O TYM SIĘ MÓWI

Kylie Jenner została okrzyknięta najmłodszą milionerką!

Na czym zarabia najmłodsza Kardashianka?

Olga Figaszewska 12 lipca 2018 09:55

Do niedawna była drugą najbogatszą kobietą w klanie Kardashianów. Dziś może mówić o spektakularnym sukcesie. Kylie Jenner została okrzyknięta przez Forbes najmłodszą milionerką i gości na okładce magazynu. Na ile został wyceniony jej majątek? Na czym zarabia?

Majątek Kylie Jenner

Początkowo mówiono niej jedynie w kontekście poprawiania ust czy policzków. Najmłodsza Kardashianka  wykorzystała medialny szum na własną korzyść. Córka Kris Jenner bez wątpienia ma smykałkę do biznesu. W 2015 roku wypuściła na rynek własną linię kosmetyczną – Kylie Cosmetics. W ciągu trzech lat stworzyła imperium urodowe, chociaż najbliżsi nie dawali jej na to szans.

„Moja mama była sceptycznie nastawiona do tego biznesu. Kazała mi zainwestować w to własne pieniądze. Ja z kolei powiedziałam jej, że jeśli biznes nie wypali, co najwyżej będzie miała dużo szminek w garażu”, mówiła. 

Dziś 21-latka została doceniona przez magazyn Forbes, który umieścił ją na liście najbogatszych kobiet. Kardashianka znajduje się na 27. miejscu, a jej majątek został oszacowany na 900 milionów dolarów. Czyli... ponad dwa razy więcej niż posiada jej starsza siostra, Kim Kardashian West. Wartość rynkowa firmy Kylie jest warta 800 milionów dolarów, pozostałe 100 milionów to wpływy z kontraktów reklamowych. Według prognoz magazynu Forbes, Kylie ma szansę na tytuł „najmłodszej miliarderki” w historii. A wszystko do czego doszła, zawdzięcza sobie. „Urodzona w epoce, gdzie sława daje niesamowitą przewagę, aspiruje do tytułu najmłodszej miliarderki”,  głosi tytuł na okładce. Jeśli utrzyma dobrą passę, za rok może wyprzedzić założyciela Facebooka, Marka Zuckerberga.

Celebrytka podzieliła się z fanami kolejnym sukcesem na Instagramie. „Wow. Nie mogę uwierzyć, że pokazuję tu własną okładkę Forbesa. Dziękuję za wyróżnienie. Jestem wdzięczna, że każdego dnia mogę robić to, co kocham. Nie mogłabym sobie tego wymarzyć!”, napisała.

Przypominamy, że w 2014 roku Magazyn Time umieścił Kylie i Kendall na liście najbardziej wpływowych nastolatków świata. W 2015 roku, mając zaledwie 18 lat, kupiła willę z pięcioma sypialniami w prestiżowym Calabasas. Kosztowała prawie 3 miliony dolarów. Kylie na Instagramie ma ponad 110 milionów fanów. A nie tak dawno została mamą. To dla niej dość przełomowy rok! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.