Jedna z nich podobno bardzo nie chce się przeprowadzać

Gabriela Łaskowska 29 września 2018 13:02

Siostry Kardashian bez wątpienia są najbardziej znanymi siostrami w show-biznesie. W mediach bez przerwy znajdujemy świeże nowinki na temat ich życia. Ostatnio zrobiło się szczególnie głośno, ponieważ rodzina... kupiła ogromną posiadłość w Kalifornii!

Ile kosztowała posiadłość?

Dom znajduje się w La Quinta Madion Club i kosztowała… 12 milionów dolarów! Ma powierzchnię ponad 1000 metrów kwadratowych, więc jest wystarczająco duża, aby pomieścić całą rodzinę. Posiada 7 sypialni i ogromny basen! Urządzona w typowo industrialnym, nowoczesnym stylu, wygląda…nieziemsko!

Dom znajduje się w pobliżu miejsca odbywania się festiwalu muzycznego Coachella, na którym Kylie Jenner poznała swojego byłego chłopaka, Travisa Scotta. 

Kto jest przeciwny przeprowadzce?

Nie wiadomo, kto z członków rodziny Kardashian, zaproponował zakup wspólnej posiadłości, chociaż źródła podają, że mogła być to Kris Jenner. Przedstawiciele Kim Kardashian i Kanye’go West’a zapewniają, że to nie oni stali za tym pomysłem. Kim podobno mocno przekonywała, że nie ma zamiaru przeprowadzać się do Chicago. Chociaż jej mąż całkiem niedawno zapewniał swoich fanów, że „wraca do swojego rodzinnego miasta i nigdy więcej nie wyjeżdża”.

Jedna z bliskich osób Kim przyznała „Całe życie Kim jest w LA - jej rodzina, biuro, trener, styliści i pracownicy. Około 25 osób musiałoby się w nią przeprowadzić!”. Kim, która ma trójkę dzieci, mówi, że chciałaby wychowywać je blisko rodziny. Podobno „uwielbia swoje dzieci dorastające tak blisko kuzynów […] Nigdy nie mieszkała poza Los Angeles i denerwuje ją, kiedy Kanye mówi takie rzeczy publicznie, podczas gdy nawet nie rozmawiali jeszcze o przeprowadzce”. 

Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia posiadłości!  

1/5
dom kardashianow
Copyright @EAST NEWS
1/5

Dom z zewnątrz wygląda... nieziemsko!

2/5
dom kardashianow
Copyright @EAST NEWS
2/5

Ogromna kanapa bez problemu pomieści całą rodzinę.

3/5
dom kardashianow
Copyright @EAST NEWS
3/5

Przestronny salon połączony z jadalnią robi wrażenie!

4/5
dom kardashianow
Copyright @EAST NEWS
4/5

Dla takiego widoku z okien zrobilibyśmy wszystko!

5/5
dom kardashianow
Copyright @EAST NEWS
5/5

To chyba nasze ulubione miejsce! Ogromny basen, oszałamiający widok... zdecydowanie zazdrościmy!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.