Podobno to przez nie najlepszą lokalizację...

Gabriela Łaskowska 18 października 2018 15:02

Bruce Willis sprzedał swoją 20-hektarową posiadłość na ranczu nad jeziorem w stanie Idaho. The Wall Street Journal poinformował, że aktor kupił ją w 2003 roku i próbował ją sprzedaż od 2011 roku. Pierwotna cena, za którą wystawił dom na sprzedaż, wynosiła 15 milionów dolarów! W 2016 roku obniżył cenę o połowę, a dwa lata później ostatecznie sprzedano ją za… 5,895 milionów dolarów.

Jak wygląda posiadłość?

Aktor przeprowadził tam jakiś czas temu gruntowny remont. Obecnie willa posiada sześć sypialni, osobny dom dla gości, siłownię, przepiękny ogród i basen ze zjeżdżalniami i wodospadem! Jej wnętrze urządzone jest w klasycznym stylu. Pomieszczenia, dzięki wysokiemu sufitowi i dużej ilości okien, są bardzo przestronne i jasne. Wszędzie materiałem wykończeniowym jest drewno w ciepłym odcieniu, co dodaje przytulności. Największe wrażenie robi ogromna kuchnia, z wyspą na środku, i kamienny kominek w salonie.

Jedna z osób z najbliższego otoczenia aktora przyznaje, że „Bruce był bardzo szczęśliwy sprzedając dom i po bardzo uczciwej cenie, biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku”. Dodaje, że dom Willisa prawdopodobnie sprzedałby się za podwójną cenę, gdyby znajdował się w Sun Valley.

Dlaczego aktor sprzedał swój dom?

Jak podaje Travis Jones, doradca ds. Nieruchomości w Engel & Völkers, Willis postanowił sprzedać dom, ponieważ jest posiadaczem jeszcze kilku innych posiadłości, m.in. na Manhattanie, rezydencję w Bedford w Nowym Jorku i dom w Los Angeles, więc w tej praktycznie w ogóle nie bywał.

To nie pierwszy raz jak gwiazda „Szklanej pułapki” miała problemy ze znalezieniem nabywcy na swoją posiadłość. W 2014 roku sprzedał swój dom w Beverly Hills za 16,5 miliona dolarów, czyli o 5,5 miliona dolarów mniej, niż pierwotna cena wywoławcza. Mimo to, w tej sytuacji wyszedł na plus. W jaki sposób? Kilka lat później odkupił ponownie swój dom już tylko za… 9 milionów dolarów.  

1/5
Bruce Willis sprzedał dom
Copyright @EAST NEWS
1/5

Piękny basen z wodospadami i zjeżdżalnią. Z tego miejsca rozciąga się zachwycający widok na góry.

2/5
Bruce Willis sprzedał dom
Copyright @EAST NEWS
2/5

Obecnie willa posiada sześć sypialni, osobny dom dla gości, siłownię i przepiękny ogród!

3/5
Bruce Willis sprzedał dom
Copyright @EAST NEWS
3/5

Pomieszczenia, dzięki wysokiemu sufitowi i dużej ilości okien, są bardzo przestronne i jasne.

4/5
Bruce Willis sprzedał dom
Copyright @EAST NEWS
4/5

Największe wrażenie na nas zrobiła ogromna kuchnia z wyspą na środku.

5/5
Bruce Willis sprzedał dom
Copyright @EAST NEWS
5/5

Wnętrze domu urządzone jest w klasycznym i bardzo przytulnym stylu.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.