DOMY GWIAZD

Chcesz mieszkać jak gwiazda Hollywood? Kup dom od... Leonardo DiCaprio!

Znamy jego cenę!

Gabriela Łaskowska 22 października 2018 14:02

Chcielibyście mieszkać jak gwiazdy Hollywood? Teraz macie taką szansę! Leonardo DiCaprio wystawił swój dom na sprzedaż!

Jaka jest jego cena?

Aktor kupił posiadłość Silver Lake Reservoir w Los Angeles już 20 lat temu za pieniądze, które otrzymał za film „Titanic”. Za apartament zapłacił 769,500 dolarów, a teraz nieruchomość w stylu hiszpańskim trafiła na rynek za 1,7 miliona dolarów!

Dom o powierzchni 3,560 m2 posiada cztery sypialnie, cztery łazienki, jadalnię, ogromną kuchnię i bibliotekę. Ma nawet windę, którą dojedziemy na wszystkie trzy poziomy, w tym jeden podziemny, gdzie znajduje się garaż i pomieszczenia techniczne.

Jak wygląda w środku?

Posiadłość, mimo że została wybudowana w 1931 roku, to wydaje się być w doskonałej formie. Do tej pory zachowano w niej część oryginalnych mebli i detali! Drewniane podłogi, dachówki, belki stropowe i łukowate przejścia są elementami apartamentu od samego początku. Patrząc na zdjęcia, aż ciężko uwierzyć, że mają one już prawie 90 lat! Rzeźbione detale pięknie dopełniają klasyczne i dosyć nowoczesne wnętrza, nadając całości stylu retro.

Do środka wchodzi się przez stare drewniane rzeźbione drzwi. Od razu trafia się do dużego salonu z pięknymi kominkiem, wyłożonym kafelkami. Przestronne wnętrza utrzymane są w klasycznym stylu, a białe ściany pięknie kontrastują z karmelowym drewnem. Warto zwrócić również uwagę na ozdobne kafelki, które dekorują nie tylko kominek. Okalają one także drzwi wejściowe i listwy wewnątrz, co dodaje smaczku surowemu wnętrzu. Wychodząc za dom, trafiamy na dziedziniec z basenem i… projektorem filmowym! Plac otoczony jest rzeźbionymi kolumnami i niską ścianką w kolorze intensywnego turkusu.

Posiadłość robi ogromne wrażenie. Stojąc na zewnątrz i oglądając budynek w hiszpańskim stylu, ciężko domyślić się co kryje jego wnętrze. A kryje wiele skarbów i niespodzianek.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!