Pamela Stefanowicz, Mateusz FIT LOVERS
Fot. Bernard Hołdys/materiały prasowe Be Active
O TYM JEST GŁOŚNO

Zachowanie Mateusza z duetu Fit Lovers wywołało burzę w internecie!

Uczestnik „Ameryka Express” przekroczył granicę?

Weronika Kostyra 5 października 2018 19:53
Pamela Stefanowicz, Mateusz FIT LOVERS
Fot. Bernard Hołdys/materiały prasowe Be Active

Słynny w internecie duet Fit Lovers do tej pory był typowany na faworytów programu TVN Ameryka Express. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz dzięki kondycji i sprytowi świetnie radzą sobie w wyścigu. Niestety po ostatnim odcinku programu na ich nienagannym wizerunku pokazała się rysa. Pomiędzy parą trenerów doszło do niepokojącej sytuacji, która nie umknęła uwadze widzów i internatów.

Fit Lovers nie zapanowali nad emocjami w Ameryka Express

Ameryka Express to nie tylko zaciekła rywalizacja, to też ogromne zmęczenie. Pokonywanie dużych dystansów z ciężkimi plecakami i towarzyszące temu emocje są naprawdę męczące. Parze trudno było sobie z nimi poradzić. Mateusz Janusz przez cały odcinek był wyraźnie poddenerwowany. Najpierw przy wychodzeniu z samochodu uderzył się w głowę o klapę bagażnika. Sytuacja wyglądała komicznie, więc jego narzeczona zaśmiała się, sądząc, że nic mu się nie stało. Mateusz jednak przeklnął i miał pretensje do ukochanej. Ta przeprosiła go, lecz sytuacja nadal pozostała napięta.

Później Fit Lovers jechała autobusem. Mateusz wyznał do kamery, że w przeszłości bywał zazdrosny o partnerkę. „Spodziewałem się, że reakcja na Pamelę w tym kraju będzie ciekawa. Kiedyś byłem strasznie zazdrosny. Ale już nie pamiętam tego”, wyznał.

Pamela poszła pytać o drogę. „Idę na zapytki, ok?”, poinformowała. Na co Mateusz zwrócił jej uwagę: „Pamiętaj, że jesteś w sukience, mordo”. Ona jednak nie przejęła się tym : „No i co, i fajnie. Dobra stylizacja do dobrej gry”, powiedziała. Kiedy wróciła, usiadła Mateuszowi na kolanach. Wtedy on nie zapanował nad emocjami i wybuchł złością. „Pamela, nie świeć du*ą!”, krzyknął spychając ją z kolan przez co prawie upadła. Zapadła chwila nerwowego milczenia, które przerwała Pamela, mówiąc: „Koniec imprezy, kochani…”

Całość nie pozostała niezauważona i jest szeroko komentowana w internecie. Na instagramowym profilu  Fit Lovers rozpętała się burza. Wielu uważa, że Mateusz przekroczył granicę i zareagował zbyt agresywnie. Komentujący zastanawiają się, czy trener pokazał prawdziwe oblicze, czy była to jedynie chwila słabości? Pozostają także osoby, które nie widziały nic złego w jego zachowaniu.

Fit Lovers wytłumaczyli całą sytuację na swoim profilu. „Ten dzień był bardzo ciężki. (...) W tym programie jesteśmy poddawani testom. Tutaj są emocje i sytuacje, których nie da się przewidzieć. Człowiek, który to ogląda może do końca tego nie zrozumieć. A mimo wszystko staramy się dbać o to, żeby było ok”, skomentował Mateusz. „Mamy takie chwile napięcia, ale zaraz potem przypominamy sobie, że to jest zabawa i nie ma co się tak stresować”, dodała Pamela.

Przekonuje Was to tłumaczenie? 

FIT LOVERS, kim są?
Fot. Instagram/@fit.lovers

Fit Lovers, Ameryka Express
Fot. TVN/Piotr Filutowski/x-news

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.