Aneta Kręglicka, dom
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Aneta Kręglicka urządziła swój dom w paryskim stylu!

Była Miss Świata postawiła na klasę i elegancję!

Aleksandra Frankowska 11 maja 2021 19:27
Aneta Kręglicka, dom
Fot. Instagram

Uroda Anety Kręglickiej przez lata wcale nie przemija. Była Miss Świata z roku 1989 może pochwalić się niesamowitą sylwetką, niemal całkowitym brakiem zmarszczek i gracją. Szyk i styl panuje również w jej domu. Była modelka na swoim Instagramie co jakiś czas pokazuje wnętrza mieszkania, które urządziła w bardzo paryskim stylu. Minimalizm i jednocześnie elegancja to dwie dominujące cechy w apartamencie gwiazdy. Jak mieszka jedna z najpiękniejszych Polek?

Czytaj również:  Aneta Kręglicka już tak nie wygląda! Postawiła na ostre cięcie!

Jak mieszka Aneta Kręglicka?

Mieszkanie Kręglickiej jest niezwykle przestronne. Dominujące w nim jasne kolory sprawiają, że jest świeże i bardzo dobrze nasłonecznione. Na zdjęciach modelki widzimy salon, przedpokój oraz wiele detali, do których sama przywiązuje ogromną wagę. Nie brakuje również luksusowych dodatków w paryskim stylu, które jeszcze bardziej podkreślają luksusowość tego miejsca. Od razu widać, jakimi rzeczami lubi otaczać się Aneta Kręglicka.

W salonie uwagę skupia na sobie biały kominek, wyłożony marmurem. Widać także wygodną sofę, stolik kawowy oraz pasującą do całości komodę w stylu vintage. Paryż przypomina w jej mieszkaniu ułożona w jodełkę, drewniana podłoga.

Czytaj również: Aneta Kręglicka zachwyca urodą na najnowszych zdjęciach! W ogóle się nie starzeje!

Całości wnętrza dopełniają błyszczące elementy, a także mosiężne dodatki i stylowe oświetlenie. Przestrzeń urządzona przez Anetę Kręglicką wygląda jak z prawdziwego żurnala. Całkowicie oddaje ona duszę modelki, która lubi minimalizm, elegancję i stylowy luksus.

Jak podoba się Wam mieszkanie Anety Kręglickiej? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?