj ten niespokojny czas. Nie unikniesz konfliktu, a nawet przerwy w relacji z bliską osobą. Twój nastrój może się poprawić, jeśli pewna osoba zaproponuje Ci romantyczną kontynuację długoletniej znajomości.

Horoskop na środę 08.05.2019

Drażliwość i niezbyt radosny nastrój skłonią Cię do spotkania z osobą, za którą bardzo tęsknisz, chociaż nie zawsze zdajesz sobie z tego sprawę. Po szczerej rozmowie możesz liczyć na potężny zastrzyk energii, dzięki czemu poczynisz znaczne postępy w pożądanym kierunku rozwoju.

Horoskop na czwartek 09.05.2019

Ciężko pracowałaś, więc w czwartek powinnaś się zrelaksować. Nie spiesz się, i nie podejmuj dziś poważnych decyzji związanych z życiem osobistym – istnieje duże ryzyko, że pożałujesz.

Horoskop na piątek 10.05.2019

Wieczorem trudno Ci będzie odpocząć i zapomnieć o rzeczach, związanych z karierą. Szybko zapomnisz o drobnych kłopotach, ciesząc się z sukcesu w życiu miłosnym. Nie popełniaj niewybaczalnego błędu – nie zmieniaj decyzji, która już została podjęta.

Horoskop na sobotę 11.05.2019

Z godnością i z humorem pokonasz wszelkie zakręty życiowe, oraz dołożysz wszelkich starań, aby drobna zniewaga partnera nie przesłaniała najważniejszych rzeczy dla was obojga.

Horoskop na niedzielę 12.05.2019

Twoje indywidualne podejście do życia, Twój urok i energia zyskają dziś nowe kolory. Istnieje duże prawdopodobieństwo konfliktu, zarówno z przyjaciółmi, jak i z rodziną, dlatego pomyśl dwa razy, zanim powiesz prawdę.

LEW (23.07 – 22.08)

lew horoskop

Horoskop na poniedziałek 06.05.2019

Uda Ci się dziś pokonać ogromne zmęczenie. Oczekiwania w zakresie wzrostu wynagrodzenia na pewno Cię nie rozczarują, ale też nie zainspirują do dalszego działania. W miłości bez zmian.

Horoskop na wtorek 07.05.2019

Z poczuciem głębokiej satysfakcji poświęcisz się ulubionemu hobby. Obudzi się w Tobie duch kreatywności, dlatego będziesz chciała stworzyć coś nowego, niezwykłego i świeżego. Ten dzień będzie udany, być może również dlatego, że wieczorem udasz się na długo oczekiwane spotkanie.

Horoskop na środę 08.05.2019

Nawet jeśli sytuacja finansowa się nie poprawi, nie zwrócisz na to uwagi – poczujesz się szczęśliwa i zadowolona z życia. Szybko rozwiążesz trudne sytuacje rodzinne.

Horoskop na czwartek 09.05.2019

Tego dnia będziesz troskliwą partnerką, wierną przyjaciółką i dobrą gospodynią domową. Skup się jednak na obowiązkach zawodowych, jeśli nie chcesz poznać smaku porażki. Unikaj plotek, aby nie stać się tematem jednej z nich.

Horoskop na piątek 10.05.2019

Dziś przywrócisz porządek w swoich myślach. Tego dnia będziesz spokojna, pełna planów i motywacji. Jeśli Twoje obecne stanowisko w pracy sprawia Ci przyjemność, nie warto zgadzać się na poświęcenie, na jakie nalega ukochana osoba.

Horoskop na sobotę 11.05.2019

Gwiazdy przewidują sukces zawodowy i finansowy. Wieczorem masz szansę na spotkanie, które na długo pozostawi miłe wspomnienia, a w konsekwencji będzie miało nieoczekiwaną (dla Ciebie i dla otaczających Cię ludzi) kontynuację.

Horoskop na niedzielę 12.05.2019

W niedzielę warto przeanalizować swoje plany, ponieważ masz szansę na zmaterializowanie swoich najśmielszych pomysłów. Zwiększona kontrola nad pragnieniami jest kluczem do równowagi emocjonalnej. Uważaj pomagając przyjaciołom – może to zaszkodzić Twoim interesom.

