Aneta Kręglicka, dom
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Aneta Kręglicka urządziła swój dom w paryskim stylu!

Była Miss Świata postawiła na klasę i elegancję!

Aleksandra Frankowska 11 maja 2021 19:27
Aneta Kręglicka, dom
Fot. Instagram

Uroda Anety Kręglickiej przez lata wcale nie przemija. Była Miss Świata z roku 1989 może pochwalić się niesamowitą sylwetką, niemal całkowitym brakiem zmarszczek i gracją. Szyk i styl panuje również w jej domu. Była modelka na swoim Instagramie co jakiś czas pokazuje wnętrza mieszkania, które urządziła w bardzo paryskim stylu. Minimalizm i jednocześnie elegancja to dwie dominujące cechy w apartamencie gwiazdy. Jak mieszka jedna z najpiękniejszych Polek?

Czytaj również:  Aneta Kręglicka już tak nie wygląda! Postawiła na ostre cięcie!

Jak mieszka Aneta Kręglicka?

Mieszkanie Kręglickiej jest niezwykle przestronne. Dominujące w nim jasne kolory sprawiają, że jest świeże i bardzo dobrze nasłonecznione. Na zdjęciach modelki widzimy salon, przedpokój oraz wiele detali, do których sama przywiązuje ogromną wagę. Nie brakuje również luksusowych dodatków w paryskim stylu, które jeszcze bardziej podkreślają luksusowość tego miejsca. Od razu widać, jakimi rzeczami lubi otaczać się Aneta Kręglicka.

W salonie uwagę skupia na sobie biały kominek, wyłożony marmurem. Widać także wygodną sofę, stolik kawowy oraz pasującą do całości komodę w stylu vintage. Paryż przypomina w jej mieszkaniu ułożona w jodełkę, drewniana podłoga.

Czytaj również: Aneta Kręglicka zachwyca urodą na najnowszych zdjęciach! W ogóle się nie starzeje!

Całości wnętrza dopełniają błyszczące elementy, a także mosiężne dodatki i stylowe oświetlenie. Przestrzeń urządzona przez Anetę Kręglicką wygląda jak z prawdziwego żurnala. Całkowicie oddaje ona duszę modelki, która lubi minimalizm, elegancję i stylowy luksus.

Jak podoba się Wam mieszkanie Anety Kręglickiej? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.