Jedna z nich podobno bardzo nie chce się przeprowadzać

Gabriela Łaskowska 29 września 2018 13:02

Siostry Kardashian bez wątpienia są najbardziej znanymi siostrami w show-biznesie. W mediach bez przerwy znajdujemy świeże nowinki na temat ich życia. Ostatnio zrobiło się szczególnie głośno, ponieważ rodzina... kupiła ogromną posiadłość w Kalifornii!

Ile kosztowała posiadłość?

Dom znajduje się w La Quinta Madion Club i kosztowała… 12 milionów dolarów! Ma powierzchnię ponad 1000 metrów kwadratowych, więc jest wystarczająco duża, aby pomieścić całą rodzinę. Posiada 7 sypialni i ogromny basen! Urządzona w typowo industrialnym, nowoczesnym stylu, wygląda…nieziemsko!

Dom znajduje się w pobliżu miejsca odbywania się festiwalu muzycznego Coachella, na którym Kylie Jenner poznała swojego byłego chłopaka, Travisa Scotta. 

Kto jest przeciwny przeprowadzce?

Nie wiadomo, kto z członków rodziny Kardashian, zaproponował zakup wspólnej posiadłości, chociaż źródła podają, że mogła być to Kris Jenner. Przedstawiciele Kim Kardashian i Kanye’go West’a zapewniają, że to nie oni stali za tym pomysłem. Kim podobno mocno przekonywała, że nie ma zamiaru przeprowadzać się do Chicago. Chociaż jej mąż całkiem niedawno zapewniał swoich fanów, że „wraca do swojego rodzinnego miasta i nigdy więcej nie wyjeżdża”.

Jedna z bliskich osób Kim przyznała „Całe życie Kim jest w LA - jej rodzina, biuro, trener, styliści i pracownicy. Około 25 osób musiałoby się w nią przeprowadzić!”. Kim, która ma trójkę dzieci, mówi, że chciałaby wychowywać je blisko rodziny. Podobno „uwielbia swoje dzieci dorastające tak blisko kuzynów […] Nigdy nie mieszkała poza Los Angeles i denerwuje ją, kiedy Kanye mówi takie rzeczy publicznie, podczas gdy nawet nie rozmawiali jeszcze o przeprowadzce”. 

Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia posiadłości!  

1/5
dom kardashianow
Copyright @EAST NEWS
1/5

Dom z zewnątrz wygląda... nieziemsko!

2/5
dom kardashianow
Copyright @EAST NEWS
2/5

Ogromna kanapa bez problemu pomieści całą rodzinę.

3/5
dom kardashianow
Copyright @EAST NEWS
3/5

Przestronny salon połączony z jadalnią robi wrażenie!

4/5
dom kardashianow
Copyright @EAST NEWS
4/5

Dla takiego widoku z okien zrobilibyśmy wszystko!

5/5
dom kardashianow
Copyright @EAST NEWS
5/5

To chyba nasze ulubione miejsce! Ogromny basen, oszałamiający widok... zdecydowanie zazdrościmy!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.