PANNA (23.08 – 22.09)

panna horoskop

Horoskop na poniedziałek 06.05.2019

Początek dnia nie zaskoczy Cię niczym szczególnym. Jednak już wieczorem otrzymasz niespodziewane zaproszenie na spotkanie z ciekawą osobą. Związane z tym emocje będą Ci towarzyszyć przez resztę dnia.

Horoskop na wtorek 07.05.2019

Nie warto dziś prosić o pomoc, ponieważ będziesz miała dość własnej siły, aby samodzielnie poradzić sobie z wszelkimi trudnościami. Bolesne wspomnienia znikną, jak i Twoje wątpliwości, co będzie oznaką dobrego samopoczucia.

Horoskop na środę 08.05.2019

Nie unikniesz niewielkiej porażki finansowej. Dyskomfort wewnętrzny zwiększy niepokój o przyszłość, zwłaszcza jeśli chodzi o pieniądze, więc poświęcisz dużo czasu na omawianie tego tematu. Nie rozwiązuj domowych problemów samodzielnie, ale poproś o wsparcie drugą połówkę.

Horoskop na czwartek 09.05.2019

Możesz odczuwać zbytnią drażliwość wobec rodziny, znajomych i przyjaciół, ale po południu wszystko wróci do normy. Wzajemne porozumienie z ukochaną osobą doda Ci skrzydeł.

Horoskop na piątek 10.05.2019

Pomimo tego, że Twój wpływ na ludzi będzie się zwiększał, tego dnia nie należy podejmować ważnych decyzji, zmieniać środowiska, aktualizować życia osobistego, zdobywać nowych przyjaciół.

Horoskop na sobotę 11.05.2019

Pod względem osobistym wszystko będzie dobrze, ponieważ zrobiłaś duży krok w kierunku szczerej i otwartej relacji. Nie daj się sprowokować bliskim przyjaciołom – przyjmij krytykę, ale nie zmieniaj swoich planów na przyszłość.

Horoskop na niedzielę 12.05.2019

Przyciągniesz uwagę Gwiazd uczciwymi działaniami i wielką starannością. Niestety, nie unikniesz dziś kłopotów w związku. Prawdopodobnie będziesz musiała podjąć trudną decyzję o przymusowej separacji.

WAGA (23.09 – 22.10)

waga horoskop

Horoskop na poniedziałek 06.05.2019

Przed Tobą dzień owocnej pracy w zespole ludzi o podobnych poglądach. Nie będziesz narzekać na stan finansów, ale zaczniesz wydawać więcej, niż oszczędzać. Nadszedł czas, aby wprowadzić zmiany w relacji miłosnej i sprowokować ukochaną osobę do szczerości.

Horoskop na wtorek 07.05.2019

Przyjaciel zapewni Ci wsparcie, które przekroczy Twoje oczekiwania. Gwiazdy przewidują, że odwdzięczysz się w najbliższej przyszłości. W sferze uczuciowej nie będzie tak różowo, jak byś tego chciała.

Horoskop na środę 08.05.2019

Przed Tobą udany, energiczny dzień, ponieważ pokonasz swoje wady i słabości. Podróże zagraniczne zakończą się sukcesem. Postaraj się uszanować pragnienie bliskiej Ci osoby, w przeciwnym razie ryzykujesz poważne kłopoty w przyszłości.

Horoskop na czwartek 09.05.2019

Postaraj się opanować emocje, szczególnie jeśli starasz się zachować równowagę między niewystarczającą siłą a zbyt dużymi ambicjami. Spokój, opanowanie, przyzwoita forma fizyczna – to minimum, które możesz zrobić, walcząc o swoje szczęście.

Horoskop na piątek 10.05.2019

W piątek będziesz w stanie opanować nawet wygórowane zadania zawodowe. Jeśli ostatnio poświęciłaś zbyt wiele czasu na rozwiązywanie najważniejszego dla Ciebie problemu, nie możesz już pomijać innych obszarów Twojego życia.

