GARDEROBA ANETY KRĘGLICKIEJ VIVA! MODA JESIEŃ 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
domy gwiazd

Aneta Kręglicka pokazała mieszkanie. To się nazywa luksus!

Wnętrza przypominają pałacowe komnaty…

Redakcja VIVA! 19 marca 2020 17:24
GARDEROBA ANETY KRĘGLICKIEJ VIVA! MODA JESIEŃ 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Aneta Kręglicka podobnie jak inne gwiazdy podporządkowała się zaleceniom państwowym i spędza czas w domu. Jak się okazuje jej mieszkanie prezentuje się zachwycająco. Aneta nie uległa popularnym trendom w aranżacji wnętrz i postawiła na ponadczasową klasykę w niezwykle eleganckim wydaniu.

Jak wygląda mieszkanie Anety Kręglickiej?

Zdobywczyni tytułu Miss World (uwierzycie, że w zeszłym roku minęło 30 lat od tego wydarzenia?) zdjęcie swojego salonu umieściła na profilu na Instagramie. We wnętrzu zachwyca piękny marmurowy kominek i komoda retro. Salon nie jest przeładowany meblami, wręcz minimalistycznie urządzony. Na ścinie nad kominkiem ciekawie prezentuje się rama. Takie detale pokazują, że Aneta ma doskonały gust i interesuje się aranżacją wnętrz.

Zdjęcie wnętrza swojego salonu gwiazda opatrzyła komentarzem, który skłania do refleksji: „Spacer z synem, zabawa z psem, leżakowanie z książką, kawa ze śmietanką. Taka kwarantanna to na pewno nie dramat. Ale moi drodzy, nie jest wesoło. Mam nadzieję, że wielu z nas zdaje sobie z tego sprawę, choć niestety nie wszyscy. Nie sądzę, że się wymkniemy, ale może wspólnym nawoływaniem do rozsądku, izolacją, higieną, powszechną dyscypliną unikniemy sytuacji, którą w tej chwili przeżywają Włosi czy Hiszpanie. Bo to wszystko jeszcze przed nami, bo to dopiero początek. Zdajmy egzamin z obywatelskiej odpowiedzialności i potraktujmy to cholernie poważnie”.

Aneta spędza czas z synem i psem - leniuchowanie na kanapie to przecież tak dobrze znane teraz nam wszystkim zajęcie!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.