DOMY GWIAZD

Chcesz mieszkać jak gwiazda Hollywood? Kup dom od... Leonardo DiCaprio!

Znamy jego cenę!

Gabriela Łaskowska 22 października 2018 14:02

Chcielibyście mieszkać jak gwiazdy Hollywood? Teraz macie taką szansę! Leonardo DiCaprio wystawił swój dom na sprzedaż!

Jaka jest jego cena?

Aktor kupił posiadłość Silver Lake Reservoir w Los Angeles już 20 lat temu za pieniądze, które otrzymał za film „Titanic”. Za apartament zapłacił 769,500 dolarów, a teraz nieruchomość w stylu hiszpańskim trafiła na rynek za 1,7 miliona dolarów!

Dom o powierzchni 3,560 m2 posiada cztery sypialnie, cztery łazienki, jadalnię, ogromną kuchnię i bibliotekę. Ma nawet windę, którą dojedziemy na wszystkie trzy poziomy, w tym jeden podziemny, gdzie znajduje się garaż i pomieszczenia techniczne.

Jak wygląda w środku?

Posiadłość, mimo że została wybudowana w 1931 roku, to wydaje się być w doskonałej formie. Do tej pory zachowano w niej część oryginalnych mebli i detali! Drewniane podłogi, dachówki, belki stropowe i łukowate przejścia są elementami apartamentu od samego początku. Patrząc na zdjęcia, aż ciężko uwierzyć, że mają one już prawie 90 lat! Rzeźbione detale pięknie dopełniają klasyczne i dosyć nowoczesne wnętrza, nadając całości stylu retro.

Do środka wchodzi się przez stare drewniane rzeźbione drzwi. Od razu trafia się do dużego salonu z pięknymi kominkiem, wyłożonym kafelkami. Przestronne wnętrza utrzymane są w klasycznym stylu, a białe ściany pięknie kontrastują z karmelowym drewnem. Warto zwrócić również uwagę na ozdobne kafelki, które dekorują nie tylko kominek. Okalają one także drzwi wejściowe i listwy wewnątrz, co dodaje smaczku surowemu wnętrzu. Wychodząc za dom, trafiamy na dziedziniec z basenem i… projektorem filmowym! Plac otoczony jest rzeźbionymi kolumnami i niską ścianką w kolorze intensywnego turkusu.

Posiadłość robi ogromne wrażenie. Stojąc na zewnątrz i oglądając budynek w hiszpańskim stylu, ciężko domyślić się co kryje jego wnętrze. A kryje wiele skarbów i niespodzianek.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.