Horoskop na sobotę 11.05.2019

Wszelkie sprawy związane z przyjacielskimi spotkaniami zakończą się sukcesem. Będziesz w pełni zaangażowana we wszystkie znane Ci tajemnice piękna, dlatego poczucie frustracji zniknie, a nastrój będzie optymistyczny.

Horoskop na niedzielę 12.05.2019

Dziś zrozumiesz, czego potrzebujesz, aby pokonać Twoje trudności finansowe, co pozytywnie wpłynie na Twój stan emocjonalny. Dieta, na którą się zdecydowałaś w tym tygodniu, przyniesie Ci mniej pożądane rezultaty niż oczekujesz.

SKORPION (23.10 – 21.11)

skorpion horoskop

Horoskop na poniedziałek 06.05.2019

Ten dzień nie jest zbyt dobry. Los przygotował dla Ciebie test na siłę relacji z ukochaną osobą. Pod koniec dnia zmęczenie będzie się kumulować i wszystkie pragnienia rozpłyną się w Twojej potrzebie ciszy i spokoju.

Horoskop na wtorek 07.05.2019

Niechciane wahania emocjonalne na chwilę ustąpią. To dobry dzień na nowe wyzwania zawodowe, o ile myśli o problemach rodzinnych pozwolą ci jakościowo realizować Twoje cele.

Horoskop na środę 08.05.2019

Odłóż ważne wydarzenia i spotkania, a także podróże – dziś powinnaś skoncentrować się na pracach domowymi i rozmowach z przyjaciółmi. Szczęśliwe okoliczności pozwolą Ci wykorzystać ogólne niekorzystne tło ostatnich wydarzeń.

Horoskop na czwartek 09.05.2019

Twój stan emocjonalny poprawi się jeszcze bardziej ze względu na fakt, że w Twoim życiu pojawi się coś ważnego i pożądanego. Musisz samodzielnie odzyskać uznanie w oczach przełożonych. Jeśli poddasz się presji współpracowników, zwiększysz ryzyko zakłócenia realizacji własnych interesów.

Horoskop na piątek 10.05.2019

Nowe horyzonty, nowe marzenia, – odważ się i nie bój się zmienić istniejących wzorców! Relacja z przyjaciółmi wymaga poprawy. Bądź ostrożna podczas zakupów i nie daj się namówić na rzecz, której tak naprawdę nie potrzebujesz.

Horoskop na sobotę 11.05.2019

Dziś postaraj się być elastyczna i weź pod uwagę potrzeby Twoich najbliższych. Walka ze zniechęceniem i pesymizmem zakończy się Twoim bezwarunkowym zwycięstwem. Zwróć większą uwagę na swoje zdrowie.

Horoskop na niedzielę 12.05.2019

Dzisiaj możesz zdobyć osiągany od dawna cel. Prawdopodobieństwo konfliktu jest jednak dość wysokie – przygotuj się na niepożądaną wizytę osoby, o której od dawna chciałaś zapomnieć.

STRZELEC (22.11 – 21.12)

strzelec horoskop

Horoskop na poniedziałek 06.05.2019

Poranek przyniesie pewne napięcie i zmęczenie, jednak już popołudniu poczujesz się zdolna do nowych projektów. Niespodziewana podróż służbowa zakończy się sukcesem.

Horoskop na wtorek 07.05.2019

Przed Tobą niezwykle dynamiczny i napięty dzień, szczególnie w sprawach zawodowych. Zaufaj swojej intuicji, a odkryjesz nowe możliwości rozwoju. Niewykluczone, że zakończysz jakiś rodzaj związku, ale sytuacja zacznie rozwijać się w nieoczekiwanym dla Ciebie kierunku.

Horoskop na środę 08.05.2019

W środę możesz bezpiecznie podjąć każde wyzwanie – Gwiazdy obiecują zwycięstwo. Odważnie sięgaj po swoje, a spełnisz jedno z najważniejszych pragnień. Spotkanie z ukochaną osobą będzie miłą niespodzianką na koniec dnia.

