Znamy jego cenę!

Gabriela Łaskowska 22 października 2018 14:02

Chcielibyście mieszkać jak gwiazdy Hollywood? Teraz macie taką szansę! Leonardo DiCaprio wystawił swój dom na sprzedaż!

Jaka jest jego cena?

Aktor kupił posiadłość Silver Lake Reservoir w Los Angeles już 20 lat temu za pieniądze, które otrzymał za film „Titanic”. Za apartament zapłacił 769,500 dolarów, a teraz nieruchomość w stylu hiszpańskim trafiła na rynek za 1,7 miliona dolarów!

Dom o powierzchni 3,560 m2 posiada cztery sypialnie, cztery łazienki, jadalnię, ogromną kuchnię i bibliotekę. Ma nawet windę, którą dojedziemy na wszystkie trzy poziomy, w tym jeden podziemny, gdzie znajduje się garaż i pomieszczenia techniczne.

Jak wygląda w środku?

Posiadłość, mimo że została wybudowana w 1931 roku, to wydaje się być w doskonałej formie. Do tej pory zachowano w niej część oryginalnych mebli i detali! Drewniane podłogi, dachówki, belki stropowe i łukowate przejścia są elementami apartamentu od samego początku. Patrząc na zdjęcia, aż ciężko uwierzyć, że mają one już prawie 90 lat! Rzeźbione detale pięknie dopełniają klasyczne i dosyć nowoczesne wnętrza, nadając całości stylu retro.

Do środka wchodzi się przez stare drewniane rzeźbione drzwi. Od razu trafia się do dużego salonu z pięknymi kominkiem, wyłożonym kafelkami. Przestronne wnętrza utrzymane są w klasycznym stylu, a białe ściany pięknie kontrastują z karmelowym drewnem. Warto zwrócić również uwagę na ozdobne kafelki, które dekorują nie tylko kominek. Okalają one także drzwi wejściowe i listwy wewnątrz, co dodaje smaczku surowemu wnętrzu. Wychodząc za dom, trafiamy na dziedziniec z basenem i… projektorem filmowym! Plac otoczony jest rzeźbionymi kolumnami i niską ścianką w kolorze intensywnego turkusu.

Posiadłość robi ogromne wrażenie. Stojąc na zewnątrz i oglądając budynek w hiszpańskim stylu, ciężko domyślić się co kryje jego wnętrze. A kryje wiele skarbów i niespodzianek.  

1/5
dom leonardo dicaprio
Copyright @EAST NEWS
1/5

Do środka wchodzi się przez oryginalne drewniane, pięknie rzeźbione drzwi.

2/5
dom leonardo dicaprio
Copyright @EAST NEWS
2/5

Przestronne wnętrza utrzymane są w klasycznym stylu, a białe ściany pięknie kontrastują z karmelowym drewnem.

3/5
dom leonardo dicaprio
Copyright @EAST NEWS
3/5

W apartamencie znajduje się ogromna kuchnia, ozdobiona pięknie malowanymi kafelkami.

4/5
dom leonardo dicaprio
Copyright @EAST NEWS
4/5

Łazienka pozostała bez większych zmian od momentu powstania domu!

5/5
dom leonardo dicaprio
Copyright @EAST NEWS
5/5

Nasze ulubione miejsce... Wychodząc za dom, trafiamy na dziedziniec z basenem i projektorem filmowym!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.