Te kwoty zwalają z nóg!

Marta Cieplak 16 lipca 2018 17:45

Siostry Kardashian to najsławniejsze siostry w show-biznesie. I co ciekawe, wręcz opanowały świat beauty. Mają własne linie kosmetyków i perfum, które wyprzedają się ze sklepów internetowych w kilkanaście godzin. Ile na tym zarabiają? Znamy dokładne kwoty!

Miliony Kardashianek

Kylie Jenner jest właśnie na okładce miesięcznika z tytułem najmłodszej milionerki. Na jej koncie jest już 900 mln dolarów, a fani zorganizowali zbiórkę, by mogła zostać najmłodszą... miliarderką! Jeśli nie uda im się zebrać brakujących 100 mln ( a pewnie nie), Forbes i tak szacuje, że za rok Kylie pobije w zarobkach samego Marka Zuckerberga!

A wszystko za sprawą kosmetyków. Jej słynny Lip Kit do ust od początku sprzedaje się jak świeże bułeczki. Ostatnio pojawiła się nawet informacja, że kosmetyki z logo Kylie Cosmetics będzie można kupić w specjalnych automatach – jak napoje czy słodycze! W wywiadzie dla Forbesa młoda biznesmanka przyznała, że mama, Kris Jenner, nie wierzyła w ten biznes i Kylie musiała sama w niego zainwestować. Zaryzykowała, a dziś ma 100% udziałów w swojej firmie!

Zobaczcie ile zarabia każda z Kardashianek. Te kwoty są szokujące! 

1/6
ROZŚWIETLACZ makijaż kylie jenner
Copyright @instagram.com/@kyliejenner
1/6

Kylie Jenner

Według magazynu Forbes Kylie od założenia formy Kylie Cosmetics w 2016 roku zarobiła już na sygnowanych przez siebie produktach 600 mln dolarów! Szacuje się, że gdy młoda Kardashianka wypuszcza limitowaną linię kosmetyków, jak na przykład na swoje urodziny, to jest w stanie zarobić nawet 80 mln w jeden dzień!

2/6
Kim Kardashian, jak się zmieniała? Metamorfoza gwiazd
Copyright @Instagram/Kim Kardasian, @InterviewmagInstagram/Kim Kardasian
2/6

Kim Kardashian

Kim zarabia na kosmetykach znacznie mniej niż jej młodsza siostra, ale mimo wszystko od tych kwot może zakręcić się w głowie! Od 2017 roku Kim zarobiła na produktach beauty około 100 mln dolarów (na samym zestawie do konturowania wzbogaciła się o 14 mln dolarów).

3/6
Kendall Jenner
Copyright @Instagram
3/6

Kendall Jenner

Kendall nie ma co prawda jeszcze własnej linii, ale jest za to twarzą marki Estee Lauder. Na kontrakcie z tym kosmetycznym gigantem zarabia około miliona rocznie.  A szminka reklamowana przez Kendall, w kolorze Restless, wyprzedała się w trzy dni!

4/6
Khloe Kardashian
Copyright @Instagram @khloekardashian
4/6

Khloe Kardashian

Khloe zarabia podobno około 40 mln dolarów rocznie, ale nie na kosmetykach. Jednak gdy współpracowała marką siostry – Kylie Cosmtics przy liniach beauty, gotowe produkty wyprzedały się w... 6 minut!

5/6
Kourtney Kardashian już medytuje
Copyright @Instagram.com
5/6

Kourtney Kardashian

Jak donoszą amerykańskie media, Kourtney podobno złożyła dokumenty do rejestracji firmy kosmetycznej o nazwie Kourt. Na razie jednak zarabia na kampaniach promocyjnych na swoim Instagramie – rocznie około 10 mln dolarów.

6/6
ALLONS_1337721_preview_Kris Jenner (1).jpg
Copyright @
6/6

Kris Jenner

Mama Kardashianek jest ich manadżerką (nazywana jest też Momager) i zgarnia aż 10% od wszystkich zarobków swoich córek. To około 7,5 mln dolarów rocznie. Kris ma też za sobą udaną kolaborację z Kylie Cosmetics.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.