Aneta Kręglicka, VIVA! WRZESIEŃ 2013
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
Ze świata urody

Aneta Kręglicka zachwyca urodą na najnowszych zdjęciach! W ogóle się nie starzeje!

Czy gwiazda odkryła eliksir na młodość?

Aleksandra Frankowska 9 lipca 2020 18:31
Aneta Kręglicka, VIVA! WRZESIEŃ 2013
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Najnowsze zdjęcia byłej Miss Świata Anety Kręglickiej sprawiają, że trudno uwierzyć, iż w marcu skończyła ona 55 lat. Modelka w ogóle się nie starzeje, o czym świadczą porównania fotografii z przeszłości i teraźniejszości. Czy Kręglicka ma sekretny sposób na to, aby wyglądać tak rewelacyjnie mimo mijającego czasu?

Jak wygląda była Miss Świata w 2020

Spoglądając na fotografie, którymi modelka dzieli się na swoim Instagramie, trudno uwierzyć, że zbliża się do 60-tki. Gwiazda absolutnie się nie zmienia – wciąż wygląda tak samo, a nawet lepiej, niż w dniu, kiedy otrzymała tytuł najpiękniejszej kobiety świata. Od tego wydarzenia mija właśnie 31 lat. Jesteśmy przekonani, że jurorzy, widząc Kręglicką obecnie, nie żałują tej decyzji!

Najnowsze zdjęcie Kręglickiej zachwyciło fanów

Gwiazda zrobiła wielką karierę nie tylko w modelingu. W 2006 roku wzięła udział w trzeciej edycji Tańca z Gwiazdami, prezentując na parkiecie swoją piękną sylwetkę i zachwycające, długie nogi. Najnowsze zdjęcia, które Kręglicka opublikowała w swoich social mediach, wzbudziły poruszenie wśród jej obserwatorów. Ubrana w czarny, obcisły t-shirt z głębokim dekoltem modelka, absolutnie nie wygląda na swoje lata! Fani obsypali ją mnóstwem komplementów, które zdecydowanie jej się należą! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.