DESIGN

Bruce Willis sprzedał swoją posiadłość za... trzy razy niższą cenę od pierwotnej!

Podobno to przez nie najlepszą lokalizację...

Gabriela Łaskowska 18 października 2018 15:02

Bruce Willis sprzedał swoją 20-hektarową posiadłość na ranczu nad jeziorem w stanie Idaho. The Wall Street Journal poinformował, że aktor kupił ją w 2003 roku i próbował ją sprzedaż od 2011 roku. Pierwotna cena, za którą wystawił dom na sprzedaż, wynosiła 15 milionów dolarów! W 2016 roku obniżył cenę o połowę, a dwa lata później ostatecznie sprzedano ją za… 5,895 milionów dolarów.

Jak wygląda posiadłość?

Aktor przeprowadził tam jakiś czas temu gruntowny remont. Obecnie willa posiada sześć sypialni, osobny dom dla gości, siłownię, przepiękny ogród i basen ze zjeżdżalniami i wodospadem! Jej wnętrze urządzone jest w klasycznym stylu. Pomieszczenia, dzięki wysokiemu sufitowi i dużej ilości okien, są bardzo przestronne i jasne. Wszędzie materiałem wykończeniowym jest drewno w ciepłym odcieniu, co dodaje przytulności. Największe wrażenie robi ogromna kuchnia, z wyspą na środku, i kamienny kominek w salonie.

Jedna z osób z najbliższego otoczenia aktora przyznaje, że „Bruce był bardzo szczęśliwy sprzedając dom i po bardzo uczciwej cenie, biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku”. Dodaje, że dom Willisa prawdopodobnie sprzedałby się za podwójną cenę, gdyby znajdował się w Sun Valley.

Dlaczego aktor sprzedał swój dom?

Jak podaje Travis Jones, doradca ds. Nieruchomości w Engel & Völkers, Willis postanowił sprzedać dom, ponieważ jest posiadaczem jeszcze kilku innych posiadłości, m.in. na Manhattanie, rezydencję w Bedford w Nowym Jorku i dom w Los Angeles, więc w tej praktycznie w ogóle nie bywał.

To nie pierwszy raz jak gwiazda „Szklanej pułapki” miała problemy ze znalezieniem nabywcy na swoją posiadłość. W 2014 roku sprzedał swój dom w Beverly Hills za 16,5 miliona dolarów, czyli o 5,5 miliona dolarów mniej, niż pierwotna cena wywoławcza. Mimo to, w tej sytuacji wyszedł na plus. W jaki sposób? Kilka lat później odkupił ponownie swój dom już tylko za… 9 milionów dolarów.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.