Horoskop na czwartek 09.05.2019

Przed Tobą dzień szczególnie szczerych rozmów z przyjaciółmi i krewnymi. Nie obawiaj się krytyki, ale uważnie wysłuchaj każdej porady.

Horoskop na piątek 10.05.2019

Zaplanowana na dziś podróż wzbogaci Twoje życie, poszerzając Twoje horyzonty. Chwile zwątpienia i smutnego nastroju zwalczysz przyjemną muzyką oraz pysznym jedzeniem. Nie odkładaj swoich pomysłów na później, po tym dniu niewiele okoliczności będzie sprzyjających.

Horoskop na sobotę 11.05.2019

Unikaj niepotrzebnych wydatków. Najprawdopodobniej w Twoim życiu pojawi się osoba, która zmotywuje Cię do dużych zmian. Dokładnie przemyśl swoją decyzję, aby nie żałować w przyszłości.

Horoskop na niedzielę 12.05.2019

Niedziela to doskonały dzień na pracę nad Twoim poczuciem własnej wartości. Przeanalizuj ostatnie sukcesy i porażki, a szybko odnajdziesz rozwiązanie nurtującego Cię problemu.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)

koziorożec horoskop

Horoskop na poniedziałek 06.05.2019

Początek tygodnia będzie niekorzystny dla realizacji zadań, które wymagają nie tylko Twojego wysiłku, ale także pomocy losu. Spróbuj skupić się na interesującym Cię temacie i pozbierać te informacje, które są bezpośrednio związane z sytuacją, która Cię dotyczy.

Horoskop na wtorek 07.05.2019

Dzień będzie szczęśliwy, ale napięty. Niewykluczone, że otrzymasz ważną wiadomość, która wymagać będzie natychmiastowej interwencji i zdecydowanych działań. Szczera i bezinteresowna pomoc innym w zadziwiający sposób pomoże Ci rozwiązać niektóre z Twoich problemów.

Horoskop na środę 08.05.2019

Dzisiaj zanurzysz się w świecie mglistych przeczuć i inspirujących nadziei. Działaj! Środa to doskonały dzień na podjęcie ważnych decyzji życiowych. W sprawach sercowych zaufaj swojej intuicji.

Horoskop na czwartek 09.05.2019

Przed Tobą dzień pełen rozrywki emocjonalnej, głośnych dyskusji i wielkich możliwości. Wieczorem nie unikniesz nieprzyjemnych wiadomości i rozczarowującej świadomości własnych błędów.

Horoskop na piątek 10.05.2019

Zwróć teraz szczególną uwagę na bliskie Ci osoby – nie denerwuj się drobiazgami, ale okaż im swoje wsparcie. Nie rozpraszaj się marzeniami, których nie udało Ci się zrealizować. Tak wiele jeszcze przed Tobą!

Horoskop na sobotę 11.05.2019

Dzisiaj możesz swobodnie poruszać się w dowolnej przestrzeni, w dowolnych wymiarach i przy dowolnej prędkości. Niewykluczone, że zapragniesz nowych doświadczeń miłosnych. Powinnaś być ostrożna, jeśli chodzi o wszelkie plotki, i w żadnym wypadku nie rozpowszechniaj ich dalej.

Horoskop na niedzielę 12.05.2019

W Twoim życiu osobistym czeka na Ciebie wiele niezapomnianych przeżyć, komplementów i miłych niespodzianek. Przed Tobą dzień drogich zakupów i przemeblowania. Ukochana osoba prawdopodobnie zaskoczy Cię poważnym wyznaniem, przez co zmienisz plany na przyszłość.

WODNIK (20.01 – 18.02)

wodnik horoskop

Horoskop na poniedziałek 06.05.2019

W tym dniu istnieje niebezpieczeństwo, że złapiesz się na słodkie słówka doświadczonego uwodziciela. Zawroty głowy będą tak przyjemne, że chwilowo stracisz czujność i zdolność racjonalnego myślenia. Nie angażuj innych ludzi w swoją sytuację, inaczej przegrasz.

Horoskop na wtorek 07.05.2019

Przed Tobą jeden z najbardziej burzliwych dni w ostatnim czasie. Zaczniesz czerpać korzyści ze swoich wysiłków. Nie podejmuj pochopnej decyzji związanej z finansami, ale poproś o radę kogoś, kto jest bardziej doświadczony w tych sprawach.

