Aneta Kręglicka, VIVA! WRZESIEŃ 2013
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
Ze świata urody

Aneta Kręglicka zachwyca urodą na najnowszych zdjęciach! W ogóle się nie starzeje!

Czy gwiazda odkryła eliksir na młodość?

Aleksandra Frankowska 9 lipca 2020 18:31
Aneta Kręglicka, VIVA! WRZESIEŃ 2013
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Najnowsze zdjęcia byłej Miss Świata Anety Kręglickiej sprawiają, że trudno uwierzyć, iż w marcu skończyła ona 55 lat. Modelka w ogóle się nie starzeje, o czym świadczą porównania fotografii z przeszłości i teraźniejszości. Czy Kręglicka ma sekretny sposób na to, aby wyglądać tak rewelacyjnie mimo mijającego czasu?

Jak wygląda była Miss Świata w 2020

Spoglądając na fotografie, którymi modelka dzieli się na swoim Instagramie, trudno uwierzyć, że zbliża się do 60-tki. Gwiazda absolutnie się nie zmienia – wciąż wygląda tak samo, a nawet lepiej, niż w dniu, kiedy otrzymała tytuł najpiękniejszej kobiety świata. Od tego wydarzenia mija właśnie 31 lat. Jesteśmy przekonani, że jurorzy, widząc Kręglicką obecnie, nie żałują tej decyzji!

Najnowsze zdjęcie Kręglickiej zachwyciło fanów

Gwiazda zrobiła wielką karierę nie tylko w modelingu. W 2006 roku wzięła udział w trzeciej edycji Tańca z Gwiazdami, prezentując na parkiecie swoją piękną sylwetkę i zachwycające, długie nogi. Najnowsze zdjęcia, które Kręglicka opublikowała w swoich social mediach, wzbudziły poruszenie wśród jej obserwatorów. Ubrana w czarny, obcisły t-shirt z głębokim dekoltem modelka, absolutnie nie wygląda na swoje lata! Fani obsypali ją mnóstwem komplementów, które zdecydowanie jej się należą! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.