MODA POLSKA

Aneta Kręglicka debiutuje w roli projektantki!

Zobaczcie jej pierwszą kolekcję dla polskiej marki L’AF

Marcin Brzeziński 20 lutego 2018 13:30

Pierwsza i jedyna Polka wybrana Miss Świata czyli Aneta Kręglicka debiutuje w roli projektantki! Znana modelka i bizneswoman stworzyła właśnie swą debiutancką kolekcję zatytułowaną Minimal dla polskiej marki L’AF. I co nie jest specjalnym zaskoczeniem, jest to kolekcja utrzymana w klimacie modowego minimalizmu.

Aneta Kręglicka o kolekcji dla marki L'AF

A oto co o kolekcji Aneta Kręglicka x L’AF mówi sama projektantka: „Zawsze fascynowała mnie prostota. Uwielbiam stylizacje, które skupiają uwagę, w nienachalny sposób uwodząc pomysłem, jakością. Mój styl i poczucie estetyki czerpią z minimalizmu, poza tym są zaprzeczeniem ostentacji. Cenię niewymuszoną elegancję, klasykę, ponadczasowość, niebanalną prostotę, ale także powściągliwość i pewną dyskrecję. Na pierwszym miejscu stawiam jakość, wynikającą z doboru tkanin oraz dbałości o detal. Dzięki temu minimalistyczna forma intryguje i przestaje być monotonna”.

Kolekcja Minimal Aneta Kręglicka x L’AF

Kolekcja Minimal ma jeszcze jedną jedną niebagatelną zaletę, o której opowiada Aneta Kręglicka: „Wszystko, co robię, musi ze sobą współgrać, naturalnie się łączyć. Ta myśl towarzyszyła mi przy powstawaniu każdego z projektów Minimal. Kolekcja składa się z elementów doskonale ze sobą współgrających. Daje przy tym możliwość tworzenia wielu różnych stylizacji, a jej komplementarność pozwala na poczucie swobody i wolności w wyrażaniu siebie”.

Mój styl i poczucie estetyki czerpią z minimalizmu

Na koniec powiedzmy jeszcze, że projektantka, sama prezentuje swą kolekcję Aneta Kręglicka x L’AF na pięknych zdjęciach Marka Straszewskiego. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.