Horoskop na środę 08.05.2019

Dziś uda Ci się spełnić wszystkie zobowiązania i obietnice! Wykorzystaj całą swoją siłę i motywację, aby osiągnąć cel. To dobry dzień na ponowne aktywne zwalczanie wszelkich przeszkód i niesprzyjających okoliczności.

Horoskop na czwartek 09.05.2019

Nie tylko zakupy wniosą odrobinę radości do Twojego życia – nie zapomnij o dobrym jedzeniu, spacerach na świeżym powietrzu i zdrowym, długim śnie. W miłości nie zabraknie nieporozumień, ale wieczorem usłyszysz wiele delikatnych i wzruszających słów.

Horoskop na piątek 10.05.2019

Przed Tobą bardzo korzystny dzień pod względem podjęcia nowych wyzwań zawodowych. Odrzuć wszelkie wątpliwości i uwierz we własne siły, a podejmiesz jedyną właściwą decyzję.

Horoskop na sobotę 11.05.2019

Dzisiaj nie warto oszczędzać energii – wręcz przeciwnie, wykorzystaj ją, aby nie stracić szansy na nowe możliwości rozwoju zawodowego. W sobotę warto spłacić dług i podziękować osobie, o której zapomniałaś.

Horoskop na niedzielę 12.05.2019

Twoja intuicja i świeże pomysły idą w parze. Odniesiesz sukces, a dodatkowo ominą Cię nieprzyjemne i trudne sytuacje, dlatego dzień będzie bardzo radosny.

RYBY (19.02 – 20.03)

ryby horoskop

Horoskop na poniedziałek 06.05.2019

Dziś nie będziesz narzekać na nudę! Z jednej strony odniesiesz sukces, a z drugiej – poczujesz niechęć współpracowników. Czyjaś prośba może dziś postawić Cię w trudnej sytuacji, ale trudno będzie Ci odmówić, ponieważ szanujesz osobę, która potrzebuje Twojego wsparcia.

Horoskop na wtorek 07.05.2019

Jeśli czujesz się zmęczona, pilnie potrzebujesz zmiany atmosfery. Dzisiejszy dzień będzie miłą odmianą po niepokojącym i niezbyt radosnym okresie. Wiele rzeczy wróci do normy, konflikty ustąpią, a wątpliwości i obawy znikną. Warto docenić dobro, jakie płynie z twojego związku z drugą połówką.

Horoskop na środę 08.05.2019

Twoje działania prowadzą Cię w bardzo dobrym kierunku. Jeśli opanujesz swoje emocje, masz szansę na sukces w biznesie, a co za tym idzie – poczucie wielkiej ulgi.

Horoskop na czwartek 09.05.2019

Czwartek to doskonały dzień na odrobinę spokoju i samotności. Warto odprężyć się po niepożądanych rozmowach z konkurentami. Popracuj nad sobą i pozbądź się samokrytycznych myśli.

Horoskop na piątek 10.05.2019

Tego dnia Twoje pragnienia będą łatwe do spełnienia. Nadszedł czas, aby spokojnie przeanalizować swoje potrzeby i zrozumieć, czego tak naprawdę chcesz, co możesz zmienić, a co poprawić.

Horoskop na sobotę 11.05.2019

Dziś będziesz otoczona tylko pięknymi rzeczami, przyjemnymi wydarzeniami, sprzyjającą atmosferą i odrobiną rozrywki. Niewykluczone, że w tym dniu podejmiesz decyzję o ważnej zmianie w Twoim życiu. Może dotyczyć ona partnera lub przeprowadzki.

Horoskop na niedzielę 12.05.2019

Odniesiesz sukces, otrzymując wynagrodzenia za Twój ogromny wysiłek i energiczną aktywność. Nie zadzieraj jednak nosa, aby nie sprowokować kłótni. Poszukaj źródeł inspiracji i motywacji, aby osiągnąć jeszcze więcej w najbliższej przyszłości.  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.